Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hot night………..

Hot night………..

Vroče je, kaj bi rabili, da se ohladite ?

klimo
mrzla pijačka z ledom
in nenazadnje vseeno nekaj vročega…

heh, kakšna noč……

Tuki manjka Brusko, da prilije ogenj na žerjavico, ja, ja….ej Brusi….da forum oživi….

Hmm kaj rabim da se ohladim….he nč ker mi ni zdejle nič vroče..
Drugače pa se ohladim z kocko ledeka ,ki se na mojem vročem telesu stopi..in polzi..polziiiiiii po telesu brrrrrr…heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, ja….vse do …………
in potem , če nisi ravno sama…………

nočko muci, heheh…

… zna bit vroče ….. ampak… a se ne hladita vidve? Kaj češ potem.. na koncu.. neki vroče :))))))))

Jani bi se zdejle tud hladil.. pa čeprov je ura dober 5 :))))))))

In naša Nikita, da da, tadva znata naš forum zažgati,
da te ponese tja v tisto dalj, odkoder bi se kdaj človek
niti ne vračal ….. tako je tam lepo.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani ! ! Dobro jutro !
He, he, ja na koncu gre spet vse od začetka….vroče…hladno…..tko sva mislile :)))

Upsa, pa si res zgodaj vstal !

Res je bila HOT. In tako kratka. Zdi se mi, da vem za vsako minutko, ki sem jo to noč preživela v postelji. In zjutraj se je še vedno lepil name. Pa to ni bil moj mož, pač pa Roki, ki je že okoli ene prihljačal in zlezel k meni v posteljo in se me držal kot klop.

Pandica, glavno, da se stiskaš. Pa ni važno, kdo je, hihihi… a ni fino? Čeprav malo vroče.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No, he, he, pandica, samo, da se ti je nekdo popal :))))))

Ja zajček, to je pa res. Bolje išta nego ništa.

Ha, ha, Uh, Barbi…no oki, bo pa današnja nočka bolj….nemirna….

Ampak vedno, pa le ne pride to v poštev, bom kar iskrena 🙂

Če se celo noč k tebi stiskata dvavroča pokeona..aaa? To je šele hudič..pa ka čem..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, to zna bit hudo.
Je boljše , da se stiska samo eden, da se mu posvetiš v celoti, pa ne pokeman, al kaj že….saj veš…ravno zato naj bi nočke bile hot…hot….

Muca, pa ne sam vroče, je tud gužva….

GUŽVA no ja ja jezarad žvalc hudiča..aja pa še tamala se vedno znajde na moji strani…Drugače pa kraljujeva na veliiiki postelji….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aja ? … a mava kaj v planu danes zvečer :))))))) se greva mal shladit :))) mogoče plezat po češnji :))))

B. ma že prištimano eno čist mejhno košarico :)) ampak upošteva tudi zajčkove želje po .. malo večji … količini :)))))

danes bo še vročeeeeeeeee :)))

hej zajči … ena ena je :)) za koga navijaš?????

Uf, zdaj si me pa najdla. Od teh dveh ne bi za nobenega..samo gledam, sem še v šoku od odhoda azurov domov ):

He, he, bo vroče ja !
Hja, Barbi, z leti hočeš vedno več :))))))))))))))))))))))))češenj !

.. ja veš .. včeraj jih je bilo veliko .. pa smo jih pridno jedli in jedli .. danes jih je malo manj :))) če bo zajček hotel šeeeeeeeeeeee .. bo B. nabrala …. šeeeeeeeeeee :)))))

si videla, dva proti ena za Brazilce, bemti…..kakšen gol…

Barbi, nehi zdej jest češnje, prosim, če ne boš prišla s prazno košaro..

ma se tudi jaz še nisem odločila komu bi dala svoj glas …. ko je Brazilija dala gol .. sem iz sobe slišala en velik krik

…………… uuuuuuuuuuuuuuu gol :))))))) je bil ravnokar :))))

no v glavnem … pri nas nekdo navija za Brazilijo :))))) je zdele ful dobre volje :)))

B. je skor vseeno kdo zmaga .. da bi le Senegalu uspelo :))))))

He, he, jaz tudi čakam Senegal. No, oni so mi še ostali kot dajmo jim šanso, pa še tako nekako srčni so, bi rekla nekaj posebnega z svojim poplesavanjem. :))

Je pa tole dobra tekma, ker nič ne spijo, ampak kar dirkajo sem in tja, se dogaja, ja :))

menda imajo zdaj brazilci enega igralca manj, joj….to jih lahko košta puno 🙂

New Report

Close