Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ilegalni migrant Ahmad iz parlamenta že objavlja na FB

Ilegalni migrant Ahmad iz parlamenta že objavlja na FB


Ja, zveza je! Imenuje se “slovenske pízde”!

Ko je treba linčat enega človeka, so vsi Slovenci takoj domoljubne pízde!
Ko pa pridejo kapitalistični mafijci, ki si s Slovenijo nameravajo rit obrisat, pa se Slovenci takoj preobrazijo v hlapčevske pízde.
Vidiš, v tem je zveza med kvotami in enim tipom!

Pízde ste!
[/quote]

Torej,ok . Sem slovenska p…zda in rad imam hrvaško hrano in rad bi da deportirajo tega Sirijca.
Srečen ?

Torej,ok . Sem slovenska p…zda in rad imam hrvaško hrano in rad bi da deportirajo tega Sirijca.
Srečen ?
[/quote]
Ne! Če te že na suho v pízdo nategujejo, zdaj nastavi še rit! Ker slej ko prej bo prišla na vrsto. In to še bolj na suho!


Ja, zveza je! Imenuje se “slovenske pízde”!

Ko je treba linčat enega človeka, so vsi Slovenci takoj domoljubne pízde!
Ko pa pridejo kapitalistični mafijci, ki si s Slovenijo nameravajo rit obrisat, pa se Slovenci takoj preobrazijo v hlapčevske pízde.
Vidiš, v tem je zveza med kvotami in enim tipom!

Pízde ste!
[/quote]
O kakšnem linču ti to? Kaj boš rekla pa o slovenskih pizdah, ki ne spoštujejo slovenskih in evropskih sodišč? Sodišča so razsodila, človek potuje. Ali?


Ne! Če te že na suho v pízdo nategujejo, zdaj nastavi še rit! Ker slej ko prej bo prišla na vrsto. In to še bolj na suho!
[/quote]

Ježeš no, ubožčika, kaj se je pa tebi hudega zgodilo, da tako grdo govoriš ? Veš, dosti raje imam hrvaško hrano ( in Hrvate), kot pa Šamija in njemu podobne.

Ja, blazno na živce mi gre ta Ahmad. On je sinonim za to, česar ne prenašam. Arabska gamad misli, da lahko dela kar hoče, zanje ni pravil, ne rabijo dokumentov, ne rabijo upoštevat razsodb sodišč, ne rabijo se prilagodit, nič od nič.
V Grčiji vpijejo “Open the borders”, razlagajo, da nočejo ničesar, le odprte meje. Dejansko pa povsod štrajkajo, razgrajajo, niso zadovoljni z nastanitvijo, s prehrano, denarna pomoč je prenizka, ni dobro plačanih služb itd..

O ja, na Hrvaškem je grozno. Zakaj pa potem hodite tja dol na dopust? In zakaj se ta Šami tako zelo boji iti nazaj domov, zdaj, ko je konec vojne? Naj premislim? Mogoče je bil eden tistih, ki jih je financiral Barack Husein Obama? Zmerna Sirska opozicija ali s pravo besedo džihad? Boji se Hrvatov vem, ker ve, da bi za kurjenje krščanskih cerkva ne bilo tako lepo kot je bilo v Siriji kaj?

pizda si!
in to takšna da ti že med nogami teče od tega Ahmadineđada

oooh Ahmed, oh Ahmad uuuoooh Mohamed!!! Jaaa Muhamed uoooohhhh… to mi deli jaaaaaoooohhhh


O kakšnem linču ti to? Kaj boš rekla pa o slovenskih pizdah, ki ne spoštujejo slovenskih in evropskih sodišč? Sodišča so razsodila, človek potuje. Ali?
[/quote]
Sodišča so razsodila, da je sušilnica sadja SDSovca Vitoslava Türka črna gradnja in jo je treba porušiti. In sodišča so odločila, da je hiša Rajka Janše, brata Janeza Janše, na kmetijskem zemljišču v Grosuplju črna gradnja in jo je treba porušiti. To je bilo že leta 1995.

In sodišča je treba upoštevati, kajne? Ja, dokler gre za enega Ahmada.

Sušilnica sadja in privat hiša na kmetijskem zemljišču še stojita.

Pízde ste!

