iDESI

A si ti zdj ok?

Vzela ga koronska megla.

RIP

Ze več dni ga ni.

A je še tu? Se ni kako leto nazaj zelo pompozno in dramatično, kot zna le on, poslovil od tega foruma?

Upam, da se mu je stanje izboljsalo, vem da je pisal da je zbolel za korono.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 24.11.2021. ob 19:35

A si ti zdj ok?

Ojla.

Gre nekako, hvala na vprašanju. Se pa kar nekako ne da v celoti pozdraviti od te nadloge. Še vedno se hitro utrudim, tudi kak glavobol ni redkost. Telo enostavno potrebuje čas (in počitek). Na nek način zanimiva izkušnja, moram priznati. Sedaj teče tretji teden odkar me je poleglo tisti torek, pred dobrima dvema tednoma in lahko zgolj ponovim tisto, kar pravim že ves čas: tale peesdarija ni noben hec in nikomur ne privoščim. Cepite se in upajte na blag potek. Moja zdravnica je moj potek ocenila kot “blag do srednje težak” in res ne želim niti vedeti, kako je onim, ki zbolijo, pa da niso bili cepljeni. S soprogo sva zbolela oba. Ona je bila cepljena kak mesec pred okužbo in se je izvlekla z dokaj blagim potekom, ampak… konca pa kar noče biti. Utrujenost in pomanjkanje moči za čisto vsakdanja opravila sta občutni. Dvokilometerski sprehod je že dovolj, da rabiva počitek, pa sva prej brez težav pretekla nekih 6 ali 7 km (po gozdnih poteh). 🙂

Ostanite zdravi, cepite se, pazite nase in mislite s svojo glavo.

pocajti se.

Nas je v bajti 8, od tega 2 nad 65, 3 pod 10, ostali od 25-40. Necepljeni. Zboleli januarja 2021. Vsi preboleli z lahkoto. Otroci sploh niso imeli izraženih simptomov. Vsi smo bili na PCR, vsi +.

Vmes na začetku poletja sta se šla dedi in babi cepit. Sedaj en mesec od kar sta spet dobila podobne simptome kot tedaj januarja. Nikakor ne moreta k sebi prit. Vsak dan ponoči poslušam, če ju bo treba peljat kam. Testiramo se vsi redno na 2 dni in vsi -. Ostali smo necepljeni in razen malo smrkanja in malo kašlja nas ne prime pa smo  skoz skupaj.

iDESI547, 25.11.2021. ob 08:41

Ojla.

Gre nekako, hvala na vprašanju. Se pa kar nekako ne da v celoti pozdraviti od te nadloge. Še vedno se hitro utrudim, tudi kak glavobol ni redkost. Telo enostavno potrebuje čas (in počitek). Na nek način zanimiva izkušnja, moram priznati. Sedaj teče tretji teden odkar me je poleglo tisti torek, pred dobrima dvema tednoma in lahko zgolj ponovim tisto, kar pravim že ves čas: tale peesdarija ni noben hec in nikomur ne privoščim. Cepite se in upajte na blag potek. Moja zdravnica je moj potek ocenila kot “blag do srednje težak” in res ne želim niti vedeti, kako je onim, ki zbolijo, pa da niso bili cepljeni. S soprogo sva zbolela oba. Ona je bila cepljena kak mesec pred okužbo in se je izvlekla z dokaj blagim potekom, ampak… konca pa kar noče biti. Utrujenost in pomanjkanje moči za čisto vsakdanja opravila sta občutni. Dvokilometerski sprehod je že dovolj, da rabiva počitek, pa sva prej brez težav pretekla nekih 6 ali 7 km (po gozdnih poteh). 🙂

Ostanite zdravi, cepite se, pazite nase in mislite s svojo glavo.

Torej oba cepljena, oba zbolela in kljub temu si drzneš promovirati cepljenje? Sram te bodi.

Lani aprila smo zboleli jaz, oba starša in 88 letni dedi. Jaz sem bil malo šibek, mama prav tako, oče je imel podobne simptome kakor razlagaš ti. Tudi zdaj po skoraj letu dni pridejo dnevi, ko ga vse boli kot bi imel mačka in tiste dni je dobesedno len. Dedi je korono prebolel z rahlo vročino. Prišlo je cepljenje razen dedija se ni cepil nihče. Dedi je prejel drugo dozo fajzerja konec poletja. Od takrat pada skupaj, vozimo ga na urgenco, nagaja mu srce, vse kar počno je menjava tablet. Je zelo šibek, ves čas ga bolijo mišice, nagaja mu sladkor. Če povzamem covid je prebolel v redu, vem da ga ne vsi, njegov brat je umrel. Po cepljenju pa je bil jeseni spet pozitiven im vsaj trikrat hospitaliziran. Telo mu peha. Zato prosim ne promoviraj cepljenja, ker to ni nobeno pomagalo. Virus je med nami, povzorča škodo, cepivo pa je zelo nevarno in neučinkovito. Mislim, da nisem edini, ki je temu priča. Iz tega izhajam, da se pridružujem komentarju, da te je lahko sram. Tudi sosed 48 letni tekač ima zdajle kovid, pa vseeno že teče. Ni cepljen. Torej ima celo blažjo obliko od tvoje. Sram te bodi.

