Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Idiokracija

Idiokracija

Zdravo,

Ali imam morda samo jaz tak občutek, da gre človeštvo v maloro? Namreč mlade generacije (2006+) gledajo vse sorte neumnosti po Instagramu in Tiktoku, influencerji s pačenjem so vrednota in vzor, nobene strpnosti in solidarnosti več,  bolj si butast, sebičen in individualist, bolj si uspešen… Pri nas je včeraj bil sprejem igralcev Skrito v raju, ki milo rečeno poneumlja ljudi, s izrazoslovjem ful kul, car itd. LGBT agenda v polnem zagonu, feminizem tak, da normalne punce ne najdeš več, v državi se znana cipa vtika v politiko in vodi iz ozadja. Evrovizija pesmi so samo senca tistih iz 90 let,pomembno je kako je bolj čudaški nastop oz. koreografija. Moški v visokih petah itd. Gremo v smeri filma Idiokracija, ali se samo to meni zdi? Zakaj imam občutek, da je to del globalne agende, poneumiti človeštvo? Da se lažje vzpostavi NWO? Zemlja resetiraj se.

Odgovor na objavo uporabnika
Anthrax480, 10.05.2024 ob 10:02

Zdravo,

Ali imam morda samo jaz tak občutek, da gre človeštvo v maloro? Namreč mlade generacije (2006+) gledajo vse sorte neumnosti po Instagramu in Tiktoku, influencerji s pačenjem so vrednota in vzor, nobene strpnosti in solidarnosti več,  bolj si butast, sebičen in individualist, bolj si uspešen… Pri nas je včeraj bil sprejem igralcev Skrito v raju, ki milo rečeno poneumlja ljudi, s izrazoslovjem ful kul, car itd. LGBT agenda v polnem zagonu, feminizem tak, da normalne punce ne najdeš več, v državi se znana cipa vtika v politiko in vodi iz ozadja. Evrovizija pesmi so samo senca tistih iz 90 let,pomembno je kako je bolj čudaški nastop oz. koreografija. Moški v visokih petah itd. Gremo v smeri filma Idiokracija, ali se samo to meni zdi? Zakaj imam občutek, da je to del globalne agende, poneumiti človeštvo? Da se lažje vzpostavi NWO? Zemlja resetiraj se.

Se strinjam, ampak to kar naštevaš so bolj skrajnosti, na obrobju. Ukineš tiktok in instagram in jih ne vidiš več.

Mene bolj moti stopnja odtujenosti, (neznanja) nepismenosti in brezčutnosti, ki so nekaj novega med ljudmi. Včasih je bilo spoštovanje do ranljivih, do starejših, do tistih, ki delajo nekaj dobrega, do kvalitetnih ljudi –  samoumevno. Danes so te skupine glavne tarče izživljanja in napadov. Kar je meni osebno grozno je to, da za te napade ne vidim drugega razloga, kot goli dolgčas…

Imaš kar dober občutek, slutenje in sestavo mozaika. Drži se tega ne glede na vse.

Kajti na odpad čaka le en cilj. To je smetišče, ki pa se potem pokoplje ali v najbolj vročem ognju zažge.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 10.05.2024 ob 10:28

Imaš kar dober občutek, slutenje in sestavo mozaika. Drži se tega ne glede na vse.

Kajti na odpad čaka le en cilj. To je smetišče, ki pa se potem pokoplje ali v najbolj vročem ognju zažge.

Za avtorja teme

JA darči… v ognju zažgat… pa ne tem zemeljskem… ta zemeljski je ohlajen mislim da 7x…

 

Avtor ti pravis reset… vidis ze par tisoc let se govori o resetu.

Jel tako replika? Receno je, da bo zdrmalo, še preden je bilo tako stanje…

Družba razpada že zadnjih 25 let, pravi razpad vrednost pa je nekje od Covida dalje. Danes pač z neko prijaznostjo, pogovorom in tako dalje ne prideš nikamor. Si pošten, da te karma ne ubije za vse ostalo pa kot svinsko egoistično prase dlje prideš, žal tako je. Sicer si izkoriščen in nategnjen na vsakem koraku. Zapomnite si: dobrota je sirota.

“feminizem tak, da normalne punce ne najdeš več, v državi se znana cipa vtika v politiko in vodi iz ozadja.”

Ah ja, še en, ki stoka in cmera namesto da bi delal na sebi.

Imaš polno čisto finih punc (katerim seveda nisi TI zanimiv, ker zakaj bi jim ba bil? Katera bo gledala težkega zagrjenega težaka od jutra do večera), večina maldih niso infuencerji, delajo šole, fakse, službe in tako naprej. Pravzaprav je veliko več prostovoljno brezposlenih v tvoji generaciji kot pa med mladimi. Evrovizijske popevke so ravno tako provokative kot so bile včasih, samo nostalgija te matra. Ekstremne aktiviste si imel vedno.

Skratka delaj na sebi, bumbar. Ne pa da tuliš v luno, kako je vse grozno in hudo.

New Report

Close