Ne vem, kako je ta oseba povezana s kobajagi ‘prehransko odvisnostjo’…aja že vem, če bomo še njega hranili, bomo še bolj prehransko odvisni od tujine ali kaj??? Oprosti, ampak tvoje izvajanje je pa res popolnoma izven konteksta

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Sodišča so razsodila, da je sušilnica sadja SDSovca Vitoslava Türka črna gradnja in jo je treba porušiti. In sodišča so odločila, da je hiša Rajka Janše, brata Janeza Janše, na kmetijskem zemljišču v Grosuplju črna gradnja in jo je treba porušiti. To je bilo že leta 1995.

In sodišča je treba upoštevati, kajne? Ja, dokler gre za enega Ahmada.

Sušilnica sadja in privat hiša na kmetijskem zemljišču še stojita.

Pízde ste!
[/quote]

In še večje ‘pizde’ bomo, če hočemo ohraniti naš način življenja…edino še poljaki, česi, slovaki, madžari, rusi, belarusi, ukrajinci in podobni imajo jajca in hrbetnico, edino nekateri slovenaki narodi bodo tu še leta 2100, ekobio ultra strpni švedi so že zgodovina…kam bost ešli se pa sami odločite, v zgodovino kot trop bedakov, ki so onesposobili sami sebe ali pa v sijaj slovanske slave.

https://www.youtube.com/watch?v=JTcAXiJAFBE

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Sodišča so razsodila, da je sušilnica sadja SDSovca Vitoslava Türka črna gradnja in jo je treba porušiti. In sodišča so odločila, da je hiša Rajka Janše, brata Janeza Janše, na kmetijskem zemljišču v Grosuplju črna gradnja in jo je treba porušiti. To je bilo že leta 1995.

In sodišča je treba upoštevati, kajne? Ja, dokler gre za enega Ahmada.

Sušilnica sadja in privat hiša na kmetijskem zemljišču še stojita.

Pízde ste!
[/quote]

Smo pa pizde, in kaj potem? Raje to, kot da moram prenašati zarutane, čokoadne parazite, kriminalce in ostalo drhal, ki bi se tu naselili za moj denar.
In sedaj takile hodite protestirat še v Gorico. Le kaj bi mi rekli, če bi Italijani hodili protestirat v Ljubljano, kako mi obravnavamo migrante.
350 protestnikov, od tega 100 iz Slovenije, pa verjetno enih 100 migrantov. Pa kaj vi res mislite, da jih Goričani prenašajo, da si želijo šotorišča in svinjarijo v svojem mestu? Človek si niti hčere ne upa več pošiljati na telovadbo zaradi njih. Ta drhal se je razlezla povsod. Samo srečni smo lahko, da nočejo čez mejo.
https://www.delo.si/svet/sosescina/v-podporo-beguncem-v-gorici-zbralo-okrog-350-protestnikov.html

Smo pa pizde, in kaj potem? Raje to, kot da moram prenašati zarutane, čokoadne parazite, kriminalce in ostalo drhal, ki bi se tu naselili za moj denar.
In sedaj takile hodite protestirat še v Gorico. Le kaj bi mi rekli, če bi Italijani hodili protestirat v Ljubljano, kako mi obravnavamo migrante.
350 protestnikov, od tega 100 iz Slovenije, pa verjetno enih 100 migrantov. Pa kaj vi res mislite, da jih Goričani prenašajo, da si želijo šotorišča in svinjarijo v svojem mestu? Človek si niti hčere ne upa več pošiljati na telovadbo zaradi njih. Ta drhal se je razlezla povsod. Samo srečni smo lahko, da nočejo čez mejo.
https://www.delo.si/svet/sosescina/v-podporo-beguncem-v-gorici-zbralo-okrog-350-protestnikov.html
[/quote]
Šotorišč ne želite imet, črne gradnje SDSovcev Vitoslava Türka in Rajka Janše pa želite, kajne.

Pízde ste!


Šotorišč ne želite imet, črne gradnje SDSovcev Vitoslava Türka in Rajka Janše pa želite, kajne.

Pízde ste!
[/quote]

Ah kje, raje imamo šotorišče s 100 000 migranti, jasno….

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ah kje, raje imamo šotorišče s 100 000 migranti, jasno….
[/quote]
Šotorišča s 100000 migranti v Sloveniji so kje?
Jih ni.

Črne gradnje SDSovcev Vitoslava Türka in Rajka Janše so kje?
Parecag in Grosuplje.

Kaj ste?
Pízde!


Šotorišča s 100000 migranti v Sloveniji so kje?
Jih ni.

Črne gradnje SDSovcev Vitoslava Türka in Rajka Janše so kje?
Parecag in Grosuplje.

