Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imam prijatelja, ki je gej in mi je povedal tole

Imam prijatelja, ki je gej in mi je povedal tole

Če ni fovšije je dovolj za vse.

Določeni poročeni moški hodijo k prostitutkam. In tvoj frend je ena od njih. Prostitutke so za to, da uresničijo skrite fantazije in packarije. Ne da so ljubljene. To je vse, kar človek lahko reče o tem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši🎆🎇🎆🎇🎆🎇🎆, 18.01.2023 ob 12:57

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno454, 18.01.2023 ob 08:26

Odgovor na objavo uporabnika
Kren281, 18.01.2023 ob 05:44

No. Pa se malo dejstev. Pa ni tukaj govora o gejih in ljubezni med moskimi. Seks ni ljubezen.

Moska Tocka G se razvije okoli 11 leta in se nahaja v ….ANUSU. kot lešnik velika kos mesa, ki visi cca. 5cm v riti. Ta točka je najvecji orgazem, ki ga bo moski dozivel, ce se jo dobro nabija ali stimulira. Zakaj je torej tam? Zenska je v vagini. Moski analni sex, je bil vsa tisocletja..stoletja nekaj normalnega. Pac tabuji in druzba, so to feminizirali in tabujizirali.

Clovesko telo je fenomenalna zadeve, ce jo stekas. Namesto, da bi se zenske potrudile za fante, moske, da bi jim ponudile drugacen orgazem. Potem te moski iscejo zadeve drugje.

Podpišem.

In tudi tisti, ki so poročeni in se dobijo z moškim, niso avtomatsko geji, ker nabirajo izkušnje z istim spolom, so radovedni. Ampak o tem ne bom debatirala tukaj 🙂

“Anonimno454”,

Ja pajade. Si pa naivna če temu verjameš.

SAMO PRETVARJANJE, nič drugega. 🙂

 

Poglej največ kar kupim je to, da ga da kakšen heteroseksualec za pofafati, če je res potreben in zamiži in misli na punce, kaj več pa ne. Heteroseksualci se spustijo v seks z moškim, če dobijo zato dobro plačilo ali pa napredovanje v službi. Predstavljate si ne koliko lepih heteroseksualnih moških je že seksalo z moškim. Pač nastavijo, ali pa vzamejo viagro in podobne pripomočke, da lahko tipa nategnejo.

Vsi pa vedno posumite ženske, da je s šefom šla, tipe pa ne. 😀

KOKOŠI – nisem tako ozkogleda, kot si me ti očitno predstavljaš.

Verjamem temu, da so nekateri ljudje odprti v spolnosti. In nisem nikjer rekla, da so moški, ki seksajo z moškimi, heteroseksualci, zgolj da niso avtomatsko geji. Morda biseksualci, bi-curious, čisto odvisno od človeka. Nekateri so verjetno geji, nekateri pač niso. Sprejemam eno in drugo, me ne gane, če le sami sebi priznajo in ugotovijo, kaj v resnici želijo.

In če bom jaz kdaj seksala z žensko, ne bom zato lejzbika, kvečjemu bi-radovednica. Če mi bo všeč, se morda opredelim tudi kot biseksualka, nisem pa avtomatsko biseksualka ker sem enkrat poskusila z žensko in me ni privlačila toliko, da bi to kdaj ponovila. Morda me zgolj zanima izkušnja, kar še ne pomeni, da jo bom ponovila in da bom morala svojo spolno usmerjenost kakorkoli drugače opredeliti. Tu pride v poštev pojem bi-curious in se ne strinjam s tabo, da je to zgolj izmišljotina. Si zgoraj opisal kot da smo vsi biseksualci.

Kakorkoli – spolna nagnjenost je prirojena. Nekaterim so približno enakovredno všeč moški in ženske, drugim 90/10 % – tistih 10% lahko kdaj sprobaš, ni pa nujno, da jih boš. In če jih, ti je lahko všeč, ali pa ti ni – spet odvisno od tega, kaj ti pomeni spolnosti, koliko imaš zadržkov, kaj si želiš, kaj ti je všeč.

Saj mislim, da pod črto se razumeva, čeprav se ti morda zdi, da se ne 😉

Ja in? Kaj hočeš povedat s to temo? Da nisi poroče/a??  In ne seksaš en z ženskami ne z moškimi, samo s  kurbafrendom, če mu plačaš? LOL

 

to spet mene napadate, kdo je to temo staro odprl samo zato, da mene napada, to da imam rad moške ku*rbe je moja stvar- tukaj ste res sami uhhhhhhhh,

Odgovor na objavo uporabnika
Samo toliko da veste, 16.02.2020 ob 17:10

Večina, s katerimi se dol daje, so moški, ki so poročeni, seveda z ženskami! Kaj pravite na to?

Pravi, da je polno poročenih, njihove žene seveda nimajo pojma. Če že kaj sumijo, uboge reve, potem sumijo, da se ji kurrba z neko drugo babo. Če bi vedele, bi jih kap!

Pa še ena packarija: prijatelj mi pravi, da on vedno vztraja pri kondomih, med tistimi poročenimi tiči pa je polno takih, ki bi kar “bear back”, to je njihov izraz za seks brez kondoma. Briga vaše može, če vam kakšno bolezen domov prinesejo. Groza.

