Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hujšanje/rekreacija

hujšanje/rekreacija

Opazila sem, da se sedaj ko prihajajo poletni dnevi veliko ljudi zunaj rekreira (teče, rola, kolesari…) pa me zanima ali se tudi vi kaj, koliko vas v tem času hujša (in mogoče s kakšno dieto) ?

no ja moja dieta ti ne bo koristila, če nisi v isti koži, vseeno pa lepo izgubljam kg. a, ja pa še dieta in rekreacija: dojenje, dieta da dojenčka ne bi po nepotrebnem napenjalo in vozičkanje, peš ali z rolerji.

Ti si pa tudi hecna. 🙂
A misliš, da pozimi ne tečemo (zunaj)?
In a misliš, da tečemo zaradi hujšanja?

nova
Uredništvo priporoča

No jaz pozimi ne tečem, se pa drugače rekreiram. Nekje marca pa začnem s tekom.
Ne tečem pa zaradi hujšanja.

Tisti, ki laufajo za kile zgubit, ponavadi laufajo ko eni klovni v raztegnjenih totalno premočenih majcah pa trenerkah, šlauhi opletajo vseokrog, zaripli v fris ko kuhan rak, sopihajo pa ko lokomotiva…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Ne sej ta tek in rekreacija ni bil mišljen le za tiste ki hujšajo, ker ponavadi tisti ki tečejo so že bolj trlice, saj kolikor jaz opažam….

za hujšanje je boljš intenzivna hoja kt pa tek, diete pa če ti že lih paše, drugač pa ješ normalno ob pravilni rekreaciji, pa gredo kile tud lepo dol.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunnar, traparije pišeš, narobe učiš ljudi, ker pomembno je samo to, da porabiš več kalorij, kot jih vneseš. PIKA konec.

Drugače pa, ja, ogromno ljudi je “prilezlo” na plan. Vidim, ker sama tečem preko vsega leta. “Naval” se začne enkrat maja in traja tam nekje do LM, potem pa nas ostane spet le še peščica.

Hecno, ravno pozimi, ko več pojemo, bi se morali več gibati (pa spomladi ne bi bilo potrebno nobeno hujšanje 🙂

Gunnar, traparije pišeš, narobe učiš ljudi, ker pomembno je samo to, da porabiš več kalorij, kot jih vneseš. PIKA konec.

Drugače pa, ja, ogromno ljudi je “prilezlo” na plan. Vidim, ker sama tečem preko vsega leta. “Naval” se začne enkrat maja in traja tam nekje do LM, potem pa nas ostane spet le še peščica.

Hecno, ravno pozimi, ko več pojemo, bi se morali več gibati (pa spomladi ne bi bilo potrebno nobeno hujšanje :-)[/quote]

ti že veš… :))))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Rekreacija skoraj vsak dan. Ne hujšam, samo merkam, da se ne zredim. Pa za boljše počutje.

če bi tekla samo zaradi hujšanja, bi že zdavnaj obupala. Je pa stranski učinek hujšanje, ker se mi ni fajn pred tekom ali po teku preveč najest, pa mal bolj se zavedaš teže svojega telesa in ne tlačiš kar vsega vase, skratka, boljš se počutiš 🙂

tečem pa vse leto, ne glede na letni čas. to je moja vrsta meditacije.

Če bi vedel, koliko sem stara in me videl v kopalkah, bi te morda lahko prepričala :-)))

Tisti, ki laufajo za kile zgubit, ponavadi laufajo ko eni klovni v raztegnjenih totalno premočenih majcah pa trenerkah, šlauhi opletajo vseokrog, zaripli v fris ko kuhan rak, sopihajo pa ko lokomotiva…[/quote]

jaz jih obcudujem!

New Report

Close