Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ima raka materničnega vratu

ima raka materničnega vratu


se vidi, da zajebavaš…ker četudi, ti naredijo bris…rezulati niso takoj…
torej če zajebavaš na tako resno temo in iz takega zdravstvenega stanja…resno zate ni besed…poleg tega, da ob obnašanju, ki ga opisuje,da ga izvajate…je samoumevno, da se te je na daleč za ogniti…

…in če je ta tvoja zdrava, bila kdaj pri ginekologu potem ve, d a se ob izvidu s predrakavimi spremembani ne zve nujno kaj je povzročitelj, za virus hpv se testira posebej…[/quote]

Bivša izhaja iz tega, da če se že greš swingerstvo in seks s poročenimi in ti testi pokažejo predrakave spremembe, da se pozanimaš, če imaš ta virus ali ne.

Nečesa drugega sem se spomnil, zato sem prišel nazaj. Če imam zdaj zaradi orale njej ta virus v grlu, kako varno je potem poljubljati otroke, dati ostareli mami poljub na lica, če bom prišel spet nazaj skupaj z bivšo njo poljubljati na usta, francoski poljubi, orala njej…?[/quote]

Poklical bom in vprašal, kolikšna je verjetnost, da imam ta virus zaradi orale njej in vse ostalo, kar me zanima. Ve kdo mogoče, če imaš raka materničnega vratu, imaš ta virus tudi v ustih in mi ga je z oralo meni prenesla na penis in tako odslej z nobeno ne bom mogel seksati brez kondoma?

Moraš vprašat še n-tič? Ker odgovore si že dobil.

Povabim te na kosilo, če mi pokažeš vsaj odgovor na moje zadnje vprašanje. Imaš hpv tudi v ustih, če ga imaš spodaj?

Ja, imaš. Na kosilo pa povabi kakšno drugo, midva sva že začela kuhat 🙂

dobil si odgovor, da se pojdi testirat in tam ti bodo odgovorili na sva tvoja vprašanja…
pa kar po resnici povej vse kar počneš…vse tvoje spolne prakse in mnogostike in te bodo testirali še za kaj drugega…ker lahko,da ni težava samo v tvoji izvoljenki in njenem hpv, lahko je še marsikaj drugega…ampak to te očitno ne skrbi?
si mogel prej razmišljati o vseh posledicah, predno si začel takšne igrice na več koncih.

Ti bom povedala svojo zgodbo.
Pred desetimi leti sem imela slab izvid brisa, nadaljne preiskave so pokazale predrakave spremembe in pozitiven rezultat za virus HPV. Zdravnica mi je razložila takole; velika večina ljudi pride v stik z virusom (tudi oralno). Tistim, ki imajo slabši imunski sistem virus začne povzročati težave, pri ostalih virus izzveni in niti ne veš, da si bil v stiku z njim. Rečeno mi je bilo, da sem ga lahko pobrala že desetletje prej in nima smisla zdaj ugibat kdo, kje, kako…. Skratka, šla sem na laserski poseg in nimam več predrakavih sprememb in tudi test na HPV imam sedaj negativen.
Tip HPV-ja, ki povzroča predrakave spremembe materničnega vratu bi se bolj morale ustaršit ženske predstavnice, si pa ti lahko prenašalec in osrečiš še kakšno damo. Je pa tipov HPV-ja ogromno. Tega se ne vidi nikjer, ampak izbruhne na opisan način. Lahko pa fašeš še drug tip, ki povzroča bradavice, ni toliko nevaren, je pa videti zelo grdo.
Ne obsojaj nje kot, da ima aids in kot da je namerno okužila tebe. Telo lahko izloči virus in nisi trajno bolan.
Bradavico, ki jo boš snel na bazenu tudi povzroča HPV samo drugi tip.

Ne delaj panike….

LP

Sedaj sem odkril stran, na kateri piše, da moja ljubica mogoče sploh ni okužena s hpv:

http://wearechange.si/hpv-cepiva-prevara-fda-dokument-razkriva-hpv-ni-povezan-z-rakom-maternicnega-vratu/

jaz bi šla ziher na urgenco na tvojem mestu, da ustrezno poskrbijo zate:))))

Mhm, in to na psihiatrično 🙂

Mhm, in to na psihiatrično :)[/quote]

iz ukc napotijo vedno na pravo mesto:))))

Mhm, in to na psihiatrično :)[/quote]

iz ukc napotijo vedno na pravo mesto:))))[/quote]

Ja sam čist res. Nujno, čimprej, takoj zdaj (upam, da je že tam hehe).

Taksno izmisljanje o soljudeh je smesno, zato prenehaj s vsem tem. JAZ TI VERJAMEM, DA TE SKRBI ZA VSE TVOJE NASTETE ZENSKE.

Ampak zakaj se tako zelo zase bojis in za svoje zdravje?

Ocitno si na splosno zelo prestrasen in odvisen od vsake sapice. Nekdo ti kaj rece, pa ze vse verjames.

Ti si zdrav, zato, od kod tvoj strah. Nima osnove.

Ali pa pojdi na pglede, da se prepricas in da bos mogoce miren.

Toda taksni kot si ti, vedno najdete kaj drugega, s cimer se potem znova obremenjujete in se v vasi domisljiji bojite! Mogoce je boljse zate iti k psihiatru.

New Report

Close