Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ima žena muslimanu pravico reči ne, če ne more, ne želi, … seksat?

ima žena muslimanu pravico reči ne, če ne more, ne želi, … seksat?

Enkrat sem nekje zasledila podatek, da je v teh državah, kjer so ženske zakrite zelo zelo ogromno posilstev (nad 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}). Kako je to mogoče, če so kao zakrite ravno iz tega razloga, da ne bi izzivale?

;-))))

Oj svetohlinstvo zarukano slovenceljsko.
Vsi svetohlinski, grozno zgroženi in vzvišeni nad temi barbari, joj, kok smo mi boljši od njih,
pa joj, kok so oni zaostali….
Pa še eno, dve generaciji nazaj, je bilo pri nas isto. Vse, od rut na glavi naprej.
Joj, za celi dve generaciji smo jih prehiteli v razvoju, no, ponekod še to ne. Vsaj na podeželju
malo povprašajte, koliko ima žena besede pri hiši. Sploh taka brez službe, ki se je poročila tja.
Ja, ziher je imela besedo pri tem, kolk bo seksala, ja. Ena ženica mi je razlagala, da je mož niti
pri dojenju ni pustil na miru, ona je dojila on jo je pa …lepo od zadaj, brigalo ga je, da jo še vse
boli od poroda….res so naši moški blazno napredni, v primerjavi z unimi barbari.
Vprašajte svoje tete in babice, kaj jim je župnik rekel, če so se mu potožile, da jo mož tepe,
pozanimajte se, kaj katoliška vera uči o poslušnosti in manjvrednosti žensk.
Bi rekla, da pri nas k nasilju in grozotam doda še alkohol – pri muslimanih vsaj tega ni.

Ne zagovarjam primitivnosti in zatiranja žensk – ravno obratno – zdi se mi samo hecno tole
zgražanje nad njimi, kot da so tako zelo različni od nas?

Dej Barca, ti boš itak ta prva posiljena in prisilno postala 6 žena enega muslimana in njegova spolna sužnja… dej zagovarjaj pošasti, še ko bodo posiljevali tvoje otroke jih boš zagovarjala… ohhhh sedaj le črne deklice v Afriki, kristjane posilujejo in jih imajo za sužnje, spolne…oh kje je Afrika, mar ne, tam nekje daaaaaleč.. dej poglej skozi okono, še malo pa bo to tudi tu realnost!!!

So nasilni, agresivni, vse hočejo takoj, sicer se takoj stepejo, IQ 70…. jih je pa na milijone…. .NImamo za burek, vsi EU skupaj…. pa zapomni se, kar sem rekla….

Tepci vseh tepcev…. lastne otroke boste prodali za spolne sužnje nekih divjakov in posiljevalcev, ki serjejo kamor se uležejo….

IN ZARADI TAKIH DEBILOV KOT SI TI, SE BO SREDNJI VEK PONOVIL… NE 2. GENERACIJE NAZAJ, CEL SREDNJI VEK!

Jih moraš sprejeti odprtih rok, a ne? Ker si tako želiš srednjega veka nazaj in vse primitivnosti, brutalnosti, zaostalosti….. nasilja, posilstev… vojn, klanj, maskarkov…da o glavah ne govorim…. Res si primitiven!

IN ZARADI TAKIH DEBILOV KOT SI TI, SE BO SREDNJI VEK PONOVIL… NE 2. GENERACIJE NAZAJ, CEL SREDNJI VEK!

Jih moraš sprejeti odprtih rok, a ne? Ker si tako želiš srednjega veka nazaj in vse primitivnosti, brutalnosti, zaostalosti….. nasilja, posilstev… vojn, klanj, maskarkov…da o glavah ne govorim…. Res si primitiven![/quote]

Primitiven si ti, ki se imaš za boljšega od njih.
Pojma nimaš o teh ljudeh, v življenju še nobenega videl nisi, ali znaš pa šuntat
k nasilju kar povprek. Bravo, “civilizacija” na nivoju, čestitam, si pa res blazno boljši.

A tebi res ni nič jasno? Ravno zato, ker smo to doživeli, tega nočemo več. Niti od katolibanov, islamistov ali katerih koli -istov. Islamisti ne shajajo dobro niti z ateisti. Vse skupaj bo grozno. Pa nima veze koliko se nad svetohlince postavljaš. Če to počneš, naivno pljuvaš v svojo skledo in uničuješ svobodno prihodnost svojim otrokom.

