Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hvala lepa

Hvala lepa

Hehehe, spet sem v zosu ! Vidiš, vse to pa zato, ker manjkaš ! Poročilo dobiš, ja kot vedno !!

No , tako !

lisička ne vidi rada , da se kdo norčuje iz nje

Samo malo počakaj !

Ja, Sašo je bil tudi sašo-sašo-sašo, da je not padu, zdej je pa po prijateljičinem nasvetu menjal key-word.

HI Lisići!
Vceraj sem se posvetoval z lovcem glede Binovih dialogov z lisjakom v gozdu.. Razlozil mi je, da so trenutno lisjaki aghatni, pa me zanima ce to tud za tvojga udomacenega kaj velja, ko se zadne case tako redko pojavljas na forumu, pa se komisijsko so ugotovili pri tebi ŠTND..

Ježek ne ve kod hodi lisicka in se manj zakaj je zacela pisati z rdecimi crkami!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ljubi moj ježek !
Ti bi še najbolje moral vedeti , kolikokrat se lisički zgodi , ravno sredi pogovora , ne , da ji gsm crkne :)))
Zato si je za roj.dan zaželela poštne golobe 😉

Z rdečim piše pa zato , da pokaže svoja silna čustva !

lisička včasih piše tudi oranžno (seks) , zeleno (umirjenost) , modro (???) …..

lisička, kje si, madona, a je treba vse jagre poslat na lov za tabo?

Jani ve, da modra barva lisički veliko pomeni

Ja, kje neki. A nisi vidu slikce ? he, he….

oja, videl 🙂 samo, ne verjamem, da bi bla lisička tolk zlobna, da bi se spravla na kuža :))))))

Jani n’č ne verjame 🙂

Ampak faca je bila tako dobra, prav hecna ! Kaj veš, na koga se lahko spravi, bolje da ne ugibava.
Sicer pa, sva včeraj govorile po telefonu,samo ji je res……….mi je zelo žal, da moram povedati, spet zmanjkalo baterije !!!

…..vijolično: pomanjkanje seksa,
…..belo: navidezna nedolžnost,
…..rumena: močna ljubosumnost,
….. temno črna: obupna žalost,
….. rjava: sprijaznjenost z naravnimi danosmti,
…..modra: prava in resnična modrost,
…..tirkizno: mešanica modrosti, zavisti /zelena = zavist/ in nežnosti
-……………….
…..barva, ki ji ni moč določiti pravega odtenka: vse barve v vseh odtenkih: želja, volja, hotenje, pomankanje, preblisk, potreba, nuja, moč dajanja, moč sprejemanja ………………………. seks, seks, seks, seks ………………..
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close