Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam občutek…

Imam občutek…

ja, sam… a veš… jaz jih kr neki poznam v živo in pol moram delovat kot ena umirjena matera srednjih let… ki sploh več ne seksa, če pa že, pa sam pod koutrom…..

Ja seveda seveda…jst sem tudi umirjen resen in odgovorn oče srednjih let ki sexa v temi vsako tretjo soboto zvečet po tedniku :))))))))))…al kaj je kej v sobotah, ****…tednik je menda v čet…spet sem vse zajebu k pa lovim dva kanala…..(pa ne vaginalni in analni) hehehe

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

še predno si prišel (po dopustu, najbrž) spet nazaj na forum, si že imel nek renome ;)))))

punce te ne morejo prehvalit….

jaz se pa tolk trudim, da bi vas popredalčkala, pa mi ne rata….. ;))

Ma ne dns imam res en lep can in čas…drugače mi ga je že mesece kronično primankovalo….sicer smo pa tu že res mapa “history”…

5 let je bilo novembra ko smo se prvič srečali pri meni doma in od takrat je sicer že veliko drugih šlo in prišlo, ma neka nit ostaja in neki folka tudi in imamo se super…tričetrt se nas pozna tudi zares v živo, pa to nič ne zmanjša zajebancije in blebetanja in besedičenja kr tja v en dan in blablakurbarije in ostalega…celo prej obratno.

Za vsakim tle gor bi v šterno skočil.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

lepo… prebrat je bilo tole lepo…. Če se ne motim, ena redkih marsovskih stvaritev, ki je (celo) resna :))))))

ja, saj to je mene pritegnilo… kako lepo se razumete …. kot… ne vem, v eni mal razširjeni družini :))

Ja sej to je to v bistvu cilj in smisel tega.
Neka kao skupna terapija in sprotitev, hudiča.
Življenje že samo po sebi prinaša pizdarije in probleme in klinc.
Zdej nej bom pa še tle resen in zbran in umirjen….tle sem to kar sem zares.

Za službo rabiš fris št. 1, za pred starše drugega, za pred otroke tretjega in tako naprej. Tu pa maske več ali manj padajo. Okej…ne da se neki razgaljamo itd..samo…brez humorja je RES dan izgubljen.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

hmmmm… kaj pa, če se naučiš, da si vedno tak kot si… no, razen pred šefom ;)))))

No sej v bistvu sem tocno to…s par niansami in odtenki seveda.
Razen pred…seficO.
Ta pa nima branja med vrsticami. BUM v ćelo :)))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

:))))

hehe… sej šefi (ce) si pač to lahko privoščijo….

New Report

Close