Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaški general rekel, da je lahko njihova pehita za2 dni v Ljubljani

Hrvaški general rekel, da je lahko njihova pehita za2 dni v Ljubljani

naj bo raje tiho, če ne bomo postavili Janšo za obrambnega ministra…

Toliko mlada in toliko alkohola je začetek alkoholizma.
Seveda tega še ne zaslediš. Te ne kritiziram, le povem, da imaš zelo resen problem.
Takoj prenehaj z vsakim alkoholom ali boš zabredla, ko bo že prepozno.
Čisto zaradi lastne varnosti in sigurnosti se pozanimaj anonimno.
Nič osebnega torej, le škoda te je.
[/quote]

Glej, dokler imam jsz pir lahk doma, pa niti pomislm ne nanj, dokler grem v lokal, pa komot tud vodo naročim…tolk časa se niti mal ne počutm ogrožene zarad pira. Ko oz če se mi bo to začel dogajat, bom pa drugač razmišljala in še pravočasn sama reagirala.
Teb pa vseen hvala za skrb zame, ampak ni potrebe, brez skrbi bod.
[/quote]

Ja ja.
Vprašaj anonimno strokovnjaka.
Potlej se pa odločaj dalje.
Nič te ne ktitiziram, dokler nimaš še otrok.
Ostani brez, pa ni panike, ena več ali manj, pijanka mislim.

Jaooo dej nehi mi s takimi glupimi, ok?
Ti in tvoja latentna pijanka LOL
A potem je po tvoje kr vsak, ki kdaj pa kdaj pir spije pijanc al kaj? Pa tud če je kakšn dan tega mal več? Dej nehi mi s takimi. Sm sam vidla nick latentna pijanka, se mi je kr zdel da leti name in sm morala odpret temo.
[/quote]

To sploh nima nobene zveze s pivom. Kanonada je zato, ker si napisala, da je Slovenija prva začela s provokacijami.
[/quote]

Kaj ji v rit lezeš, saj ni slonica?
Pa tudi svojo pamet ima dovolj dobro razvito!

Fehtaj dalje pri descih, ker si toliko potrebna, da še tu mir ne daš, babe pa pri miru pusti, če ne boš lezbača!
Bejži slonica!

Glej, dokler imam jsz pir lahk doma, pa niti pomislm ne nanj, dokler grem v lokal, pa komot tud vodo naročim…tolk časa se niti mal ne počutm ogrožene zarad pira. Ko oz če se mi bo to začel dogajat, bom pa drugač razmišljala in še pravočasn sama reagirala.
Teb pa vseen hvala za skrb zame, ampak ni potrebe, brez skrbi bod.
[/quote]

Ja ja.
Vprašaj anonimno strokovnjaka.
Potlej se pa odločaj dalje.
Nič te ne ktitiziram, dokler nimaš še otrok.
Ostani brez, pa ni panike, ena več ali manj, pijanka mislim.
[/quote]

J.ebo te strokovnjak, zase sm sama strokovnjakinja. Glede otrok pa se bom tud sama odločala, se ti ne zdi? Ne rabm nobenga nasveta, dokler vem kaj delam, ko ali če ne bom, se bom pa obrnila na pravo osebo ali pač na tem MONu mal povprašala 🙂

Jaooo dej nehi mi s takimi glupimi, ok?
Ti in tvoja latentna pijanka LOL
A potem je po tvoje kr vsak, ki kdaj pa kdaj pir spije pijanc al kaj? Pa tud če je kakšn dan tega mal več? Dej nehi mi s takimi. Sm sam vidla nick latentna pijanka, se mi je kr zdel da leti name in sm morala odpret temo.
[/quote]

To sploh nima nobene zveze s pivom. Kanonada je zato, ker si napisala, da je Slovenija prva začela s provokacijami.
[/quote]

Itak da je.

Ja ja.
Vprašaj anonimno strokovnjaka.
Potlej se pa odločaj dalje.
Nič te ne ktitiziram, dokler nimaš še otrok.
Ostani brez, pa ni panike, ena več ali manj, pijanka mislim.
[/quote]

J.ebo te strokovnjak, zase sm sama strokovnjakinja. Glede otrok pa se bom tud sama odločala, se ti ne zdi? Ne rabm nobenga nasveta, dokler vem kaj delam, ko ali če ne bom, se bom pa obrnila na pravo osebo ali pač na tem MONu mal povprašala 🙂
[/quote]

Tipična pijanka.

Južna jaz sem s tabo, ne daj se.

J.ebo te strokovnjak, zase sm sama strokovnjakinja. Glede otrok pa se bom tud sama odločala, se ti ne zdi? Ne rabm nobenga nasveta, dokler vem kaj delam, ko ali če ne bom, se bom pa obrnila na pravo osebo ali pač na tem MONu mal povprašala 🙂
[/quote]

Tipična pijanka.
[/quote]

Moj problem, ne tvoj.

Sej vem 😉 pa Antilopa tud 😉 tud jaz sm z vama 😉 Ena južna ima vaju rada 😉

Sej vem 😉 pa Antilopa tud 😉 tud jaz sm z vama 😉 Ena južna ima vaju rada 😉
[/quote]

Tipične pijanske, na koncu jok. Madona punči, kolk si ga zdonfala dons, raj se pejd dol dat, bo bol koristn za vse. Alko pa preč vrž, boš prehitr staruhinja, grda baba, ovela.
Nobena pjanka ni lepa, kar poglej okol sebe, pa ta najlepš lepotice sveta.
Oejd spat, pa jutr znova preber.
Ajde, AA

Sej vem 😉 pa Antilopa tud 😉 tud jaz sm z vama 😉 Ena južna ima vaju rada 😉
[/quote]

Tipične pijanske, na koncu jok. Madona punči, kolk si ga zdonfala dons, raj se pejd dol dat, bo bol koristn za vse. Alko pa preč vrž, boš prehitr staruhinja, grda baba, ovela.
Nobena pjanka ni lepa, kar poglej okol sebe, pa ta najlepš lepotice sveta.
Oejd spat, pa jutr znova preber.
Ajde, AA
[/quote]
Dej narkoman utihni.

