Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ima me da ji povem.

Ima me da ji povem.

Dobro napisan. Naredila bi čist isto!

Odgovor na objavo uporabnika
Vmesna postaja, 05.05.2021 ob 21:47

Zaradi vedno večjih nesoglasij sva se odločila za pavzo, tako so nama tud svetovali lani na partnerski terapiji.🤐 Vmes je šel z drugo, čeprav zdaj mislim, da jo je imel že prej. Jaz sem slepo verjela in mislila, da živi pri očetu kak je govoril. Vedno je trdil, da druge ženske ne išče, ker sem mu jaz dovolj in govoril mi je kako me pogreša.
Kje je problem? 🤔
Na FB sem preko oseb. Ki jih mogoče poznam naletela na prvomajsko presenečenje. On ima še en profil pod privat, ona pa odprtega z imenom in priimkom. On živi pri njej!!!!!!!!
Kaj me moti?
Vmes sva se večkrat dobila, še nosil mi je vrtnice in popravljala sva napake. Nazadnje sem mu nakazala da mi je nekaj čudno. Ne bi mu povedala, samo po tipala bi ga in je takoj ugasnil telefon, pol še brisal FB.
Mislim da ne ve, da jaz vem za drug FB in s katero je. Njen FB je odprt in lahko vidim slike. Požrlo me bo in sem že pisala, pa potem brisala in spet pisala in brisala. Ima me resno, da ji povem, da sva se vmes dobivala, marca sem mislila, da sem celo noseča in mi je napisal, “če si obdrživa” a on od septembra živi pri njej!!!! ☹️

 

 

Daj svojo sliko njeno sliko in njegovo sliko da ocenimo situacijo. Sicer pa hvala za provokacijo uspelo ti je

če ženska želi maščevanje najbolje naredi, da jo moški vidi v hrbet

Kaos! Moški ni resen . Sedi na dveh stolih . A ni prav zaprav zelo dobro, da ste se ga rešila in ga bo imela ona druga z vsemi napakami vred? Imate priložnost , da začnete nekje na novo . Počasi se odmikajte od sestankov in debatiranja v glavi . Odklonite rože , povabila, razprave , izjave ljubezni… postanite nedostopni . Saj vas že neka sila napeljuje na to , da ta moški ni za vas. Lahko pa prostovoljno ostanete v kaosu . Ampak potem ne koga obsojati razen sebe , ker odločitev je vedno vaša , kako bo v vašem življenju, v nasprotnem primeru vam ga bodo določali drugi . Srečno !

Danes, ta trenutek zaključi zgodbo. Če imaš dokaze, povej tej ženski, kakšen je, ona naj se pa po svoje odloči. S tem res zaključi zgodbo. Pokvarjen je do konca!

 

So v vecini pac taksni. Moje mnenje je da je prvi alarm ze to da nista stalno skupaj in te noce porocit oz te ni porocil pa se to ni nobene zahirancije v teh casih

bodi neizmerno srečna, da je šel drugam in dA si se ga znebila.

Prekini stike z njim takoj in za vedno in zaživi svoje življenje naprej.

Njo pa pust pri miru, bo že sama dojela.

On je napreden pa se pripravlja na islam, ko bo mogoče imeti več žensk hkrati. Nima pa toliko jajc da bi bil prepričan če lahko obe rihta financno in pri sexu 🤣

Btw kaj se sploh ubadas z njim?? Odjebi pa se daj dol z enim da malo presekaš.

Dobro, a mislite, da je po 2 letih situacija še vedno nerešena, ker tolk komentirate?

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 13.05.2023 ob 06:39

Dobro, a mislite, da je po 2 letih situacija še vedno nerešena, ker tolk komentirate?

Saj ni edini.Takih  lažnivih kretenov je tu v Sloveniji kar nekaj.Jaz bi ga sunila v rit in ga nikoli več ne bi niti pogledala.Ta novi pa ne bi povedala, itak mi ne bi verjela.Ta moški je ničvreden in zanič material za družinsko življenje.Dobro, da je šel…

New Report

Close