Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek HUDO DOBRO:::::

HUDO DOBRO:::::

Mislim,kaj sem doživela,kaj sem si zdejle ogledala..uH film,ki me je totalno kako naj rečem prevzel…vrgu dol….še zdej lovim sapo…
Sam par besed glede konca,ki se mi zdi čisto aut! Če je karakter baba mislim,,bi mogla terat do konca…Da o moškem_možu niti ne govorim..
Sory k nevem če veste o čem govorim..
Pravkar sem si ogledala film na divxu..naslov UNFAITHFULL (glavna vloga ena kull bejba pa moj moški Richard Gere,tisti italjanček je pa tanajbolj kjut!)…oglejte si ga…je vreden ogleda,kot sem rekla mene je dol ruknu! OHJEJ!!Ohhhjej…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kul

A si gledal?ne a res?Pol veš o čem govorim??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček filma še ni gledal. Pa ne vem o čem govoriš in mi boš povedala ane ko boš lahko.

Aha,lahko ti ga spečem,če želiš?!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne muca nisem gledal…. takrat sem glih dam pršu, ker sem cel dan delal…. sam tolk si v živo napisala.. da je res moralo bit kul :)))

Dobro jutro muca!

Jajaj tolk me je prbilo,da sem prikupnega Francoza mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm zamenjala za italjančka..hehe tud to se dogaja..ampak je bil franzozek no,tisti tapravi,da se reče..aha aha aha..:))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutrčka Jani….no zej pa počasi grem še naslikat svoj obraz potem pa vija na sneg..heh Imej se!**

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

enako 🙂 fajn naslikej fejs 🙂 pa srečno!

Jutro muca !

Daj prosim mi spohaj ta film, pol ti jaz povem katere imam in če ti bo kateri v redu, ti ga spečem nazaj.
Verjamem, da če je tebi film ” sedel ” bo tudi meni.
Pazljivo na jutranjo pot do službice in cmoka .

New Report

Close