Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam dva otroka z različnima moškima

Imam dva otroka z različnima moškima

Povejt po pravici kaj si mislite o ženski stari 34 let, ki ima dva otroka z dvema različnima moškima in dvakrat ločena? Imam občutek, da me ljudje zaradi tega obsojajo, vendar nisem imela sreče v ljubezni.

Ja no, zivimo v cudnih casih.  Ljudje so polni stereotipov in predsodkov.  Oni/one… vsi si zelijo samo neko popolno opcijo,  ceprav tega nihce,  noce priznati.

Je pa vprasanje,  kdo zna,  bolje plavati?  Tisti,  ki je enkrat,  dvakrat,  skocil v bazen ali nekdo, ki samo razmislja,  ce mogoce bi?

 

Oprosti, a s takšno si jaz nebi želel resne zveze.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6064, 28.03.2023 ob 21:28

Ja no, zivimo v cudnih casih.  Ljudje so polni stereotipov in predsodkov.  Oni/one… vsi si zelijo samo neko popolno opcijo,  ceprav tega nihce,  noce priznati.

Je pa vprasanje,  kdo zna,  bolje plavati?  Tisti,  ki je enkrat,  dvakrat,  skocil v bazen ali nekdo, ki samo razmislja,  ce mogoce bi?

 

člouk… to ne pomeni da je to dobro… ta tvoj primerček… prav glup. ko da bi rekel kdo ma več izkušenj na sekularki (žagi) in posledično kerga treba poslušat… met za kredibilnega itd..

no ker ma več izkušenj…

tist ki nikoli ni bil blizu in samo razmišlja o nakupu itd…

al tist kateremu je obe roki odsekal?

 

 

Tudi jaz imam pomisleke glede tega. 2 otroka, 2 moška, ločena in spet samska… Le zakaj? Le kako lahko dvakrat stopiš na led?če obsoja bivše se je tudi za vprašat kako si lahko sploh dala noge narazen kreteni? In spet drugemu. Najbrž čakaš na tretjega oplojevalca.

Po moje si brezmejno egoistična kura.

P. S. :vsako leto zagam na cirkularko, imam se obe roki in razmisljam z zgornjo glavo.   Ja no,  zebe me tudi ne! 😜

Nimam nobene pravice obsojati. Zelo hitro se lahko zgodi. Enostavno, v življenju imaš smolo. Zelo težko se je ujeti z enim človekom. Lahko si čisto super punca. Želim ti več sreče v življenju.

Jaz te ne obsojam, si pač naletela na dva kretena. Ti pa želim, da najdeš pravega.

Nic slabega – pac ni slo, ce mas druge atvari postimane pac tko pride. Drugace pa, v vezo pa verjetno res nebi ril, saj dveh prisklednikov nebi zelel zvet

Poznam žensko, ki ima s tremi različnimi partnerji otroke. Zdaj je poročena že 15 let in ima četrtega. Očitno ji zdaj laufa. Je krasna ženska, ničesar ji ne moremo očitat. Pridna je in delavna. Otroke ima lepo poštimane. Je pač tak tip ženske, ki je všečna moškim.

Odgovor na objavo uporabnika
Veliki man, 29.03.2023 ob 04:55

Jaz te ne obsojam, si pač naletela na dva kretena. Ti pa želim, da najdeš pravega.

mogoče sta pa dva normalna naletela na trapo.

To je res slaba popotnica. Jaz bi naredil velik obvoz.

Odgovor na objavo uporabnika
Obsojena, 28.03.2023 ob 21:15

Povejt po pravici kaj si mislite o ženski stari 34 let, ki ima dva otroka z dvema različnima moškima in dvakrat ločena? Imam občutek, da me ljudje zaradi tega obsojajo, vendar nisem imela sreče v ljubezni.

Ljudje smo bitja s svojimi značilnostmi in omejitvami, zato se v življenju lahko zgodi, da nismo opremljeni za soočenje z izzivi, ki se nam znajdejo na poti in naredimo napake ali si ustvarimo težave. Tudi dve povsem normalni se lahko znajdeta v neprijetnih situacijah, ki jim takrat nista bila kos. Pomembno je, da se zavedamo, da smo vsi ljudje in da imamo vsi svoje napake in pomanjkljivosti. Ključno je, da se trudimo iz teh situacij učiti ter se sčasoma razvijati v boljše in bolj osveščene posameznike.