Mislim, da je pošteno reči bobu bob: cepivo je približno 20 krat manj nevarno, kot je večina kontracepcijskih tablet, ki jih mnoge ženske zobajo dnevno. Ne pravim, da je “čudežna rešitev”, ampak… Nekako takole: če je treba skočit iz letala, ki so mu odpovedali motorji in je na voljo padalo, ki se bo odprlo z verjetnostjo 85%… Je bolje skočiti s tem, sicer ne povsem zanesljivim padalom, ali brez? Tako nekako je tudi s tem cepivom.

Haha600, 25.11.2021. ob 09:07

Torej oba cepljena, oba zbolela in kljub temu si drzneš promovirati cepljenje? Sram te bodi.

Pa ravno to sem mislil napisati. To je tako, kot če bi ljudi nagovarjal k samomoru. Kdor razmišlja s svojo glavo, ne bo poskusna podgana, ker nikoli ni bilo toliko stranskih učinkov in mrtvih, kot je od teh zvarkov.

iDESI603, 25.11.2021. ob 09:24

Mislim, da je pošteno reči bobu bob: cepivo je približno 20 krat manj nevarno, kot je večina kontracepcijskih tablet, ki jih mnoge ženske zobajo dnevno. Ne pravim, da je “čudežna rešitev”, ampak… Nekako takole: če je treba skočit iz letala, ki so mu odpovedali motorji in je na voljo padalo, ki se bo odprlo z verjetnostjo 85%… Je bolje skočiti s tem, sicer ne povsem zanesljivim padalom, ali brez? Tako nekako je tudi s tem cepivom.

Napačno. In vsekakor upam, da so ti dobro plačali za take izpade in da je zate bilo vredno. Si me pa precej razočaral moram priznati.

Robi917, 25.11.2021. ob 09:28

Pa ravno to sem mislil napisati. To je tako, kot če bi ljudi nagovarjal k samomoru. Kdor razmišlja s svojo glavo, ne bo poskusna podgana, ker nikoli ni bilo toliko stranskih učinkov in mrtvih, kot je od teh zvarkov.

Da gre človek sam v to, kljub vsem informacijam danes, rečem ok pač stvar odločitve in lastne inteligence, sposobnosti kritičnega razmišljanja ipd. Da pa druge nagovarja k temu je nekaj najbolj nizkotnega, kar lahko v tem trenutku kdorkoli naredi, ne glede na lastno prepričanje. Da (tako kot on večina) doživi hude težave in kljub temu prepričuje vse ostale je pa svinjsko, ker pove točno kakšen gnoj od človeka je – če moram jaz umret, naj še vsi ostali. Če so mene naf..ali, nočem bit sam v dr..ku, če se jaz utapljam po lastni neumnosti, bom potopil še vse ostale ladje, ker se zavedam, da sem naredil napako, da sem neumen in da ne opazijo tega, jih nagovorim čim več in se potem lahko izgovarjam, da itak smo vsi šli v to. Ne! Ne bodi sidro. Povej tako kot je realno, boš boljši človek. So me prepričali, sem mislil da si bom kupil svobodo, ni se mi dalo ukvarjati s testiranjem, sem se zahebal in fasal korono in komaj živ ostal. Če se ne bi, bi najverjetneje tako kot vsi ostali zdravi ne staknil tega sranja, tako so mi ga pa vbrizgali. Imam srečo, da sem živ – zaenkrat. A posledice so in jih nameravam prijaviti, ker je tako prav.

To bi naredil iDESI, ki ga jaz poznam. Ne pa se spustil tako nizko in prodal. Sorry, si izgubil ves moj respect.

@ idesi

A veš tega… se peljejo v avijonu vakser in dva antivakserja. Crknejo motorji. Na voljo samo 2 padala. Se prvi oglasi vakser in začne, da je on pomemben, vzame padalo in skoči. Pravi prvi antivakser drugemu… no midva bova pa žrebala za padalo. Pa mu pravi drugi… ne se sekirat stari… vakser je vzel rukzak s hrano.

