Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hudo dober tip z veliko napako

Hudo dober tip z veliko napako

Spoznala hudega frajarja. Par večernih pijačk, za vikend me je pa povabil  v savno in đakuzi, takrat mi je pa vse dol padlo. Poraščen je full, full, full,…, pa to bi mogoče še šlo ampak njegovi nohti, fuj kako so majhni in neurejene, na rokah  eni še celo pogriženi, prej mi to ni v oči padlo, in še po nožnih prstih ima dlake. Ne predstavljam si, da bi se me z takimi rokami/ prsti dotikal. Tega ne odtehta niti dejstvo, da je model nalovdan, ima hud avto in svoj flet. Očitno je tudi kar dosti radodaren, ker vse on plačuje. Je pa res full lep in simpatičen. Sem ga mislila na naslednji zmenka jaz povabiti in bi šla na depilacijo in manikuro. A bi bilo to preveč očitno in brutalno? Kar iz rok ga ne bi spustila.

Vsakomur svoje.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2421, 24.10.2022 ob 15:19

Spoznala hudega frajarja. Par večernih pijačk, za vikend me je pa povabil  v savno in đakuzi, takrat mi je pa vse dol padlo. Poraščen je full, full, full,…, pa to bi mogoče še šlo ampak njegovi nohti, fuj kako so majhni in neurejene, na rokah  eni še celo pogriženi, prej mi to ni v oči padlo, in še po nožnih prstih ima dlake. Ne predstavljam si, da bi se me z takimi rokami/ prsti dotikal. Tega ne odtehta niti dejstvo, da je model nalovdan, ima hud avto in svoj flet. Očitno je tudi kar dosti radodaren, ker vse on plačuje. Je pa res full lep in simpatičen. Sem ga mislila na naslednji zmenka jaz povabiti in bi šla na depilacijo in manikuro. A bi bilo to preveč očitno in brutalno? Kar iz rok ga ne bi spustila.

a je imel vsaj tiča dovolj dolgega – po tvojih pričakovanih merilih, glede na videno v savni ?  🙂

Očitno ja, ker če ne bi pa še to spljuvala u iber.

nova
Uredništvo priporoča

Ko sem brala naslov, sem mislila, da se najmanj drogira.

Odgovor na objavo uporabnika
glupačo jadna, 24.10.2022 ob 15:31

a je imel vsaj tiča dovolj dolgega – po tvojih pričakovanih merilih, glede na videno v savni ?  🙂

Očitno ja, ker če ne bi pa še to spljuvala u iber.

Vprašanje pa, če je imel jajca v nulo zdepilirana? 🤔

Pa saj pliškoti so tudi kjut. 🙂

Pusti ga pri miru, ne rabi ga izkoriscat, ga bo ze “vzel” kaka druga medvedka.

* “vzela”

Saj ves, da se da vsega enostavno znebiti – tako dlak, kot denarja, in tudi zenske.

Ce ti ni, ti ni. Ce so dlake tvoj najvecji problem, je res bolje, da ga pustis kaksni, ki je to ne bo motilo ze nacetku, temvec bo gledala njega kot osebo, ne pa cloveka z denarjem in avtom in dlakami.

Da mene povabis na depilacijo in manikuro na drui zmenek, ne bi niti prislo do njega. Ne bodi neumna in butasta.

Očitno pojma nimaš, kako je lahko dober seks s kosmatim alias medvedkom za žensko – odlično draženje klitorisa, ko ga jahaš, ali pa se na njega delno  vležeš in te po prsih  in trebušnem predelu nenormalno dodatno rajcajo njegove kocine…. – ne pa da se napopaš mu na trebuh in torzo  na vakum -špljoooooppppp z vsakim posedom.

Tiste kocine po nožnih prstih če te pa tako deklasirajo in ti tvoj “tič dol pade”, ko jih vidiš, pa jasno – se da z voskom odpravit…

Pogrižene nohte pa tudi koneckoncev se da uredit. Samo mora vzrok za njih odpravit. Zakaj je živčen, da jih pogrize, je pa psihološki in ne estetski problem.

Odgovor na objavo uporabnika
Kar tako, 24.10.2022 ob 15:42

Ko sem brala naslov, sem mislila, da se najmanj drogira.

est pa da je vsaj oženjen…

No, kako da nisi prej videla, da si grize nohte, in tudi, da je kosmat – a je bil v puliju in bundi ves čas? Ampak važno je, da je nalovdan. Jah, ne vem, no …

Po kocinah mu nalepi bankovce … bo takoj manj moteče

Je to naš Božek?

 

Odgovor na objavo uporabnika
kocinko, 24.10.2022 ob 17:15

Po kocinah mu nalepi bankovce … bo takoj manj moteče

Super ideja. Dodajam še. Med ritnice in prste vtakni bančne kartice!

 

Meni tudi niso všeč prekomerno poraščeni. :p Očitno se mu še ni posvetilo, da se da vse dlake odstraniti. Moške dlake so po mojem mnenju veliko grše kot ženske.

