Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ignoranca

ignoranca

S sodelavcem sva bila dobra prijatelja. Tako zelo, da me je včasih spominjal na sebe, imava več stičnih točk. Njegove zgodbe so me spravljale v dobro voljo, kar precej sva bila skupaj, lepo sva se imela. Vse čisto prijateljsko.
Potem se je začelo: ob nepričakovanih dogodkih je eksplodiral. Seveda name, drugi sodelavci mu niso šli toliko na živce. Prav čutilo se je, da je med nama velika napetost. Mislila sem si – ga bo že minilo!
In res se je zgodilo to. Ampak v meni zelo neljubi obliki. Sedaj sva na ignore. Od dobrega prijateljstva sva padla tako daleč, da še službeno težko sodelujeva. Prav izogiba se me.
Hotela sem ga že povabiti na kavo, da razčistiva, da mi razloži, kaj se je zgodilo, spremenilo med nama, pa me ta stekleni zid vedno znova zaustavi.

Pa kaj je tem moškim?! Pogrešam najine pogovore, njegove zgodbice. Kako naj mu pridem blizu, da bo najin odnos spet podoben nekdanjemu?

On samski, ti pa ne?

Ja, jaz poročena, on samski.

Ampak kaj ima to veze pri prijateljstvu?

nova
Uredništvo priporoča

Si iskrena do sebe?

In zakaj ne bi bila?
Zakaj vedno mešate prijateljstvo z ljubeznijo? Pogrešam prijatelja, ne ljubimca!

On pa očitno ni potreboval prijateljice, ampak “prijateljico”:-)))))))))))))))

Evo ti možne teorije…
Dečko se je vate zatrapal, potem pa videl, da iz te moke ne bo kruha, oz. je bil očitno toliko realen, da ti ni hotel rušiti veze ker je spoznal, da mu čustev, razen prijateljskih, ne vračaš.. In se je odvrnil od tebe, da bi te pozabil, prekinil stike da bi manj bolelo…
Tebi pa še danes ni nič jasno…
Prijateljstva med moškim in žensko so zelooo zelooo redka in se pogosto končajo na zgoraj opisan način.

Lahko razčiščuješ in ga spraviš v zadrego, če bo sploh kaj povedal..
Lahko pustiš in živiš naprej..

So ti že razložile ostale……….revež se zatrapal, rad bi te mel pa ve, da ne more……in eto ti zdaj tale ignor.
Lej, jaz bi se pa z njim pomenila na kakšni kavi, čist lepo brez dramatiziranja bi mu opisala kako se počutim.itd.
Tole: Pogrešam najine pogovore, njegove zgodbice. Kako naj mu pridem blizu, da bo najin odnos spet podoben nekdanjemu? …. mu poveš! Ej folk, pa saj smo ljudje, zakaj se vsi izogibate komunikaciji v živo ?? Tole kar si tu napisala in odprla temo – bi raje njemu povedala v živo in nadaljevala temo.
:o)))
Hotela sem ga že povabiti na kavo, da razčistiva, da mi razloži, kaj se je zgodilo, spremenilo med nama, pa me ta stekleni zid vedno znova zaustavi.
Ta zid si si umislila, ker želiš da te nekaj ustavi. Morda.
Nakladam in razmišljam o več možnih smereh in variantah. Ti pa iz te solate zberi kar ti paše, če ti.
Lp

Pa zakaj ne poveš možu kako pogrešaš prijatelja… mogoče ti bo mož dal kak nasvet 🙂

Pa zakaj ne poveš možu kako pogrešaš prijatelja… mogoče ti bo mož dal kak nasvet :)[/quote] In v končni fazi, zakaj ne ??
A mate vse samo lastne desce za komunikacijo, pogovore, prijateljstvo…….itd???
Iz kerga stoletja ste pa ušle, matr. In ja, jaz tudi kdaj vprašam svojga glede določenih zadev z drugimi ljudmi……da ne grem v detajle. In? Matr ste zadrte ene, kot da ste ušle iz Afganistana.

