Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ima kdo kakšen recept za domače zdravilo za moje zdravstvene težave

Ima kdo kakšen recept za domače zdravilo za moje zdravstvene težave

najverjetneje bo nekaj na možganih!

Jaz sem se pozdravila z vegansko presno prehrano.

Lahko je ščitnica, lahko je rak? Te nič ne skrbi, da ti bojo klešče pognale?? Kri bi blo fajn pregledat.

Pojdi vsaj samoplačniško dati kri in vodo in naj ti izmerijo raven sladkorja ter ščitnične hormone. Možno je, da imaš sladkorno bolezen.

Iz katerih rovt si pa ti, da tako razmišljaš? Sem mislila, da se je z našimi dedki končalo tako primitivno odklanjanje zdravniške pomoči. Tako kot ti je že eden napisal, najprej imaš probleme v glavi, pa verjetno še kje drugje.

Samo v vednost. Od sodelavke oče umira za rakom trebušne slinavke, imel je podobne simptome kot ti. Če se imaš kaj rada, boš pa menda ja kaj naredila zase.

Ce odklanjas uradno medicino, pa pojdi h kaksnemu zdravniku, ki se je od uradne medicine usmerik v alternativo in zeliscarstvo. To je resitev zate. Kdo pozna kaksnega takega? Mislim da je bil nek homeopat pri Metelkovi, ce se prav spomnim. Pa se vec jih je v Sloveniji, zagotovo..Srecno!

Saj ne morem verjeti.Upam,da nekega dne res ne zbolis…
Ce je pa slucajno kaj resnice v tem zapusu kar dvomim.TAKOJ K ZDRAVNIKU!!!!!!!

To je lahko le provokacija.
Kdo s takimi težavami ne bi šel k zdravniku?!

New Report

Close