Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hot night………..

Hot night………..

zajči .. dans nisem še nobene popapcala … šparam šparam :))))))

Hvala bogu :))
Raje pojej kak kruhek pa salamco, pa jogurt :))

bomo vidli kaj bo ….. naj bolši zmaga :)))

Prav !
Bom presodila :))))

čaki mal .. zdej tud salamce ne smem .. jo moram šparat za tvojega kužata :)))))

torej mi ostane kruh in jogurt :))))) tudi prav 🙂

He, he, vidiš kako je to. Človeku pokažeš prst, pa zagrabi celo roko. Uboga Barbi !
Saj se samo hecam :))))))))))
zdaj se mi pa kar smiliš !

.. zajči .. B. sicer ni vegetarjanka .. ampak ima raje jogurt kot salamo 😉

čau .. šibam .. se vidiva :)))

Cmoka obema!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca cmoka tebi tudi !
Zdej grem pa Barbiko čakat, pa mal pospravit, da ne bo rekla kakšen hlev imam :))))))))

He, he, pa pohit :)))))))))))))))

Pismo, Barbi, sem te vesela, pa ne zaradi češenj, je pa res, če jih ne bi bilo, ti ne bi zlepa prišla k meni..tako pa moraš, in jaz sem vesela :))))))))))))

hehe .. zajči .. a dej no .. a reeeeeeeeeeeeeees 😉

a ni mal vroče za lubčkanje …….

.. si bo B. drugič vzela mal več časa ane :)))

dans je blo čiiiiiiiist na tesno :))

Zajček.. a je kakšna češnja ostala tud.. zame? O kolk sem pa jest nesrečen, k nimam nobene… češne noooooo :))) Kaj sta faci :)))))

Jani želi obema še veliko češenj :))))

Ti si eno res krasno in toplo, pa simpatično bitje, tako, kot sem vedela od samega začetka. …
Ja, Barbi obljubila si, da ostaneš drugič dalj časa !!! Te bom že držala za besedo.
Hvala za vse 🙂

zajček, ki je bil vesel obiska dr. B.

Jani, ja , je :))))))
Pridi ponjo, he, he…

kje pa…..nikol ni prevroče-da nebi moglo bit še bolj vroče..hehehe še in še..paše..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček.. ma ne morem zdejle.. Me vratar ne bi spustil čez rampo, tko da.. čakam, da jo prneseš na Stari vrh hehehehehehe

Jani pa posluša Sex Pistols in se ma fletno, čeprov je na šihtu :))))))))

He, he, čaki se ti….
morda pa enkrat pridem, pa te pokličem:)))))))))))))))

:))) ja seveda .. še enkrat .. tuki .. obljubljam … tko da bo za ziher …

… drugač pa .. mi je blo mal žal, da sem čakala do danes s češnjami, ker so čez noč zgubile svoj včerajšnji sveži čar :))) .. ma za kak štrudel bo že ane :)))

tudi B. je full vesela :))))

Veš, kako lepe češnje so to :))))))
Dijo, mijo….
Bo za štrudel, ampak veš kok me trebušček boli….smo jih jedli ko nori, tako lepe so in dobre….
bom jutri pekla štrudelčka, njam, njam…
iz srca so dane mi, pa zato še toliko boljše, ti povem, kaj drugega naj bi bilo….
No, obljubila si javno, da še prideš, tako da samo dam copy in ti prilimam, če bo predolgo trajalo….

predolgo trajalo preden spet prideš…..
zajček te ima rad:))))))

Zdajle kaj bi rabila ?

Čakam.. ti kar prid.. pa poklič :)))))))))

New Report

Close