Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hotel Modro nebo …..

Hotel Modro nebo …..

Kar ti živlenje ponuja,vse kar te prebuja…samo pazi……….na………..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Takole muca. To je besedilo pesmi Kingstonov….sledi povabilo na plažo. Sicer pa, pojdi no na plažo, a moraš res vedno vse razumet, saj boš razumela tam…….palme in valovi me kličejo tja…….

………….pazi ………….na………….korake ……………………ena, dva………

uau .. kaj je to .. Fun club Kingston :))))) ma obvladate zadevo ..

Bravo bravo :))

B. bi pa rajši tist pravi Kingston .. tam v karibskem morju …

OO Zajci,jest dobro poznam kingstone..všeč so mi res….še posebej ta hudomušna,ne dotikaj se me tam tam tam..heheh drgač mi je najlepša kaj misliš ktera?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest že grem na plažo..ampak ne kar tako…mora bitvsaj družba prava…a veš..sama pa njet!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Katera?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kaj misliš?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O beeeeeeeeeeeeemtiiii i:)))))) Kingston ruls… no zdej bom tole sprintal in ko slišim prvi komad.. mam besedila in bom lahko pel… do zore hehehehehe

Jani želi vsem eno lepo jutri in veliko sončka hehehehehe

Jani !!!!!!!!!!!!!!!

Dobro jutro, mečem za tabo….

He, he, oki, bomo skupi pel in cvrčal do zore, ko se naučimo Kingstonovih pesmi…ma so mi vedno bolj všeč….take lahke skladbe za noret…:)))

Pa še nobenega komada nisi slišal, joj ….):

ZTLC!!!

In, ja, čau !

Mene luna nosi… hihihihi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nope…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki, od Kingstovo, ne?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Aha od kingstonov..kera mi paše no..mojem karakterju…aaa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na radiu antena ena, rolajo to pesem skoz !

Cela ulica nori,
ne kliči ena, ena, tri…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

……..Naj se predstavim jaz sem plažni inšpektor,
že pi pi piska moj bikini detektor.

Ker ne pomagajo niti aspirini kadar udari hm bikini !

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

He, he, mišon !

Tale je dobra ! :))))

……..najlepše je na, na, na, plaži,
ko nad tabo gori,
na miljone luči………

……….miljarda luči …

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

ne ,ne in ne…..Poglej taleje men najbolj všeč..
……skupaj pobegniva v noč,saj nihče za to izvedel ne bo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O zajček.. slišu slišu… vse komade hehehehehe :)))) samo.. da bi kupoval CD.. tolk mi pa niso dobri :))))))))

Jani se zajčku zahvaljuje za cmoka.. ki ga je ujel nekje pred Retečem in ga vračam tud nazaj oplemenitenega :))))))))

No, hvala, sem mislila nate!

Točno, Mišon…….miljarda luči……nad hotelom Modro nebo, kjer stanujejo sanje, potopi se vanje………….

Kingstone twist……

povsod okoli nas, naj bo zunaj sonce, veter al pa mraz,….in še zmeraj in povsod velja, najboljša je zabava, ko Kingstone igra…
kingstone twist………..
ne zameri mi do jutra plesala bi….do jutra plesala bi….
kingstone twist……..

New Report

Close