Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hot telekom Start

Hot telekom Start

Zadnjič sem ga polnil začetek avgusta, pa mi še vedno deluje, čeprav bi menda po 90 dneh na začetku novembra moral nehati.

Morda kdo ve zakaj?


90 dni ti velja naložen bonus – torej denar, ki ga imaš naloženega. če ga ne porabiš v 90 dneh – se ti izbriše in imaš račun prazen.
kartica pa ostaja še aktivna.
kartica je aktivna 270 dni od zadnjega polnjenja. Torej ko mine 270 dni, če ne boš polnil kartice, potem ne bo več delovala.


90 dni ti velja naložen bonus – torej denar, ki ga imaš naloženega. če ga ne porabiš v 90 dneh – se ti izbriše in imaš račun prazen.
kartica pa ostaja še aktivna.
kartica je aktivna 270 dni od zadnjega polnjenja. Torej ko mine 270 dni, če ne boš polnil kartice, potem ne bo več delovala.
[/quote]

Ne drži. Denar se ne izbriše, ga še imam na računu.

Ne drži. Denar se ne izbriše, ga še imam na računu.
[/quote]
no to pa zanimivo… jaz vem,da meni se – sicer pri drugem operaterju na kartico – izbriše po 90 dneh, če ga ne porabim… kartica pa zagotovo je veljavna oz. aktivna 270 dni od zadnje polnitve – če je vmes nič ne polniš.

takole natančno pravi hofer:
Kakšna je veljavnost moje SIM-kartice?
SIM-kartica je aktivna 90 dni od zadnjega polnjenja. Po preteku 90 dni od zadnjega polnjenja se SIM-kartica deaktivira. Če SIM-kartice ne napolnite še nadaljnjih 270 dni, se HoT številka izbriše, dobroimetje na vašem računu pa izniči.
Ključne besede: veljavnost, podaljšanje, SIM-kartica, deaktivacija SIM
vir:https://www.hot.si/vprasanja-in-odgovori/index.html/RK=2/RS=sDPHzDRHLzqux_1J97V3n7T2OQ8-


no to pa zanimivo… jaz vem,da meni se – sicer pri drugem operaterju na kartico – izbriše po 90 dneh, če ga ne porabim… kartica pa zagotovo je veljavna oz. aktivna 270 dni od zadnje polnitve – če je vmes nič ne polniš.

takole natančno pravi hofer:
Kakšna je veljavnost moje SIM-kartice?
SIM-kartica je aktivna 90 dni od zadnjega polnjenja. Po preteku 90 dni od zadnjega polnjenja se SIM-kartica deaktivira. Če SIM-kartice ne napolnite še nadaljnjih 270 dni, se HoT številka izbriše, dobroimetje na vašem računu pa izniči.
Ključne besede: veljavnost, podaljšanje, SIM-kartica, deaktivacija SIM
vir:https://www.hot.si/vprasanja-in-odgovori/index.html/RK=2/RS=sDPHzDRHLzqux_1J97V3n7T2OQ8-
[/quote]

Da, točno tako piše na Hotovih straneh. Ravno zato sprašujem kako da 130 dni od zadnje polnitve telefon še vedno uporabljam brez težav – kličem in sprejemam klice tako kot vedno. Če napišejo, da se kartica deaktivira to menda pomeni, da ne moreš klicati ali biti klican, mar ne?

Pozdravljeni, pri polnjenju HOT računa mj pisalo da če želim napolniti račun se moram prijaviti, SMS ja ni poslalo, nato sem ponovila in je bilo isto. Nato sem se prijavila in je napisalo kot po navadi da je račun napolnjen in so čez nekaj časa prišli vsa tri SMS-ji. Hot mi je odtegnil 60,00€ in pravijo da mi denarja ne morejo vrniti ker ni njihova napaka. Se je to še komu zgodilo? Hvala in lep pozdrav.

New Report

Close