Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek hudomušno ampak….

hudomušno ampak….

predstvaljajte si:

Zalotite vašega partnerja v postelji z drugo bejbiko in kaj sedaj:
A)pridruzite se,
B)delate se kot da nič ni
C)prebijete ljubico
D) prebutat oba

tako, da ne boste čez vikend čist sigurni v svojega partnerja…hihiihi

leta letijo - iščem stevardeso.....

E) prebutam njega

Cmoka,

Jaz bi se najbrž pobral kot poscan cuci,ker mi je nasilje tuje.Pol bi pa nekaj dni tuhtal,zakaj hudiča se jima nisem pridružil,saj sem imel od venomer take želje.
Pa bi bila še ena frustracija več v mojem življenju.
Sp

Evo, pridružim se pa je!!! Hudomušno ne???

Pa ne pozabi, da sem nagajivka in da mi ni nič za verjet…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe
zakaj pa njega…..saj si sama kriva, da ti ga je druga speljala…..

ampak to se tebi ne more zgoditi, kajne…..mislim in mislim in ti nekaj napišem:

Ljubezen je slepa, zato se zaljubljenci radi otipavajo.

še mal šakirika, pa me boš imela na …hmmmm…vesti…

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

ne, ne on je kriv, kaj se je pa pustil zapeljat…

ne no, ne bi imela jaz tebe na vesti.
Spodaj se nekaj meniva z Sprevržkotom za danes, ali prideš na pomoč, ker nimava njegove žene kam dati. saj vem, da boš pomagal.

Hm … pozabil si še odgovor E: drugo …

.. jaz bi se namreč obrnila in odšla … in se ne bi vrnila nikoli več … Ne bi hotela poslušati niti njegovega opravičila … ker opravičila za to dejanje ni …

Tko …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kako si moralistična!Sploh ne privoščiš drugemu sreče.Vprašaj se raje,zakaj je cepnil v drugo posteljo.Včasih je potrebno del krivde tudi pri sebi iskat,se ti ne zdi?
Lepa očka
Sp

kak ni opravičila…..

akj pa če bi te prepričeval, da ni nič mogel in mu zaradi tega tudi ni st….pil, ker je tak zaljubljen v tebe in sploh in oh…..
skratka, ponižno bi ti priznal, da do sexa ni prišlo, ker je potenten samo lahko s tabo….hihihihihi

bi verjela uboščku, ki se je pač enkrat spozabil……

leta letijo - iščem stevardeso.....

Za skočit k drugi v posteljo je čisto sam krivec … Če bi imela kakšne probleme … ali bi ga kaj motilo na meni … ima da mi pove … da razčistiva med sabo … In če se stvari ne da rešit greva narazen in lahko skače v posteljo s komerkoli želi …

Varanja pa ne prenesem … in hvalabogu je moj miško istega mnenja … Sva se zmenila že takoj na začetku najinega razmerja, da če bova videla, da niseva srečan eden z drugim (pa je lahko to tudi čez 30 let) se ne bova mučila … ampak si bova povedala in šla sporazumno narazen … Vsako varanje težavo le še poslabša …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Odločen NE! Ne bi mu verjela!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

E) škoda besed – zame je pokopan

Naj ti pomagam:Kar ne dobiš DOMA,iščeš drugje!
Je zdaj kaj bolj jasno,kaj sem mislil s krivdo?
Lepa očka
Sp

To vem … mi je bilo jasno že prej, kaj si mislil s krivdo … In če mu kaj doma manjka … naj mi pove kaj to je … Se pomeniva … poskusiva zadevo rešit … in če ne gre … bog pomagej … se gre naprej … Ampak, če ti manjka doma sex (npr.) ne moreš zdej skočit kar k drugi v posteljo … Veš kaj je temelj razmerja … ne samo ljubezen … ampak tudi spoštovanje … In ne vem koliko je spoštovanja v razmerju, kjer eden vara … Ne kaj dosti .. in prej ali slej se tako razmerje slabo konča …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hahah a sedaj pa še ti…

ampak saj je priznal, da ni mogel prave trdote SKUPI SPRAVT in je tako ostal zvest….

a ne kak smo deci čustvena bitja…..

cmokecccccccccccc

rad te imam

leta letijo - iščem stevardeso.....

Veš kaj, že sam telesni stik je bil dovolj, pa ni treba, če mu je ratalo ali ne….
Tako kot sem rekla……. zame je “trd” (kot tisti v trugli, da ne boš drugače razumel).

P.S.
Saj bi te imela rada, pa druge preveč osvajaš…. tako sem pa žalostna.

dej Žverči,saj če bi moja ljubica to brala,bi me tudi na gavge obesla,pa se troštam,da je ni tukaj in potem se z vami,lepimi dekleti odlično ujamem.,hmmogoče bo pa trteba ljubico zamenjat,al bi bilo to že za novo temo?
Lepa si

… rekla, da si ti tud’ lep, krasen….:-)
Ljubice pa kar ne menjati, bo hudič, zapuščene ljubice so strup. Zagvišno!

Cmoka na lička.

Kaj,k pa vas je tooolko fejst punc tukaj,da človek pade v skušnjavo…
lepa si
Sp

P.s.:Še vedno nisi napisala,kaj ti je mož hudega napravil,da smo te komaj utolažili,če smo te?

Brez besed;)))))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

NO MAL SI SE ZATIPKAL
VERJETNO SI MISLIL ŽENO ZAMENJAT NE LUBČIKE…HIHIIH

mater lbezen pa je res lepa stvar…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ne Razo,prav sem mislil-ljubico!Če bi pa žena to brala,bi pa rekla samo(poizkušaj si predstavljat zoprn ženski glas,pa saj ga poznaš!):A nimaš bolj pametnega dela,kot tam viset?Je posoda za pospravt,cunje dat sušit,a moram za vse sama!!!?
Pa še prav ima najbrž,ampak jaz sem tega SIT!18 let že tako pa nobene sprostitve in zdaj sem se odločil,da to presekam.Če bo ona hotela,gre lahko zraven,drugače jo pa ne mislim šlepat v to.
Fejst bodi,kamerad,ker slutim,da imaš podobno situacijo doma,saj se ne motim mar ne?
Lep dan
Sp

Ampak danes pa letis iz ene skrajnosti v drugo, najprej hot za znoret, potem neka žalost, sedaj že noriš, da ti ljubica ni več taprava, no povej zaupaj, ali te ne uboga, ali ni to to, kar si hotel, mogoče ti lahko kaj svetujem, saj veš ženske smo taksne in drugačne in če ne znaš… potem je neazdovoljstvo tu, verjamem!

;)))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da me zdaj ne bo fršlok!Prvo skoraj golaž zažgem,zdaj mi pa še……..
Za se ubit!Eh,saj ni tako hudo,ampak imam že celo dopoldne občutek,da me ljubica ignorira.Še žena me je že trikrat poklicala v tem času,ljubica pa samo enkrat,pa še…..
Lep si sonček,lep,jaz to vem
Sp

Kaj pa če ti ignoriraš njo??? Veš kaj brez veze da debatirava o tem, se bo že unesla, ti pa tudi, če ne boš pa drugo najdu, saj jih je dovolj, pa bo!!!

Ja lepa sem pa res, poglej skozi okno, me vidiš in kako toplo svetim, čutiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close