Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hvala lepa

Hvala lepa

Nekdo mi je vzel nik zajček, ter mi na mail poslal pismo, ki ni ravno lepo. Kdo je ta hecar ne vem, vem pa le, da se kot zajček ne morem vec logirat. Kdorkoli že veliki zajec, ali Jaka, ali Štefan, ni težko shekati če sta geslo in nik ista.
Pa bi rada vedela komu sem in zakaj šla v nos? In nazadnje, kaj sem komu naredila???

Lp, Jana

boš zdej le poslušala?Mail pa ni nesramen.

Lp, Jaka

Zdaj sploh ne bom niti malo več poslušala, če sem sploh kdaj. Bom pa se malo pozanimala, to pa ja !! Je pa tako, da način ta ni bil pravi. Je še slabše! Pa sedaj sem besna in se komaj krotim, da se obnašam kulturno !!

Lev al pa Jaka, kakor koli hočeš, mislim, da si naredil fatalno napako, s tem ko si ukradel nick Jani. Naredil si najbolj podlo stvar, ki jo tukaj na forumu lahko narediš. Zato te prosim, da vrneš nick, zamenjaš geslo kot je bilo, da ga bo Jana lahko uporabljala naprej. Če ti sploh kaj pomeni… drugo mnenje. Čeprav sem prepričan (skoraj), da če si bil toliko, da si ji ukradel nick, da ga ji tudi ne boš vrnil…. Sramota!

Jani

Kakšna nesramnost, Jana! No, tudi meni je že kaj kmalu nekdo zamenjal geslo in tako sem nick morala pisti samo še z velikimi tiskanimi črkami.

Kaj pa če bi bla zdaj Zajčica?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ji bom vrnu nik.To je blo opozorilo,naj ne ignorira.

lp, Jaka

Jaka, viš, tuki s tem ne boš dosegel nič. Zadnjič so mene obtožili, da sem levček… No in zdej greš in narediš tole… Ni pametno, ker tuki smo res kot ena familja… kdor se vklop med nas… ostane za vedno… ostali pa se nekako sami izločijo. Zato ti predlagam, da take stvari pustiš za druge forume, tukaj pa bodi predvsem to kar si! Ker kdorkoli se je tukaj izdajal za nekaj drugega kot je osebno, v srcu.. v življenju.. se je sam izločil…. Se takoj čuti, kdo samo igra. Zato, Jaka, bod kar si, pa boš tud še na kofe z jano šel… če pa se boš pretvarjal, boš kmalu ugotovil, da te nihče ne “šmirgla” 🙂

Jaka, pamet v roke… pa bo vse tako kot je… vsi smo od vseh 🙂

Pa lep dan in brez zamere ker ti solim pamet!

Jani

ne lev …. ampak HIJENA!

… in vsi vemo kam spadajo levi in kam spadajo hijene …. levi naj bi bili dostojanstveni ….

HIJENA!

Izbral si zelo cudno opozorilo.. Zdaj te bo zagotovo povsem ignorirala!!!
Osebno bi ti priporocil Srednja, ker je tam nekaj deklet in dam, ki te stoprocentno ne bodo ignorirale, ampak te bodo neizmerno vesele…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Najprej javna in posebna zahvala prijatelju, ki mi je pomagal pri tej stvari, da imam nick nazaj in geslo spremenjeno, tako, da se ni potrebno več trudit za ” hekanje “.
Res si je nekdo sedaj zaslužil in pridobil mojo pozornost, v zahvalo tebi, levček, ali Jaka, ali celo Zajec. .. ..pa to vsekakor nisi ti. Ti si res hijena !!

lp, zajček

He, he, tudi zajčica je lepo. Ampak sem dobila ta nick nazaj, zdaj ga pa ne bo nihče več vzel !!
Ja, nisem vajena takih stvari, pa me res močno prizadanejo !

Hmmmmmm, zajčica preveč spominja na…. PLAYBOY…. ti ti pa ne paše…. je že boljš Zajček :))))

Jani je vesel za Zajčka!

Yap, Jani ! Res je tako ! Ne bi šlo vkup !

Sem tudi jaz vesela, samo malo imam še čudni občutek, pa se že pobiram !

pejt greva na travnik kozolce prevracat :):))

knedl, knedl lubi zajcek

Jap, Zajček, vseeno je to dobra šola a ne :))) Vedno ko uporabljap gesla, uporabljaj taka, ki so nerazpoznavna…. številke take al drugačne ( ne rojstni dnevi sebe, otrok, moža, žlahte), nikoli pa naj gesla ne bodo imena svojih domačih, ali celo sebe, ali domačih živali….
Zajček :))))))))), zdej sem skor napisu Jana :))))) ok, Zajček, me veseli, da se pobiraš 🙂 Še malo pa bo naš Zajček spet Zajček 🙂 na, še eno lučko!

Jani

JA……………………………………..ej, greva res!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
He, he, bravo, tole pa res zdaj rabim………………………..

Knedel, knedel, pa še in še za mojo čebelico!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saj pravim, hvala vsem. Sem res pozabila popravit geslo že takrat, ko se je ježku to zgodilo, no pa še znala nisem.
Zato so mi danes pomagali drugi, njim cmoka, he, he…

Pozdravljeni – uredila sem predal, in zdaj –
sem tu! In kaj vidim – kraja, preprosto in
meni nerazumljivo – kraja !!! In to kraja nicka!!
Bemti uši! Levček, nisem si mislila, da si se tako
spozabu!!!

Zdaj me je začelo pa resno skrbeti, da še mene
kdo ukrade? Pomagajte mi! Kakšna je zaščita ???

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marička… zaščite ni. Samo geslo je važno. No če govorimo o zaščiti.. oja je… raznorazne zaščite :))))) prot prehladu, proti soncu, pri se**** :))))

Jeh jema zaščit, kulker češ :)))

Jani ne rab’ zaščite 😉

je zdej dobr?

To moraš pa zajčka vprašat.

Jana, sedaj ko to berem, se mi porajajo sumi, da ni kdo poiskušal tudi meni kaj “uganit”, saj sem nick spremenil vsaj trikrat, ali mali s ali s piko na koncu, ipd….

No, saj smo potem bili še večkrat priča raznim prijaznim “novim” obiskovalcem in provokatorjem. Ampak veš kaj ?

@!#$ THEM !!!!!!!

Čebelica je itak podala razlago, ki je najbolj točna. V eni besedi.

Me pa ta tehnika za pridobitev pozornosti močno spominja na Ameriške vojaške analitike, ki imajo nek pregovor v stilu, da se dosti bolje izpogajaš s sogovornikom, če imaš pištolo v roki.

He, he, no evo, s pištolo bi se pa dalo kaj doseči, he, he Saško, ti ga pihneš !! Itak !

Sašo , neč mi ne blati vojaških metod , ki jih , mimogrede, zelo cenim – hitreje prideš do cilja , saj veš , ne , pravac u center , he , he …. 😉

lisička se maskira

Zajči , glej že spet , en dan manjkam – vse narobe !
In ker sem zadnjič tako nesebično pomagala levčku , pa zdaj kaže , da je izdal moje zaupanje in dobrohotnost , te prosim in ti UKAZUJEM – POPOLNO , PODROBNO POROČILO !!!

lisička že brusi kremplje

New Report

Close