Ti punca, ki maš zdele ignor stanje……………..bejž že enkrat na ta kufe pa se pomeni, ane.
Lp

Pa zakaj ne poveš možu kako pogrešaš prijatelja… mogoče ti bo mož dal kak nasvet :)[/quote] In v končni fazi, zakaj ne ??
A mate vse samo lastne desce za komunikacijo, pogovore, prijateljstvo…….itd???
Iz kerga stoletja ste pa ušle, matr. In ja, jaz tudi kdaj vprašam svojga glede določenih zadev z drugimi ljudmi……da ne grem v detajle. In? Matr ste zadrte ene, kot da ste ušle iz Afganistana.

Ti punca, ki maš zdele ignor stanje……………..bejž že enkrat na ta kufe pa se pomeni, ane.
Lp[/quote]

A ni partner(ka) tisti, ki mu najprej zaupate vse probleme in vprašate za nasvet? Potrebujete družinskega svetovalca v službi? Hrepenite po drugem(i)? 🙂

In v končni fazi, zakaj ne ??
A mate vse samo lastne desce za komunikacijo, pogovore, prijateljstvo…….itd???
Iz kerga stoletja ste pa ušle, matr. In ja, jaz tudi kdaj vprašam svojga glede določenih zadev z drugimi ljudmi……da ne grem v detajle. In? Matr ste zadrte ene, kot da ste ušle iz Afganistana.

Ti punca, ki maš zdele ignor stanje……………..bejž že enkrat na ta kufe pa se pomeni, ane.
Lp[/quote]

A ni partner(ka) tisti, ki mu najprej zaupate vse probleme in vprašate za nasvet? Potrebujete družinskega svetovalca v službi? Hrepenite po drugem(i)? :)[/quote] Nimam jaz ignor stanja, a so ta vprašanja namenjena meni??
Če so – odgovarjam na vsa tri po vrsti. :o)
1. Ne, ni. Zakaj bi moral biti, saj ni vseved, Ga vprašam za nasvet kjer vem da obvlada, drugje pa ni nujno. Kaj pa če ni glih pri roki, ko rabim nasvet? Jaja, brez desca se sploh ne da delat kaj po svoje, bohnedaj. (spet afganistan sindrom)
2. Ne, ga ne potrebujem n ikjer, ne v službi ne v družbi. Hvala za ponudbo, vseeno.

3. Zaenkrat ne. Kaj bodo pa leta prinesla, pojma nimam. Ne dam roke v ogenj, da se mi ne bodo čez XYŽ let pocedile sline po kakem drugem teleščku. Sam nč ne bo iz tega, ker mi gre že zdele vse na jug, kaj bo šele pol. (kdo bo pa to gledal pa šlatal, bljak9
:o)))))))))
hepi?

Ne, vprašanja niso namenjena eni osebi – gre bolj za razmišljanje.
Razumem, partner(ka) je zato, da polne bančni račun, kuha, pere, lika, vzdržuje bajto pokonci… za pogovore so prijatelji 🙂

Hvala, da ste se razpisale. Jaz v najinem prijateljstvu nisem videla romance, močno dvomim, da jo je on.
Šla bova na kakšno kavo, povedala mu bom, kaj me žuli, upam, da se kaj razsvetli.

@Pedigree:
s partnerjem sem zato, ker ga imam rada. Spoštujem ga, z njim se imam fajn, veliko se pogovarjava. Tudi o tem prijatelju sva se! Poleg njegovega sem želela slišati še neodvisna mnenja.
Mož mi je dejal – daj, vprašaj ga! ;)))

drug razlog razen navedenega ne obstaja, pa drugi lahko pišete kar čte…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

No, meni se je pa enako zgodilo s sodelavko, pa nobena od naju ni istospolno usmerjena. Najprej super prijateljici, potem pa kar naenkrat situacija, opisana zgoraj. Tako da ni vedno nujno, da gre za željo po čem več, čeprav bi v zgornjem primeru tudi jaz pomislila enako.

New Report

Close