Dej Barca, ti boš itak ta prva posiljena in prisilno postala 6 žena enega muslimana in njegova spolna sužnja… dej zagovarjaj pošasti, še ko bodo posiljevali tvoje otroke jih boš zagovarjala… ohhhh sedaj le črne deklice v Afriki, kristjane posilujejo in jih imajo za sužnje, spolne…oh kje je Afrika, mar ne, tam nekje daaaaaleč.. dej poglej skozi okono, še malo pa bo to tudi tu realnost!!!

So nasilni, agresivni, vse hočejo takoj, sicer se takoj stepejo, IQ 70…. jih je pa na milijone…. .NImamo za burek, vsi EU skupaj…. pa zapomni se, kar sem rekla….

Tepci vseh tepcev…. lastne otroke boste prodali za spolne sužnje nekih divjakov in posiljevalcev, ki serjejo kamor se uležejo….[/quote]

Nikogar ne zagovarjam, pravim le, da niso vsi ljudje nasilni, agresivni, ozko usmerjeni v svoj prav in tudi če jih njihova vera šteje med svoje pripadnike, ni nujno, da res verujejo in se držijo pravil (ravno zato sem napisala tudi, da me naša RKC šteje med svoje ovčice, pa čeprav ne hodim v cerkev, ne verujem in se ne držim njihovih pravil, sem pa bila krščena).

Po popisu 2012 je pri nas pripadnikov RKC 53{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} https://sl.wikipedia.org/wiki/Religija_v_Sloveniji, RKC pa govori leta 2011 o skoraj 77{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} http://www.druzina.si/icd/spletnastran.nsf/all/FC0BD8D271820603C1257AF7003AEC02?OpenDocument, torej je 1/4 takih, ki so uradno pripadniki cerkve, sami o sebi pa menijo, da so ateisti.

Majhna sem bila in majhna sem ostala… Pa ti ločiš med preteklikom in sedanjikom?

A tebi res ni nič jasno? Ravno zato, ker smo to doživeli, tega nočemo več. Niti od katolibanov, islamistov ali katerih koli -istov. Islamisti ne shajajo dobro niti z ateisti. Vse skupaj bo grozno. Pa nima veze koliko se nad svetohlince postavljaš. Če to počneš, naivno pljuvaš v svojo skledo in uničuješ svobodno prihodnost svojim otrokom.[/quote]

No, če se boš ti pustil(a) pomuslimaniti par taužent muslimanom, pol kar izvoli.
Da bi se jih pa k nam priselilo 2 miljona, pa jaz močno dvomim, pa še v tem primeru
ne bi bilo ziher.
Tko da….

Majhna sem bila in majhna sem ostala… Pa ti ločiš med preteklikom in sedanjikom?[/quote]

Ločim. Pa tudi med realnostjo in zganjanjem panike.


In še celo huje: za moža, ki bo hotel seksati, bo obvezno tudi ženo zadovoljiti.

------------------------------------------------------------------------ "I shut my eyes and all the world drops dead; I lift my eyes and all is born again." (S. P.)

A tebi res ni nič jasno? Ravno zato, ker smo to doživeli, tega nočemo več. Niti od katolibanov, islamistov ali katerih koli -istov. Islamisti ne shajajo dobro niti z ateisti. Vse skupaj bo grozno. Pa nima veze koliko se nad svetohlince postavljaš. Če to počneš, naivno pljuvaš v svojo skledo in uničuješ svobodno prihodnost svojim otrokom.[/quote]

No, če se boš ti pustil(a) pomuslimaniti par taužent muslimanom, pol kar izvoli.
Da bi se jih pa k nam priselilo 2 miljona, pa jaz močno dvomim, pa še v tem primeru
ne bi bilo ziher.
Tko da….[/quote]
Mislim, da si zelo naivna deklica, ki podcenjuje procese, ki se dogajajo pred našimi očmi. Zbudi se!

Majhna sem bila in majhna sem ostala… Pa ti ločiš med preteklikom in sedanjikom?[/quote]

Ločim. Pa tudi med realnostjo in zganjanjem panike.[/quote]

Glede na tvoj zapis med časi ločiš bolj slabo. Eno, dve generaciji nazaj, si zapisala. Kakšno je pa stanje ZDAJ? V zadnjih desetletjih je enakopravnost žensk po Evropi napredovala skokoma. Primerjaj sedanje stanje, ne zamegljuj z neko polpreteklo zgodovino.