Sej vem 😉 pa Antilopa tud 😉 tud jaz sm z vama 😉 Ena južna ima vaju rada 😉
[/quote]

Tipične pijanske, na koncu jok. Madona punči, kolk si ga zdonfala dons, raj se pejd dol dat, bo bol koristn za vse. Alko pa preč vrž, boš prehitr staruhinja, grda baba, ovela.
Nobena pjanka ni lepa, kar poglej okol sebe, pa ta najlepš lepotice sveta.
Oejd spat, pa jutr znova preber.
Ajde, AA
[/quote]

Če bom grda bom jaz, ne ti, kapiraš?

Sej vem 😉 pa Antilopa tud 😉 tud jaz sm z vama 😉 Ena južna ima vaju rada 😉
[/quote]

Hvala, enako. 🙂

Sej vem 😉 pa Antilopa tud 😉 tud jaz sm z vama 😉 Ena južna ima vaju rada 😉
[/quote]

Hvala, enako. 🙂
[/quote]

Isti ptiči itak skupaj letate.


Veš kaj, nobena sila, ki se čuti superiorna, se ne bo pogajala in popuščala sovražniku. JNA se je pogajala in umaknila, ker je vedela, da bo popušila. Na začetku so bili zelo arogantni, ko so dobili po pizdah in so se vojaki množično predajali ter dezertirali, so bili pa kar naenkrat za pogovor.
[/quote]
Vojska? Kakšna vojska? 18 letniki ki so pri nas služili vojsko? Vi ste pa orgaz…… ko so se takšni predajali? Madonca, v današnjem času hodijo mamice z osemnajsletniki na faks na informativne dneve ker sami ne zmorejo, ti pa o dezertaciji…

Saj domazet verjetno ve da je se dosti prostora v laskem in kar nekaj zapuscenih rovov v sloveniji za ustasko pehoto ki ima izkusnje prdvem z maltretiranjem civilbega prebivalstca

Hvala, enako. 🙂
[/quote]

Isti ptiči itak skupaj letate.
[/quote]

Ane, tako kot ti s svojimi ptiči :))

Tebi se vidi, da ko so te Rimljani zabodli, da si fasal še s kladivom po glavi.

Tebi se vidi, da ko so te Rimljani zabodli, da si fasal še s kladivom po glavi.
[/quote]

Tebe je pa hemingvej uplenil, pa je potem kar pustil šakalom, da se nahranijo?… 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Isti ptiči itak skupaj letate.
[/quote]

Ane, tako kot ti s svojimi ptiči :))
[/quote]

Ja, vsak v svoji jati leta naokrog. Le da določena narodna populacija že od nekdaj izbirate jate, pač glede na vaše trenutno ugodje.
Da ti malo osvežim spomin in podučim. Leta 90 in 91 so tvoji dvigali glavo. Imeli so težnjo pohopsati Slovenijo, s Slovenci vred, seveda, v svojo korist. Organizirali so neke “mitinge resnice”, si talali sendviće in bili korajžni kot tristomater. Pa so kaj hitro “popušili” na celi fronti. Ko so videli, da je hudič vzel šalo, so se obrnili proti svojim agitatorjem in postali bolj goreči “slovenci”, od nas samih. Tipični petokolonaši, hinavski in zahrbtni.
Ne mi rečt, da se v vas zopet prebuja duh, kako bi posrali roko, ki vas hrani?

Ane, tako kot ti s svojimi ptiči :))
[/quote]

Ja, vsak v svoji jati leta naokrog. Le da določena narodna populacija že od nekdaj izbirate jate, pač glede na vaše trenutno ugodje.
Da ti malo osvežim spomin in podučim. Leta 90 in 91 so tvoji dvigali glavo. Imeli so težnjo pohopsati Slovenijo, s Slovenci vred, seveda, v svojo korist. Organizirali so neke “mitinge resnice”, si talali sendviće in bili korajžni kot tristomater. Pa so kaj hitro “popušili” na celi fronti. Ko so videli, da je hudič vzel šalo, so se obrnili proti svojim agitatorjem in postali bolj goreči “slovenci”, od nas samih. Tipični petokolonaši, hinavski in zahrbtni.
Ne mi rečt, da se v vas zopet prebuja duh, kako bi posrali roko, ki vas hrani?
[/quote]

O matr kam si se vrnil :)) lej, kaj delajo drugi me NE ZANIMA, še najmanj pa me zanima, kaj je bilo takrat, ko me še ni bilo na svetu. To je zame zgodovina in kot sm rekla že dostkrat, me ZGODOVINA NIKOL NI ZANIMALA, ME NE ZANIMA NITI DANS, zato nimam o tem kaj debatirat. Živim za sedanjost in prihodnost.

Hrvaška vojska bi osvobodila Ljubljano v manj kot 48 urah.

Tudi tanki JLA so peljali po ljubljanskih ulicah. In kaj so Slovenčki naredili da te tanke zaustavijo? Prav ničesar.

Seveda niso če so levičarji bili proti osamosvojtivi in hoteli biti še naprej hlapčki Jugoslavije.

Torej so se zaustavili zaradi zanič tehnike, nesposobnih šoferjev, nesposobnih mehanikov, oficirjev, ki so se zgubili,…

New Report

Close