Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaški župan se je moral svojim meščano opravičit zaradi "barbarskih" gostov iz Velike Britanije.

Hrvaški župan se je moral svojim meščano opravičit zaradi "barbarskih" gostov iz Velike Britanije.

“Ante Dabo gradonačelnik je Novalje od 2013. godine.

Ante Dabo rođen 1965. godine. U Rijeci je u sklopu sjemeništa završio gimnaziju, ali krajem 80-tih mu je nisu priznali pa je morao maturirati u civilnoj riječkoj gimnaziji.

Upisao je pravo, paralelno radeći kao pjevač u Opernom zboru riječkog HNK (i danas pjeva u crkvi). Godine 1991. je mobiliziran zbog čega je morao prekinuti studij.”

Seveda pjeva u ckrvi. Spet stari zagrenjeni katolik fouš mladim zabave. Stara tercialka na županskem mestu.

Bla, bla. Impliciral sem bolj na thug wannabes, saj so skoraj vsi na fotkah wannabe gangsterji.
Zaleti se nekam.
[/quote]

Dude chilll

Pa kaj te oni motijo. Si zafrustriran pubertetnik ki išče samega sebe in se poskuša pokazat kot zelo zelo odraslo dete?

HA daj no mir. Če si ti doma in ne znaš ali ne zmoreš it na žur med babe in družbo ti nismo mi krivi. Najlažje si je nekaj domišljat in iskat prijatelje ki bodo jamrali s tabo :))

Ti se nekam zaleti. Lej lahk greš z nami nasledn tedn na morje (boš mal dal zraven za nafto kak vin prnes od doma) sam dobra volja je obvezna :))

Bla, bla. Impliciral sem bolj na thug wannabes, saj so skoraj vsi na fotkah wannabe gangsterji.
Zaleti se nekam.
[/quote]

Dude chilll

Pa kaj te oni motijo. Si zafrustriran pubertetnik ki išče samega sebe in se poskuša pokazat kot zelo zelo odraslo dete?

HA daj no mir. Če si ti doma in ne znaš ali ne zmoreš it na žur med babe in družbo ti nismo mi krivi. Najlažje si je nekaj domišljat in iskat prijatelje ki bodo jamrali s tabo :))

Ti se nekam zaleti. Lej lahk greš z nami nasledn tedn na morje (boš mal dal zraven za nafto kak vin prnes od doma) sam dobra volja je obvezna :))
[/quote]

Si ženska?
Če mi daš noge narazen dam za nafto, drugače se mi ne splača.

Dude chilll

Pa kaj te oni motijo. Si zafrustriran pubertetnik ki išče samega sebe in se poskuša pokazat kot zelo zelo odraslo dete?

HA daj no mir. Če si ti doma in ne znaš ali ne zmoreš it na žur med babe in družbo ti nismo mi krivi. Najlažje si je nekaj domišljat in iskat prijatelje ki bodo jamrali s tabo :))

Ti se nekam zaleti. Lej lahk greš z nami nasledn tedn na morje (boš mal dal zraven za nafto kak vin prnes od doma) sam dobra volja je obvezna :))
[/quote]

Si ženska?
Če mi daš noge narazen dam za nafto, drugače se mi ne splača.
[/quote]

Saj sem si kar mislil. Ena driska si. Ti je bilo ponujeno da se pridružiš na plaži. Zdaj pa postavljaš pogoje in iščeš izgovore 🙂

Kar ostani doma in se pizdakaj na cel svet. Takih ne rabimo zraven. Ko se boš skuliral se bomo pa naprej pogovarjali.

Si ženska?
Če mi daš noge narazen dam za nafto, drugače se mi ne splača.
[/quote]

Saj sem si kar mislil. Ena driska si. Ti je bilo ponujeno da se pridružiš na plaži. Zdaj pa postavljaš pogoje in iščeš izgovore 🙂

Kar ostani doma in se pizdakaj na cel svet. Takih ne rabimo zraven. Ko se boš skuliral se bomo pa naprej pogovarjali.
[/quote]

Mah, plaža je gay. Dedci sexamo v senci na klimi.

bistvo je obnašanje, ne izgled. tudi če so “hudi tipi in hude bejbe” so lahko nadležni z neprimernim obnašanjem. še posebno mularija iz bogatih družin, ki misli da lahko počne vse, kar hoče. problem je v tem, da se jih pusti, da delajo zgago, ker delajo velik dobiček turizmu, bolj kot razne familije z otroci, ki si želijo malo miru tist en teden v letu. tako podivjano mularijo bi bilo treba prijet s trdo roko, pozapret ali izgnat in prepovedat nadaljni vstop v državo.

NOVODOBNI DOMOBRANCI?

Zgleda bl k četnik.

New Report

Close