Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ima li ko živ…

Ima li ko živ…

U ova doba na žici….???

mene po eni strani obliva mrzla polt,po drugi me poliva vročina..Obsedeno stanje,obsedeno počutje..Mogoče me kava spavi k pameti..al kaj??
Kwa se dogaja z menoj????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ima, ima, tisti isti jež, ki prileze, ce lahko, okrog polnoci pogledat, kaj se je cez dan dagajalo tu gor..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

OOO lepo ježek družba bi se mi zdejle prav fino prilegla..sploh tvoja:))***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A se sploh kej znajdeš ob prebiranju vsega proti zakonu kaj? Jest zko slabo sme pa vesela,ker si ti MOJi gmajnarji znajo dat duška…Medtem ko mi garamo..heheheheheh
Post doživljanje pa nikdar ni tisto,kot v živo kajne?
Mater kolk mi to fali!!Bo treba službo zamenjat..hmm poznaš koga ki bi rabu eno žensko roko…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A je pri teb tko pasje mrzlo? .. Pri nas je bilo danes zjutraj minus sesnajst, v nedeljo pa minus enaindvajset. Snega okrog pol metra, zdaj ko je ze mal skup padel. Klin pa taksen jug… Samo je vazno, da danes ni bilo “grtalice”…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ja mrzlo je res pasje..no snega imamo manj kot pri vas…ampak baje da ste ratal tam dol pravi Eskimi…Moja mami pravi,da je ko v sibiriji..heheheh
Na hudirja začela sem kihat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

moram priznat, da se precej slabo znajdem… Vsega ne morem prebrat, potem pa iscem bolj po obcutku.. Vcasih nic ne razumem, pa se ne sekiram.. Hja, saj je Tjavendan izborjen za tiste, ki si znajo dat duska.. Res ni podozivljanje doživljanj pa nikdar ni tisto kotdebata v živo, nekaj pa le da..

Jaz nimam vec velik moznosti sluzbe menjat.. V glavnem “prosao voz” .. V sluzbi pa so nam zaenkrat net ukinili. Tolazi me, da vsem..

hehehe, zensko roko bi jih velik rabilo, sam ko bi vsi zastonj…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Čau muca !

Bi menjala službo ? He, he..tudi jaz, tudi jaz !
nočko in zimski eskimski cmok

Kam bežišššš??!!!
A naju z ježkom nč ne vidiš…mal ostan bomo kakšno rekl…no!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma kaj te ne bi vidla. Učki se ti svetijo v temi , pa te zajček zdajle stisne toplo k sebi in te objame. Da ti bo lepo !

ježek, pa z dolgim nosom nazaj v mrzlo noc…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jep svetjo pa res..kr sijejo sploh zdje k sem nekej kihat začela…:)))
Hudo dober heheheh

A je zuni skor pomlad,da nauš poabu zajček moj!!
Lupčke in objemčke pa vračam opelenitene..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, čaki, čaki !!
oh, ježek no…

Naka hiter škodo popravt men se srce para!!:)))
Ježek jest sme s teboj…pa zajček tud še boljš no!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

saj ti dobro ves, da sem pohecal v cisto tvojem stilu, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Stiskam pestke..močno,močno….posujem vaju z zvezdicami in bleščicami..pa s čarobnim prahom seveda…Dons sem ena dobra vila….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zakaj pa je pol mene stisnlo pr src? UHH ježek ti boš kriv če me stisne orenk..ne pa kavica veš!!!:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Res je skoraj kot v moji rosni mladosti.. Tista lepa zima, samo bemti grtalici, ki mi vedno kipne kak kubik snega pred garazo..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Kaj je to grtalica aa? dej me mal razsvetli no…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moja, moja, muca ******
ma je res, ku pomlad :))))))))
čaja moraš pit, pa limonico veš .

Ne bo držalo.

jep tist crkljat tist bo treba..zlest v naročka pa presti do onemoglosti UHHHH:))) viš skomini..ojej apčih!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček bi se tudi crkljal, ampak samo crkljal…
Ne kihat muca , ne smeš zdaj zbolet !
O, bi te zajček pedenu, da bi ti zdrava bila..

Sej mogoč pa lih zato kiham…da bi me crkljali..crkljal..unn,… eden,…. tist taprav..hahaha

Sanje sanje..UUUUUU pr odprtih očeh joj da ni vročina že..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vredno je sanjat muca !!!!!
In nekatere sanje se celo uresničijo.
Vsak človek jih ima, svoje sanje 🙂

New Report

Close