PS vseeno ti želim, da se čim prej pozdraviš.

bobu bob…… si prebral, da je dedi prebolel vredu? Virus marsikdo preboli dobro. kako lahko to s strmoglavljanjem letala primerjaš, ne razumem. malo si krenil s poti. od kje ti trditev da je toliko manj nevarno, cepivo se še testira. ni primerjave.

Hmmmm jaz sem mislila, da je možnost smrti zaradi padca z letala 100% ne pa kaj jaz vem koliko….pod 2%?

Plačujete mastne denarje za telefone in ostalo elektronsko kramo, ki se posodablja tedensko… Kupujete hrano v trgovinah, kjer so odpoklici nekaj, kar se dogaja tedensko… Kupujete oblačila, ki so po dveh pranjih za v smeti… Se res čutite kompetentne za ocenjevanje “ne-preizkušenosti”? 🙂

iDESI603, 25.11.2021. ob 09:42

Plačujete mastne denarje za telefone in ostalo elektronsko kramo, ki se posodablja tedensko… Kupujete hrano v trgovinah, kjer so odpoklici nekaj, kar se dogaja tedensko… Kupujete oblačila, ki so po dveh pranjih za v smeti… Se res čutite kompetentne za ocenjevanje “ne-preizkušenosti”? 🙂

Opisuješ sebe? Namreč mi tega ne počnemo. In ja, še kako komeptentna se počutim.

To, 25.11.2021. ob 09:49

Opisuješ sebe? Namreč mi tega ne počnemo. In ja, še kako komeptentna se počutim.

Precej ljudi se počuti kompetentne, a se v praksi izkaže nasprotno. Rezultat te patološke narcisoidnosti se pa kaže npr. tudi v stanju v bolnišnicah. Mi je prav žal, ampak: nimate blage veze niti o tem, da nimate blage veze. 🙂

Oh Robi, 25.11.2021. ob 09:35

Da gre človek sam v to, kljub vsem informacijam danes, rečem ok pač stvar odločitve in lastne inteligence, sposobnosti kritičnega razmišljanja ipd. Da pa druge nagovarja k temu je nekaj najbolj nizkotnega, kar lahko v tem trenutku kdorkoli naredi, ne glede na lastno prepričanje. Da (tako kot on večina) doživi hude težave in kljub temu prepričuje vse ostale je pa svinjsko, ker pove točno kakšen gnoj od človeka je – če moram jaz umret, naj še vsi ostali. Če so mene naf..ali, nočem bit sam v dr..ku, če se jaz utapljam po lastni neumnosti, bom potopil še vse ostale ladje, ker se zavedam, da sem naredil napako, da sem neumen in da ne opazijo tega, jih nagovorim čim več in se potem lahko izgovarjam, da itak smo vsi šli v to. Ne! Ne bodi sidro. Povej tako kot je realno, boš boljši človek. So me prepričali, sem mislil da si bom kupil svobodo, ni se mi dalo ukvarjati s testiranjem, sem se zahebal in fasal korono in komaj živ ostal. Če se ne bi, bi najverjetneje tako kot vsi ostali zdravi ne staknil tega sranja, tako so mi ga pa vbrizgali. Imam srečo, da sem živ – zaenkrat. A posledice so in jih nameravam prijaviti, ker je tako prav.

To bi naredil iDESI, ki ga jaz poznam. Ne pa se spustil tako nizko in prodal. Sorry, si izgubil ves moj respect.

Res je.

Noče si priznati, da je bil nategnjen in padel pod vpliv lažne medijske manipulacije in lažnega strahu, za katerim stoji farmacevtska mafija, ki sponzorira vso to cepilno propagando in propagando strahu.

In njegovo početje je svinjsko in neodgovorno.

Držita se. Želim ti, da bo kmalu bolje.

Ta koronski zločin je test inteligence. Kdor je padel, je cepljen.

Kot ste nekateri že videli, fašisti javno priznajo, da izvajajo poskuse na otrocih.

Zakaj banda fašistična še ni zaprta, preden ubijejo še več otrok ?

Markotić priznala pokuse na djeci, Pupić traži uhićenje

Vsak po svoje. Glede cepljenja mislim. Vsak se odloca zase. Nasa dva studenta tudi cepljena in oba fasala korono, zgledata kot bi imela gripo. Jaz sem bila pri njima, zdaj ze parkrat, po vec ur. Vceraj sem jim menjala posteljino, oprala, prinesla kosilo. Testirana sem s pcr in negativna. Na kraj pameti mi ne pade cepljenje. Upam samo, da cim prej ta virus izzveni in da bo mir. Desi tebi in zeni zelim cim prejsnje okrevanje.

New Report

Close