Prav tako ne ločiš med paniko in previdnostjo, zaskrbljenostjo… Aja, enkrat prej mi je bilo že razloženo, da sta skrb in dvom že spogledovanje z nacizmom. OK torej.

No, če se boš ti pustil(a) pomuslimaniti par taužent muslimanom, pol kar izvoli.
Da bi se jih pa k nam priselilo 2 miljona, pa jaz močno dvomim, pa še v tem primeru
ne bi bilo ziher.
Tko da….[/quote]
Mislim, da si zelo naivna deklica, ki podcenjuje procese, ki se dogajajo pred našimi očmi. Zbudi se![/quote]

Sem budna. In znam šteti. In si predstavljam, da bi za islamizacijo Evrope rabili kar precej več od
enega ali dveh miljonov ljudi, od katerih jih je pol, ok pa dajmo rečt 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk in otrok.
Pa če jih pride še 20 miljonov, pa je še premal.
A čist res misliš., da jih bo prišlo toliko? Ko že zdaj vsi jamrajo in zapirajo meje?
Dej mal izklopi senzacionalizem in paniko in zganjanje zarot in se ti zbudi.

sej niso vsi tile ki prihajajo in so že tu….nasilni ipd.Takšni so samo nekateri, majhen procent od večine.
Bo pa težava, ko bodo v Nemčiji do njih začeli pristopati kakšni člani ISIS-a z grožnjami , če ne bodo naredili ( se recimo priključili ISIS )tega, kar od njih teroristi zahtevajo- jim bodo pobili svojce (ali člane družine, ki so še ostali za njimi v teh nemirnih državah).
Veliko novinarjev je mnenja da je teh celic že toliko, da samo vprašanje časa kdaj ne bo počilo.
Ta zadnja opcija se zdi iz poročanja tujih medijev precej relavantna.

Ločim. Pa tudi med realnostjo in zganjanjem panike.[/quote]

Glede na tvoj zapis med časi ločiš bolj slabo. Eno, dve generaciji nazaj, si zapisala. Kakšno je pa stanje ZDAJ? V zadnjih desetletjih je enakopravnost žensk po Evropi napredovala skokoma. Primerjaj sedanje stanje, ne zamegljuj z neko polpreteklo zgodovino.

Prav tako ne ločiš med paniko in previdnostjo, zaskrbljenostjo… Aja, enkrat prej mi je bilo že razloženo, da sta skrb in dvom že spogledovanje z nacizmom. OK torej.[/quote]

Ja, v ZADNJIH DESETLETJIH. A tebi se to zdi svetlobna leta daleč od teh ljudi, ki prihajajo?
Meni ne.


Mislim, da si zelo naivna deklica, ki podcenjuje procese, ki se dogajajo pred našimi očmi. Zbudi se![/quote]

Sem budna. In znam šteti. In si predstavljam, da bi za islamizacijo Evrope rabili kar precej več od
enega ali dveh miljonov ljudi, od katerih jih je pol, ok pa dajmo rečt 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk in otrok.
Pa če jih pride še 20 miljonov, pa je še premal.
A čist res misliš., da jih bo prišlo toliko? Ko že zdaj vsi jamrajo in zapirajo meje?
Dej mal izklopi senzacionalizem in paniko in zganjanje zarot in se ti zbudi.[/quote]

Islamizacija se dogaja s kapitalom in akterji. Nobene teorije zarote nimam na vesti. Če se bodo šli islamisti tu skrajnosti, kar se že dogaja in to se je začelo še pred begunci, da se bodo šli ekstremizem tudi katoliki. Tudi to se v evropi že dogaja. Ker se bo to očitno stopnjevalo, ga bo nadrsala kompletna zahodna civilizacija in tudi ti greš lepo nazaj v srednji vek ali pa še bolj nazaj. Odpri oči!