Kolegica mi je zaupala, da jo je odbil  tip, med izvajanjem vroče 69 poze. Ona se je vsa napaljena in v sladkem pričakovanju ulegla, on se je medtem spretno zasukal nad njo in spustil svojo trdo korenino v njena usteca. Pri tem sta se razprli ritnici in pokukal je slabo očiščen anus. Med gubami so bili koščki smrdečega blata. Bolj, ko je reva poskušala odmisliti tisto točko, bolj ji je pogled vleklo prav tja gor v razporek…ker je bila uvidevna, je zdržala. Jo je pa minilo, seveda.

Odgovor na objavo uporabnika
Tista malenkost, 24.10.2022 ob 17:30

Kolegica mi je zaupala, da jo je odbil  tip, med izvajanjem vroče 69 poze. Ona se je vsa napaljena in v sladkem pričakovanju ulegla, on se je medtem spretno zasukal nad njo in spustil svojo trdo korenino v njena usteca. Pri tem sta se razprli ritnici in pokukal je slabo očiščen anus. Med gubami so bili koščki smrdečega blata. Bolj, ko je reva poskušala odmisliti tisto točko, bolj ji je pogled vleklo prav tja gor v razporek…ker je bila uvidevna, je zdržala. Jo je pa minilo, seveda.

zarad tega mora bit baba gor:-DD

“TISTA MALENKOST” in ostali,

A nam lahko prihranite s temi ogabnostmi heteroseksualnega seksa. Prosim. Neokusno je.

Saj so prasci ravno pred kratkim pisali, da si riti ne umijejo ampak si jo brišejo le z skret papirjem.

Potem sem jim pa razlagal, da to ni higienično. En je napisal jim “a da če bi imeli obraz posran bi si ga tudi samo s papirjem pobrisali?”

Pač ostudno je, da eni taki okol hodijo. Še seksate očitno taki.

Poraščeni moški delujejo možati, če je tip po prsnem košu porščen je seksi.

Kot tudi zdepiliran je lahko lep.

 

Zakaj ste tako omejeni in tako ozki, da vam ne morejo biti všeč različne stvari.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši👹👹👹👹👹👹👹, 24.10.2022 ob 18:13

“TISTA MALENKOST” in ostali,

A nam lahko prihranite s temi ogabnostmi heteroseksualnega seksa. Prosim. Neokusno je.

Saj so prasci ravno pred kratkim pisali, da si riti ne umijejo ampak si jo brišejo le z skret papirjem.

Potem sem jim pa razlagal, da to ni higienično. En je napisal jim “a da če bi imeli obraz posran bi si ga tudi samo s papirjem pobrisali?”

Pač ostudno je, da eni taki okol hodijo. Še seksate očitno taki.

Jaz imam polno zgodb, tudi zate.

Kolega se je vračal iz Nemčije z dela. Kljub utrujenosti, se je ustavil pri prijatelju na žuru. Bilo je še nekaj fac, ki jih ni poznal. Mislil je samo spiti par pirov in oditi domov. Pa ga je na kavču kmalu zmanjkalo. Medtem, ko je spal, je žur ušel izpod kontrole. Zbudila ga je žeja in pa čudno cmakanje, cukanje in vlečenje dol pri njegovem mednožju, ki je bilo… nekako prijetno. Dvignil se je na pol, da bi čekiral kaj se dogaja. Pogledal je z enim očesom, drug je bil še zaliman. Dnevna soba je bila v polmraku, muzike ni bilo več. Ker ni dobro videl, je z roko segel proti gmoti na njegovem mednožju. Pomislil je, kratkolaska mi ga vleče… najbrž je Polona s katero sta ga občasno srala. Božal je in božal, ko je nenadoma zatipal kosmato brado. Okamenel je. Ni se mogel premakniti…od šoka. Ker je bil nabasan ko kanta, se ni mogel braniti. Ni mu preostalo drugega kot, da je pustil bradaču, da dokonča. Ni se spomnil kako je prišel domov. Niti se ni hotel spomniti kdo od neznancev je imel brado, niti ni hotel kasneje o tem spraševati kolega. Spomni se samo, da je bil po tem dogodku še dolgo pod tušem.

Mi je rekel, da bi bilo čist vse ok, če ne bi zatipal tiste brade. Tista malenkost, ki pokvari vse.

Zunaj bo kmalu polarna full zima in mraz,draginja full hard povsod,full inflacija in hudi snezni metezi,minus in to full,bodi pametna ogrevanje je drago. Ob takem hudem full medvedku brundotu,te vsaj zeblo ne bo ponoci full.

Ni šans, da se me tip z pogriženimi nohti dotakne. Al pa takimi majhnimi nohtki kot jih ima Mikič. Urejen mošku z neurejenimi nohti no go. Tudi kosmati mi niso všeč. samo me ne moti toliko kot nohti.

posluš ti…sem ti hotu že rečt za vikend…tud tvoja trda peta ni neki lepa za vidt, tisto šavje k ti štrli izpod kopal pa sploh ne…. ne trudi se in me ne vabi…

hehe, to v savni.. Pride tip z žensko not.. zgoraj gol…, brez dlake, položi brisačo na ležišče,  noge pa, kot da bi črne nogavice imel oblečene do jajc,  tako so bile kosmate, prvo šok za pogledat pol pa komedija…

New Report

Close