Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ikea pa ni neki vau

Ikea pa ni neki vau


Ma daj, tuki konkurenca šimfa čez ikeo, sami pa lihtko grejo tja in kupijo tam, ker v tem rangu je ikea najboljša v razmerju cena-kvaliteta-storitev.
Vsak ki ni konkurenca in šimfa ikeo pa ne pozna ikeinega koncepta.

Nikoli nisem razmišljala prav o celi trgovini – ta je ok, ta ni ok. Gledam posamezen kos, ki me zanima. Včasih je kaj takega v ikei, včasih Lesnini, Momax… Sicer se mi pa zdi, da je vsepovsod že dost podobno.

No, pri nas doma je tako ali tako večina, 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pohištva tako ali tako narejena pri obrtnikih, po meri. Meni najljubša opcija.


To je res izjema, da je Ikea najcenejša. Ikea je precej draga postala, razen določeni izdelki so smešno poceni, ampak tudi slabi. Primer mize in stoli za vrt. Mi menjamo dnevno sobo, šli smo tudi v Ikeo pogledati, samo je dražja od ostalih. Dnevni regali so v Ikei dražji. Pax omare so konkretno narejene. Moti ne tudi da nimajo sonoma hrasta. Mi imamo že celo hišo v tej kombinaciji ( bela, sonoma hrast), oni imajo čisto druge barve. Zato lahko le kaj belega kupom v Ikei. Tudi meni ni niti malo vau, kupujem vsepovsod. Eni pa prisegajo na Ikeo, da je najcenejša. Pa je to isto kot trditi da je naprimer Spar najcenejši .


Ma daj, tuki konkurenca šimfa čez ikeo, sami pa lihtko grejo tja in kupijo tam, ker v tem rangu je ikea najboljša v razmerju cena-kvaliteta-storitev.
Vsak ki ni konkurenca in šimfa ikeo pa ne pozna ikeinega koncepta.
[/quote]
No pa daj nam butlom razloži kaj je Ikein koncept. Sem opremljala že precej stanovanj v kratkem, vsi pravijo da okusno, v Ikei nisem dosti kupila, mogoče ker ne razumem koncepta? Sedaj ko jo imamo v Ljubljani, bom šla kaj pogledati in tudi kak bomo kupili, prej se mi sploh ni dalo voziti v Italijo, Avstrijo.


No pa daj nam butlom razloži kaj je Ikein koncept. Sem opremljala že precej stanovanj v kratkem, vsi pravijo da okusno, v Ikei nisem dosti kupila, mogoče ker ne razumem koncepta? Sedaj ko jo imamo v Ljubljani, bom šla kaj pogledati in tudi kak bomo kupili, prej se mi sploh ni dalo voziti v Italijo, Avstrijo.
[/quote]
Ključni sta 2 zadevi. Praktično vsi kosi so med seboj združljivi. Se sestvljajo skupaj in pašejo skupaj. Kot lego kocke. Če kupiš recimo omaro, jo sestaviš sam: okvir, panti, vrata, predali, košare, police, fronte, ročaji. Vse si sestaviš sam po želji. In večina kosov je vedno v skladišču. prideš, plačaš odpelješ. Še prej na netu preveriš zalogo, da po nepotrebnem ne hodiš v nakup.
To je samo prvi korak, je še kup drugih prednosti, ki jih sproti opaziš, ko greš enkrat v nakup.

Ne pravim da se drugje ne da dobro opremit, ampak Ikein sistem je najpreglednejši, najenostavnejši, širok in ugoden. Nekateri ljudje raje gredo v trgovino, kupijo točno tako omaro (ali karkoli) ki je tam postavljena. Jaz omaro raje oblikujem sama in dam vanjo točno toliko predalov dimenzij, kot jih rabim, polic kot jih rabim, okvir take barve kot rabim in fronte točno take kot želim. Naredim kosovnico, preverim zalogo, sprintam, pridem v trgovino in samo na pultu pustim da mi pripravijo, vmes še mal pogledam po trgovini če še kaj rabim, grem na prevzem materiala in konec.
Ne poznam druge trgovine s pohištvom, ki bi mi omogočila podoben nakup. Lahko pa predlagaš, preverim.

Kar se mene tiče, za dekoracijo doma priporočam trgovino https://tulup.si/ Lepi dodatki, stenske ure in slike po ugodnih cenah in z možnostjo lastnega odtisa!

Ikea je top shit pohištvo, povsem isto sranje, kot Rutar in Dipo, totalni shit, od pohištva in izdelkov! Za navadno rajo je to ok.

New Report

Close