Kakšna pa je razlika, če je ženska dvakrat ločena ali pa je bila dvakrat koruznica? Koruzništva pa je ogromno in v teh zvezah se rodi veliko otrok. Morda je avtorica čisto o.k. in ima smolo, lahko pa ni o.k.

Ah, ne podlegaj predsodkom! Kdorkoli bo videl mlado mamico z dvema srečnica in negovalnimi otrokoma, katera jima posveča vso pozornost in jima je zgled in zatočišče, se ne bo spraševal o tem, čigavi so. Videti bo le tvojo ljubezen do otrok. In to je vse kar šteje.  Vse ostalo je nepomemben balast pritlehnih misli.  Bodi najboljša mama, to je tvoj zdaleč največji izziv v tvojem življenju.  Očitno si rada mama, in to je odlično, zato pokaži svetu, kako dobra mama si in kako v tem uživaš.

Bolje plava nekdo, ki trenira plavanje in ne skace pa preizkusa.

Ko natreniras pa potem skocis, pa cetudi malce kasneje kot ostali.

Najlažje obsojajo tisti, ki mislijo, da so popolni. Življenje včasih ubira svoje poti. Ne obremenjujte se s tem, kar mislijo drugi. Dokler boste ostali zvesti sebi in svojima otrokoma najboljša mami, bodo tudi zlobni jeziki imeli malo pripomb. Vse dobro in naj vam posije sonce v življenje 🤗

mogoče zato, ker so pač 3krat večje šanse, da se konča z ločitvijo. zveza ni odvisna od gole sreče, ampak večinoma od zrelosti obeh oseb, sploh pa ob spoznavanju bodočega partnerja.

Ne razumem, zakaj se takoj odločite za otroka. Tega ne razumem.

Odgovor na objavo uporabnika
Dušna pota, 29.03.2023 ob 17:08

Najlažje obsojajo tisti, ki mislijo, da so popolni. Življenje včasih ubira svoje poti. Ne obremenjujte se s tem, kar mislijo drugi. Dokler boste ostali zvesti sebi in svojima otrokoma najboljša mami, bodo tudi zlobni jeziki imeli malo pripomb. Vse dobro in naj vam posije sonce v življenje 🤗

a mi ti pišeš tm anonimno? zaineb.

Poznam eno ki je 6x locena in ima 6 otrok z razlicnimi tak da ti si se tak ok

Jaz imam 3 z različnimi, ni mi žal. Stara 67. Nisem imela sreče.

Prvi sva bila premlada, on 20, jaz 19, se ni izšlo.

Drugi me je pretepal, do zlomljene čeljusti in tudi v nosečnosti.

Tretji me nonstop varal in vsakič govoril, da več ne bo, pa  drogiral se je. Zdaj več ne iščem.

Raje povejte, da ste navadne kurvetina,  ki dajete noge narazen vsakemu, ki vam malo na dušo popiha.

Mene poslusaj. Sem verjetno zivljenjsko dalec najbolj izkusen tu…zenske (in tudi moski) se tepejo zame  Stvar pri tebi pa je taksna. Nic ti ne pose na celu. In absolutno resnicno in tudi pomembno je samo to,kaksno energijo oddajas. Ce si pozitivna, pogumna, se tudi rada zabavas s svojimi otroki, potem ti vse to daje energijo in zaris. V kolikor zaris nek pozitivizem, nisi zatezena in nisi sovrazna in predvsem nisi feministka, potem si zeli privlacna. Ce imas se tisto malo lahkotnosti in ce res verjames,da se imas dobro in zivis dobro zivljenje (to je odvisno izkljucno od tvojega mindseta), potem bodo vsi ljudje radi v tvoji druzbi. Za kaj vec kot prijateljstvo z kvalitetnim moskim pa moras poleg zgoraj nastetih lastnoati biti predvsem tudi strastna, hedonistka in uzivati v svojem telesu in imeti potrebo po sexu in v tem uzivati. V kolikor imaš tudi to, potem te bodo sprejeli tudi moski mojega kova. Ne glede na to da imas 2 otroka. S tem pa ne mislim, da bi se s tabo kar porocil oz se sel ekskluzivno monogamno vezo. To si je potrebno zasluziti. In za to je potreben cas in daljse dejtanje. Copatka pa lahko dobis tusi za vezo ze s tem, ce se 1x dotaknes njegovega tica. Taksen bi ti bil celo koristen. Ampak jaz mislim, da je to, da si v tvoji situaciji v vezi z moskim-copatkom izkoriscanje in čustveno manipuliranje z moskim (razen, ce je v podobni situaciji tudi sam)

New Report

Close