Kaj ste?
Pízde!
[/quote]

Za vse šipce, ki lezejo trumoma vsak dan k nam, je hrana potrebna. Drugič si do kraja preberi članek. Kako bomo pa njih futrali, saj so ravno oni prvi, ki vozijo to zelenjavo iz italije.
In hkrati perejo denar.
Torej tu je poanta! Oni in razni ahmadi so nam krvavo potrebni, da bo denar brezmadežen.

Orožje, prodaja belega blaga, trgovina z organi, pedofilija, mamilarska posla.
Še čudno, da ni več Jamnikov umorjenih…

Saj res, kje se je pa zataknila tista Janševa interpelacija proti Cerarju, ker se je zavzel za Ahmada s katero je nedavno opletal? Zakaj jo sedaj ni?
A mu je Merklova spet rekla,da proti migrantom v parlamentu nima kaj srat, pa je lepo tiho?


Šotorišča s 100000 migranti v Sloveniji so kje?
Jih ni.

Črne gradnje SDSovcev Vitoslava Türka in Rajka Janše so kje?
Parecag in Grosuplje.

Kaj ste?
Pízde!
[/quote]
Ok, mi smo pizde. Danes, ko si se (predvidevam) streznil, pa prosim napiši, kakšno rešitev predlagaš ti. Pustimo brivca tu, pripeljemo še njegovo družino, in ustvarimo precedens (glede na tvoj siceršnji besedni zaklad je morda smiselno da si pomen besede prej pogledaš v slovarju)?


Ok, mi smo pizde. Danes, ko si se (predvidevam) streznil, pa prosim napiši, kakšno rešitev predlagaš ti. Pustimo brivca tu, pripeljemo še njegovo družino, in ustvarimo precedens (glede na tvoj siceršnji besedni zaklad je morda smiselno da si pomen besede prej pogledaš v slovarju)?
[/quote]

Oh, ko bi to le bil problem alkohola,…pa ni . Gre za trajnejšo obliko motnje :))))

Hihihihi, džabest. Pa pizd sploh ne spremeni v zvezdice. Še bolj džabest, hihi.


Šotorišča s 100000 migranti v Sloveniji so kje?
Jih ni.

Črne gradnje SDSovcev Vitoslava Türka in Rajka Janše so kje?
Parecag in Grosuplje.

Kaj ste?
Pízde!
[/quote]

Smo delali veliko lepo štoroišče, pa so ga migrantörji zažgali, kar jim sicer ne gre zameriti, saj so potrebovali atraktivno ozadje, ko so delali selfije..

bili so lačni, pa jih nisi nahranil, bili so žejni, pa jih nisi napojil, bili so bosi, pa jih nisi obul…pizdá si 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Ok, mi smo pizde. Danes, ko si se (predvidevam) streznil, pa prosim napiši, kakšno rešitev predlagaš ti. Pustimo brivca tu, pripeljemo še njegovo družino, in ustvarimo precedens (glede na tvoj siceršnji besedni zaklad je morda smiselno da si pomen besede prej pogledaš v slovarju)?
[/quote]

Ja saj brivec na svoj način priskrbi delo Slovencem. Menda se je po njegovem striženju treba it popravit v salon. Torej težko trdimo da nič ne prispeva.

Mene znima, koliko hrane poje, nekdo, ki je tako debel? Naj jo poje Hrvatom, da ne bodo ponarejali slovenskih izdelkov.

Ja saj brivec na svoj način priskrbi delo Slovencem. Menda se je po njegovem striženju treba it popravit v salon. Torej težko trdimo da nič ne prispeva.
[/quote]

Haha, z njegovo pojavo tu živi kar lepo število zajedalcev, ki dobivajo na svoje račune miljone iz naši žepov.
Ne morejo zaklati kure, ki jim nese zlata jajca!

Plus plus plus
Kako se zadevati v rogu idr gnilih gnezdih?
Bo še kdo zaklan od elite, pa bo njegov klavec spet neprišteven… Pa cenzura vzpostavljena…

Haha, z njegovo pojavo tu živi kar lepo število zajedalcev, ki dobivajo na svoje račune miljone iz naši žepov.
Ne morejo zaklati kure, ki jim nese zlata jajca!

Plus plus plus
Kako se zadevati v rogu idr gnilih gnezdih?
Bo še kdo zaklan od elite, pa bo njegov klavec spet neprišteven… Pa cenzura vzpostavljena…
[/quote]

Bo prej plebs zaklan kot elita.

On že ve, zakaj noče domov. Zakaj mu je vseeno za njegovo hišo in kje si je v resnici poškodoval nogo.

New Report

Close