Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek IKEA-če ti oni pripeljejo, koliko stane

IKEA-če ti oni pripeljejo, koliko stane

Če naročiš prevoz do Ljubljane koliko stane…HVALA

Odvisno kaj in kako ti dostavijo

Sorry ne zastopim nemško…
50Eur!????? do Ljubljane???

Ne, 20 odstotkov od vrednosti blaga oziroma najmanj 20 in največ 120 evrov, dodatek za Slovenijo znaša od 30 do 50 evrov, odvisno od lokacije. Torej te največ pride lahko koštat 170 evrov.

Ja

Saj te pa ne pride nič kaj ceneje, če to sama pripelješ – ali pa še dražje
računaj cestnine, bencin, vinjeto, čas in najem kombija

če naročiš po internetu v vrednosti vsaj 1000 € je ZASTONJ

to kar so zgoraj napisale velja samo za primere ko hočeš da odpeljejo takoj! (za tabo vozijo)

Če pa se dogovoriš za normalno dostavo (v roku par dni) je pa 50 evrov!

Oprosti, ampak na tistem linku piše drugače. Za čas dostave se dogovoriš, nič ne piše, da šibajo direkt za tabo.
Kje si ti dobila takšen podatek?

Pri naročilu po internetu je dostava samo po Avstriji!!! Mislim, da je tudi tisti drugi cenik, ko robe ne dobiš takoj, samo za Avstrijo (sklepam, ker so iste cene kot za pošiljanje pri naročilih po internetu). Sigurna pa nisem.
Povej, kje si izvedela za to varianto za 50 evrov, ker to je pa res ugodno.

jaz planiram naročiti za okoli 2000 eurov, ker bomo opremljali stanovanje čisto na novo….me zanima, če ima kdo izkušnje za take primere….koliko pride dostava…če je res zastonj

Če si katera “upa” vprašati Anno na Ikeini spletni strani preko chata, bo po moje hitro prišla do želene informacije. Ampak moja nemščina je cu šleht, da bi se izpostavljala.

In če katera izve kaj pametnega, naj pove tudi nam, da bomo vedele. A prav?

Pri takšni vrednosti se da zdilat! Enkrat je ena pisala tukaj o tem, ko so opremili celo stanovanje v Ikei.
Po mojem tale Anna govori tudi angleško, če ne ona, pa kdo drug 🙂 Odgovorijo pa res na vsak mail (za razliko pri nas, kjer vsi navajajo mail, potem te pa marsikdo ne šljivi pet posto, recimo naša ljuba RTV).

Sem zdajle poslala mail, ker je bilo za chat z Anno preveč znakov. 🙂 Bom povedala, kaj mi bo odpisala, ker je tudi zame stvar zer interesirt. 🙂

sem tudi jaz jim poslala email, bomo videli kaj bo:)

Bova videli, kateri bodo prej odgovorili. Upam na zmago. 🙂

No, jaz sem pa pobrskala za tistim postom, ko se ena hvali, da se da zdilat za ceno (a smo ekspeditivne) – potem pa naše ugotovitve dat v okvir na vrh te strani, da se bo vedelo za vse večne čase!

Jaz sem po internetu naročila kavč za 1300 evrov; za 50 evrov so mi ga čez 2-3 tedne (ne spomnim se več natančno) pripeljali iz Graza v Ljubljano in sami prinesli po stopnicah v 3. nadstropje.

vidis, to jaz ne razumem od kje ta cena 50 eur…. ce gledas njihov cenik je nad 30kg (kar kavc je) 120 eur najcenejsa varianta….ce pripeljejo tako pozno

ce pa pripeljejo takoj pa 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vrednosti kavca + 50 eur

Ja, to nas zanima, od kod ta cena in kako ste izvedeli, da se da naročit po internetu?

tu piše, da je pri naročanju preko interneta dostava zastonj, če naročiš več kot 1.000 EUR
izgleda pa zaračunajo vseeno dodatek na dostavo v SLO – 50 EUR

Misteriozno….
Upam, da bosta mikca in krnekej javili, ko bosta kaj izvedeli.

meni se niso nic odpisali…ko bodo, sporocim 🙂

meni niso zaračunali nič. kupila sem po internetu letos:)

50€ zaračunajo če naročiš prevoz po normalni redni poti. Če hočeš dostavo takoj pa 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vrednosti nakupa. Kako vem? Vprašala sem jih po mailu.

mimogrede – po mailu odlično komunicirajo tudi angleško in so zelo prijazni. Mene je npr. med drugim zanimalo zakaj lahko celo kuhno naročim, pol moram pa v Graz po pomivalni stroj, ker vgradnega nimajo v ponudbi na internetu. Prijazno so mi odgovorili, naj jim pošlem mail s kodo nakupa če želim tudi pomivalca.
Čez 3 tedne so mi (kot dogovorjeno) dostavili vse, tudi pomivalni stroj

Če jaz feršteam prav, ti zaračunajo za nakup preko neta v vrednosti več kot 1.000 € prevoz 50 € (ker nisem iz cone 1). Če pa katera razume drugače, naj pove. 🙂

*******************************

Liebe Frau Micka ;-),

Vielen Dank für Ihre Anfrage. Gerne liefern wir auch nach Slowenien.

Es gibt 2 Zonengebiete in Slowenien:
Zone 1 (Celje – Murska Sabota /Postleitzahlen beginnend mit 2…,3…,9…).
Zone 2 restliches Slowenien

Transportkosten Hauskauf (Ware wird im Haus gekauft und dem Transportdienst übergeben)

20 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vom Warenwert
mindestens 20,00 höchstens 120,00
Auslandszuschlag Zone 1 zuzügl. 30,00
Auslandszuschlag Zone 2 zuzügl. 50,00

Lieferungen mit Buchungen im Einrichtungshaus am Verkaufspult
bis 30 kg 20,00
ab 30 kg 120,00
Auslandszuschlag Zone 1 zuzügl. 30,00
Auslandszuschlag Zone 2 zuzügl. 50,00

Versandkosten Homeshopping (Bestellung per Telefon, Fax oder eMail)
bis 30 kg 20,00
ab 30 kg 120,00
Auslandszuschlag Zone 1 zuzügl. 30,00
Auslandszuschlag Zone 2 zuzügl. 50,00
über 1.000 Warenwert kostenlos

Mit freundlichen Grüßen

Ihr IKEA Team

Nad 1000 eurov torej zastonj.

New Report

Close