Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imam lep telešček in nosim številko 38

imam lep telešček in nosim številko 38

Tele teme vedno izpadejo kot hvaljenje katera je bolj izstradana. Pač posledica vpliva, ki ga ima modna industrija na izkrivljenje pogleda na to, kaj je “normalno” in zdravo. Vsaka zase pa najbolje ve, kaj je tista kilaža, ko se najbolje počuti.
Pri moji višini (168 cm) je to teža okrog 60 kg (za 58 kg bi se morala že stradat – a zakaj bi se?). In to pomeni številko konfekcije (praviloma) 38, lahko pa tudi 40. Zdaj imam nekaj več kg in delam na tem, da se tem številkam približam. Na kraj pameti mi pa ne pade, da bi hotela imet številko 36 (ali še manj).

hehehe ,, kaj naj jaz rečem … 175 cm / 60 kg / 39 noga … pa nosim 38 ….

Res si butasta :)))


Tud IQ ti je tam okoli 38! Vse kar je več, je preveč zate!

Ha ha… monovke so spet padle na foro. Avtorici je uspelo sprovocirati babe. 🙂

Jaz nosim št 46, plus minus 2. Sem pošteno zašpehana.

Postavca in konfekcijska številka sta mi zadnja skrb na svetu. Prejšnji teden sem slučajno kupila dvoje hlač in tri majice, ki so mi bile zelo všeč. Drugače sploh ne bi znala povedati, katero številko nosim.
Med sodelavci se zelo dobro razumem z eno ekstremno suhico, eno malo bolj zalito, ampak zelo seksi samsko 30-letnico, eno 44-letnico zelo nesimetrične postave in eno ekstremno debelo žensko (ima okoli 160 kg), ki ima od vseh v našem kolektivu najlepše lase in najlepše obrazne poteze.

bom ugibala…ste na Brnčičevi v LJ?

In se ob prebiranju Mon-a in te teme sprašujem – v čem točno je prednost konfekcijske številke 36? Misliš, da je tvoja super postavca zagotovilo za zadovoljstvo v življenju?[/quote]

Res dobro “blago” se ne potrebuje hvaliti samo……, je moje prepričanje..heheheeh, ste me nasmejale…….

New Report

Close