Sem budna. In znam šteti. In si predstavljam, da bi za islamizacijo Evrope rabili kar precej več od
enega ali dveh miljonov ljudi, od katerih jih je pol, ok pa dajmo rečt 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk in otrok.
Pa če jih pride še 20 miljonov, pa je še premal.
A čist res misliš., da jih bo prišlo toliko? Ko že zdaj vsi jamrajo in zapirajo meje?
Dej mal izklopi senzacionalizem in paniko in zganjanje zarot in se ti zbudi.[/quote]

Islamizacija se dogaja s kapitalom in akterji. Nobene teorije zarote nimam na vesti. Če se bodo šli islamisti tu skrajnosti, kar se že dogaja in to se je začelo še pred begunci, da se bodo šli ekstremizem tudi katoliki. Tudi to se v evropi že dogaja. Ker se bo to očitno stopnjevalo, ga bo nadrsala kompletna zahodna civilizacija in tudi ti greš lepo nazaj v srednji vek ali pa še bolj nazaj. Odpri oči![/quote]

Hja, ne bi rekla. Če nisi opazil(a), so bile ravno vojne (vsaj velike) tiste, ki so prinesle največji tehnološki razvoj, čisto absurdno, ampak resnično je pa tudi to, da se imamo ravno zenske za glavnino emancipacije zahvaliti ravno vojnam. Ko so namreč možakarji besno zaposleni s pobijanjem, se ugotovi, da ženske komot opravljajo tudi dela, ki so bila rezervirana za moške. In po vojni ženske niso hotele nazaj za štedilnik, hec.
Kar se pa tiče zahodne civilizacije, si je po mojem mnenju čisto sama kriva…Predvsem zaradi vedno večje odsotnosti vrednot, idealov, duhovnosti. Edina “vrednota”je denar in
pehanje za denarjem in materialnim. Ljudje so po mojem lačni česarkoli, kar bi jim dajalo
smisel….in če bo to islam….Temu PAČ niso krivi muslimani, ampak tisti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} , ki ima v lasti 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsega na svetu in hoče še več…..
[hr]


Ja in Tek za zmajem.
Ne čudim se, da je med migranti tudi dosti Afganistancev. Ubogi ljudje, posebno ženske.


Mislim, da si zelo naivna deklica, ki podcenjuje procese, ki se dogajajo pred našimi očmi. Zbudi se![/quote]

Sem budna. In znam šteti. In si predstavljam, da bi za islamizacijo Evrope rabili kar precej več od
enega ali dveh miljonov ljudi, od katerih jih je pol, ok pa dajmo rečt 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk in otrok.
Pa če jih pride še 20 miljonov, pa je še premal.
A čist res misliš., da jih bo prišlo toliko? Ko že zdaj vsi jamrajo in zapirajo meje?
Dej mal izklopi senzacionalizem in paniko in zganjanje zarot in se ti zbudi.[/quote]

Joj ženska, kolk si naivna, joj…. joooooooooooooooj

Ok, malo statistike. V Franciji je 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh otrok v šolah muslimanov (v vseh večjih mestih). Francoski par ima 1 otroka, muslimanski pa kar 8. Razmerje 1 proti 8 (1:8). Nimamo za burek, štekaš??????????????? Če ne, si zelo slaba v matematiki. Podobno je v Nemčiji, Španiji in Angliji!!! Poglej Slovenijo, pri nas imaš pa šiptarje in albance po šolah, v zadnjem času nenormalno veliko…. nikoli prej jih ni bilo toliko….

Obstaja video na to temo, šokanten video, ki pravi, da bodo muslimani v večini za nekaj let do nekaj deset let…. In ko bodo v večini, bo po njihovo, ker edino in le njihova religija je prava in nobena drugi, vsi drugi so po njihovei veri lahko le sužnji. Glej Afriko, ker so afričani prerevni, jih masakirajo vsak dan….. misliš, da se to tu ne bi dogajalo, če bi se lahko? Sedaj se še ne more, ker še nimajo dovolj moči,… razlika v IQ je pač le velika, če gledaš zemljevid, kakšen IQ imajo ljudje po svetu, glede na državo.

Joj… kje so pametni in inteligentni ljudje?

12 letna deklica se torej prostovoljno odloči za spolne odnose? lahko reče ne?

tiste ki imajo bogate može z več ženami se prostovoljno odločijo da ga bodo delile z drugimi?

ženska prisiljena v zakon lahko reče, da ne želi spolnih odnosov z možem, ki ga ne ljubi, ker ji ga je izbral oče?

New Report

Close