Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek II. del čebelica je huda

II. del čebelica je huda

Da ne bom zdaj dolgovezila . …
Že res, da sem prebrala te njene svareče ” basni ” , ampak sem itak mislila, da me bo kljub vsemu kot vedno pobožala po kožuščku in me crkljala. Pa mi je rekla evo kar citat, kot je slišal moj ubogi ušesekl ” Da mi takoj nehaš delat pizdarije ” ve se katere…
uhu, kaj je potem še rekla, pa raje ne povem. .

In na koncu mi je rekla tole :
ZAJČEK POJDI SE UMIT S ŠAMPONOM !! Takoj zdajle in sva zaključile..mislim ona je zaključila, jaz sem bila tiho ):

beri spodaj šampon…
evo čebelica, sem povedala resnico . pošten zajček !!

ja pa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))) n’č jest ne verjamem, da majo te basni kej zveze z zajčkom no :))))

zajček, dober večer, pa eno krasno noč… Jani gre pa zutri samo na faks :))))

Resno, kar verjemi ! Sem jih slišala danes 🙂 Je bila huda !
Jani, zajček bi norel :))))))))))))))))))))))))

ops, zajček ne bi norel, matr sem se ta zadnji cajt spomnila…

:)))))))))))) madona, pol bo treba čebelco mal.. diplomizirat pa.. šamponirat no… nej zajček kar mal nori :)))))

ej, zakaj mi je rekla naj se umijem z zajčjim šamponom ? mi je rekla veš ?

:))))))))))))))))))))))))))

ja zajčji šampon jebolj nežen, pa bolj namaže :))) ker veš.. šampon za odrasle je preveč agresiven za zajčke :)))))))))))))))))))

hahahahaha…Jani ti si moje vse :))))))))))))))))))))))))spet do solz :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

če so solze veselja pol je ok :)))) Kaj zdej zajček.. gremo spat.. al bova še kej tuki gor vedrila :)))

ja, lahko greva spat :))))))))))))))))))))hahaha..kako je fino ko se tebi to upam rečt !

Si upas to rect meni???

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Mislim ej, ježek ! :)))))))
he, he, noro . .
ali bi šel spat z menoj ?

Mraz pritiska, zunaj je odvratno gnilo in kislo.. Topel brlog, le soj in prasketanje ta pravega ognja v kaminu .. In zajcek in ježek na preprogi pred kaminom. Sanje, pa vendar! UFFFFFFFFFFFFFFFFFFF, JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Oki, zmenjeno !!

:)))))))))))))))))

hahahahahaha :)))))))))

Čaki Jani , no …da ga ne bo minilo madona :)))))))))))))

NE BO!!!! Se par takih, pa ti nenadoma pozvonim na vratih… Tko, da ves, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hja, to bi pa res rada doživela .
Pa pridi že enkrat !
Ježek, ne provociraj me, ker ti bom povedala marsikaj hehe..

New Report

Close