Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hvala bogu, da nimam otrok!

Hvala bogu, da nimam otrok!

Podpis!

Bogseusmil! Še ena, ki bo iz lastnega otroka naredila večnega maminega odvisneža.

O, groza!
Ja, raje se spravite na take, ki bi morali podstreho najprej pospravit, preden imajo otroke. Pa seveda tega ne naredijo.

Še en bo napisal “Vse dobro” se mi bo odpelal….a je božič al kaj? Take hinavske trosjo ljudje, ki niti najmanj ne privoščijo nič dobrega nikomur…

Povej ti to onim, ki se razplojujejo. Mi razumemo.

vse dobro!!!!


Vse dobro 😛

O, groza!
Ja, raje se spravite na take, ki bi morali podstreho najprej pospravit, preden imajo otroke. Pa seveda tega ne naredijo.[/quote]

Ma taki mislijo, da je otrok dosežek in največje bogastvo.

Z veseljem. Takoj, ko se uresniči drugi del tega stavka.

Res so grozni časi ampak zakaj ne razumete, da nas nekatere nad vodo drži ravno dejstvo, da imamo otroke. Bila sem precej egoistična v mlajših letih in so mi bili na prvem mestu zabava, potovanja in razna razvajanja dokler nisem rodila prvega otroka, seveda sem pred tem izgubila službo saj mi zaradi nosečnosti niso podaljšali pogodbe, na srečo je bil mož zaposlen. Sebe sem resnično spoznala in resnično vzljubila šele, ko sem videla kakšno moč premorem, ko se moram boriti za svoje otroke, ko se moram vsak dan potruditi do maksimuma. Ne veljam za uspešno osebo, sem nekje v povprečju ampak otroka sta edino kar me iskreno razveseljuje in mi daje upanje. Aja, pa nikoli nisem živela od socialne pomoči. Otroka sta tudi edino kar bom pustila za seboj, ko odidem.

ok, če hm pomeni heavy metal, si v milosti :))))))))

Tebe bom pa čez koleno dala:)

V desetih letih si ti qurac vse to naredila. Če pa že, si se zapufala za stanovanje. Tako zna naredit vsak. Prodajaj ti bučke drugje.[/quote]

Tudi za puf moraš imeti nek konkreten dohodek, z minimalcem se ne da zapufat.
Pa za faks moraš imeti konkreten IQ, če ne ga res delaš 10 let.

Ja in iz tvojih otrok in njihovih potomcev in njihovih potomcev in … bo nekoč nastala nova civilizacija na planetu “Alpha Centauri”. Ponosni bodo na svojo pra pra pra… pra babico. Ti pa boš ponosna tam gori na oblačku. Kakšna idila! Kakšen dosežek. Kakšen nadsmisel!

V desetih letih si ti qurac vse to naredila. Če pa že, si se zapufala za stanovanje. Tako zna naredit vsak. Prodajaj ti bučke drugje.[/quote]

Tudi za puf moraš imeti nek konkreten dohodek, z minimalcem se ne da zapufat.
Pa za faks moraš imeti konkreten IQ, če ne ga res delaš 10 let.[/quote]

Naredil vse to in še kaj več, brez pufov. Zelo dobro vem, kaj je možno in kaj ne v nekem časovnem obdobju. Ne vleči se ven s puhlicami! Si pač napisala konkretno neumnost.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))) se strinjam

No evo, HVALA, nisem edina 🙂

Če je kdo iz Maribora …
http://www.bolha.com/prehrana/hrana/ostalo/prosim-ce-mi-kdo-podari-hrano-1290765002.html?aclct=1385658820

Zdaj si mora pa še drugi tabor izmisliti en pokroviteljski, navidezno prijazen izraz, da ne bomo izgledali tako trdosrčni. Proti takim mehkim dušam je treba igrati nežno in podtalno.

Če je kdo iz Maribora …
http://www.bolha.com/prehrana/hrana/ostalo/prosim-ce-mi-kdo-podari-hrano-1290765002.html?aclct=1385658820%5B/quote%5D

Tako malo otrok ima, pa tako slabo ji gre. Kako bi šele bilo, če bi jih imela devet.

Boli me k…c zate ali imaš otroke ali ne. to je tvoja odločitev kot je moja da jih imam. Tebi ni žal za tvojo odločitev, meni ni žal za mojo. Ne more pa nekdo soditi kako čutimo tisti ki jih imamo. in ne poznam človeka, ki bi bilo kdaj obžaloval, da je imel otroke.

Kaj si hotela zdaj s tem povedati? Nekdo je naklepal 5 otrok in zdaj – surprise, surprise! – nima hrane zanje.

Ubogi otroci, revčki, res, samo to bom rekla. Vse bi jim dala, samo ker vem, da ne moreš rešiti ubogih otrok pred njihovimi starši.

Raje korekten, racionalen in trdosrčen kot neracionalen in “srček”. Tile srčki niso vedno tako dobrodušni in dobričine kot se hočejo pokazati.

Govorijo na vsa esta eno, delajo pa velikokrat popolnoma drugače.

Imej jih in se ukvarjaj z njimi. Ne qurči se na nas na forumu. Kdo ti kaj hoče?

Tale itak žica za vse možno na vseh portalih. Ves čas. Že mesece in mesece. Očitno se splača.

Jaz tudi ne. Poznam jih pa mnogo, ki nemočne otroke izpostavljajo katastrofalnim razmeram. Alkoholizem pa to. Ampak ne, žal jim pa res ni. Vsaj na glas tega še nihče ni rekel. Marsikdo pa naglas teži folku s tem, kdaj mislijo imet otroke. Tega se pa ne skriva.
Surprise.

New Report

Close