Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hvala drušna

Hvala drušna

… ker ste v četrtek močno držali pesti. Jani je namreč izpit naredil in to.. dobro (7)… no zame je to skoraj toliko kot odlično 🙂

Hvala vsem skupaj še enkrat in.. .heheheh ko bom imel spet izpit, se vam priporočim :)))

Pa lep popoldan!!!!

Jani

Čestitam stara bajta!
Sp

Janiiiiii, super, cmoka, vidiš, vedno nam rata, vedno, do danes še nihče ni pogrnil, bravo naši…..Jani veselim se s teboj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čestitke stari ;))))) … jaz sem pa obupal nad sabo, glede študija :(((

S čim si se pa mučil,da si obupal?
Sp

Ne seri, vsak ima nekaj, on ima to, ti imaš to, jaz imam to, bodi zadovoljen s tem kar imaš, in bo nekoč tudi vse ostalo…kapišššš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

.. mučil z smerjo inženir strojništva… zgolj šesta stopnja!! … manjka še osem izpitov :((

Medi, tudi to bo, verjamem da bo, sedaj se malo spočij, naberi moči in nekega dne ponovni štart…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa to je još sitno,človek!
Ajde bukve v roke pa naprej zastava slave!
Sp

Huala :))))

SončeK, veš, je pomagala tud tvoja pozitivnost in seveda.. ma kam pa pridemo brez… frendov a ne :))

cmoka na cmoko!!! Tko, da se ve, kdo je tukaj SončeK!!!

ma ne no… :)))) sej je res.. moraš meti voljo kot bik… ampak, tud pomoč s te strani kot je tale ali pa naš forum, velikokrat pomagajo 🙂 Omeniš da imaš izpit čez en teden in potem.. a se nej zdej ne učim .. pol me pa na forumu zbombardirajo 🙂

razo, ne obupuj prehitro… je kakšen dan slabši od drugega.. ni pa dneva, ki bi bil slab 🙂

Aha!!!!

Jani…hvala, tudi ti si moj sonček, no naš, da veš!

In cmoka na cmokov ti ,da kmalu sto cmokov!!!
Lepo ninaj in kaj lepega sanjaj in stisni se k svoji dragi in ji kaj nežnega zašepetaj…bodi nagajiv…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jupi in vse čestitke za uspešno opravljen izpit…za naslednjega ti bomo ziher držali pesti…
Sedaj si pa zaslužiš en ultra-cmok….fajn spi!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!
a si še tu?
Sp

Sem bla,pa sem šla,pa sem se spet vrnila…..ampak danes…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jebi ga!Po dvanajstih urah pa človeku res ne vst…..
Sp

…ane….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

a ne, mi obvladamo.. študentje :)))

hvala in ja… na naslednjega pa… družno stiskajoč pesti 🙂

uh jej… kolk enih lepih želja 🙂 Hvala SončKu za to in… krasen dan ti želim!!

Jani, kako že gre una pesem:” Zagotovo danes bo srečen dan, to sem začutil že zjutraj”, ti si to začutil, jaz sem to ukazala in to je to, srečen dan je na dlani. Cmoka prijatelj in bodimo srečni…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))) dijo 🙂

New Report

Close