Ja, veliko jih je pa tudi med duhovščino. Ker prihajajo iz zelo konzervativnih družin, gredo raje za župnika, kot da bi se razkrili. Vse lepo in prav, če njihov zatiran nagon ne udari ven v obliki pedofilskih nagnjenj. Kar se zgodi pogosto.

Gejevska ljubezen, ki v tvojem primeru ravno ni, saj gre samo za sex, je pač taka. Geji niso znani po zvestobi enemu partnerju, mogoče sta dva geja skupaj in si celo delita še druge geje, se udeležujeta gej partijev ali sta samo občasneža in sta zasebno poročena z žensko. To je način gejavskega življenja. Mene to ne moti, ker je to njihova stvar. Bolj me moti to, da je država uzakonila posvojitve otrok takim parom, ki očitno niso primerni za vzgojo otroka.

Latentnih, ki imajo ženo za krinko je ogromno.

Prav tako je veliko latentnih lezbijk, ki imajo moža ali partnerja za krinko, pa tudi, da so dobile z njim otroka.

Vedelo se je za Gorenaka, Pogorevca, Pletenjaka, Rodeta, Špringerja, morda tudi Zoreta, a da je Janez Škrabec, prapranečak patra Stanislava Škrabca tudi peder?

 

Kako ga pa potem občutijo Rusi?

 

https://siol.net/posel-danes/novice/janez-skrabec-noce-povedati-ali-bo-vrnil-odlikovanje-ruskega-predsednika-574458

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 12.02.2023 ob 07:48

Vedelo se je za Gorenaka, Pogorevca, Pletenjaka, Rodeta, Špringerja, morda tudi Zoreta, a da je Janez Škrabec, prapranečak patra Stanislava Škrabca tudi peder?

 

Kako ga pa potem občutijo Rusi?

 

https://siol.net/posel-danes/novice/janez-skrabec-noce-povedati-ali-bo-vrnil-odlikovanje-ruskega-predsednika-574458

“VESEL OĆE” ti popolnoma verjamem, da so našteti pedri. In to so sami šovinisti. Ampak me to ne preseneča od pedrov.

Aplikacija Romeo.

Sem se logirala in nasla svojega moza.

Z menoj je celo srecanje organiziral meni pa lagal da gre po sluzbi v trgovino.

Seveda se nisem prikazala. Skoda mojega casa.

Zene, ki dvomite se logirajte, ne boste nasle le moza, tudi marsikaj drugega se.

Se zadnjic sprehajam po Supernovi- happy familly – njegova faca pa prepoznana.

Sele sedaj vidim koliko tega je in kako smo zenske slepe.

Odgovor na objavo uporabnika
Samo toliko da veste, 16.02.2020 ob 17:24

Mogoče res. Ampak glede na to, da je samski, so večje qurbe tisti poročeni dedci, ki mu nastavljajo rito:))

Tvoj frend je ena navadna qur.ba, ker fu.ka vse kar leze in gre. Sploh nima veze, ali je samski ali vezan. Medtem ko so tipčki, s katerimi spi, najverjetneje spolno aktivni samo z njim, z ženo doma bolj malo, če sploh. In kdo je torej večja qur.ba? Tisti, ki se daje dol s stotimi, ali tisti, ki se z enim, največ dvema?

Sem lep mali debel, kdo si me ne bi poželel.👍

IMG 20240107 234842

Kdo bi si te pozelel?

Sem imela pestro spolno življenje preden sem poročila mojega moža in sem polna spolnih bolezni. A je tvojemu frendu vseeno, kaj mu nosi moj mož?

Sem bisex, poročen in imam družino. Družina je na prvem mestu, ti itak. Imam pa tudi lubčka, mlajšega fanta, ki je ravno tako bisex. Midva sva se res našla, ker sva oba vers (to pomeni, da sva tako aktiva kot pasivna). Tko enkrat mesečno se dobiva in uživava. Kar se tiče bare back, ja seveda, saj ni lepšega kot to, ko začutiš topel brizg sperme. Oba imava kar podobne fetše, meni je pa top to, da ko pridem pol domov, da vem, da imam njegovo spermo še kar v sebi in on mojo.

Sam sem tudi poročen, privlačijo me ženske, žensko telo je pač tisto kar je meni lepo, moško telo kot tako niti najmanj. Sem pa že v mladosti odkril, da občutek, ko tipa začutiš v sebi, da to je pa nekaj posebnega. Jaz imam za to rad, da se brez nekih pogovorov, brez romantike, brez nekih čustev, tipu prepustim. Ko zavoham vonj dobrega kurca, pol vem da je to to, mu ga pofafam in se postavim na vse štiri. Rad imam, da si me vzame kakor si želi, da ga res fejst začutim, da me boli, kajti ta bolečina v trenutku mine in se spremni v navečjo možno naslado. Ko mu pride, hočem da se sprazni vame in nato gre, brez besed

Odgovor na objavo uporabnika
Golorit, 16.02.2020 ob 17:54


Reče se “bareback”. “Bare”, kar pomeni “golo”, torej brez gume, ne “bear”, kar pomeni medved.
Ja, tvoj gej frend ima prav. Poročenih s familijami, ki iščejo tiče, je veliko.

Ni kaj dosti filozofirati.

Mnoge ženske so z moškimi (velikokrat le finančni interes), ampak anti moška agenda je uspela: sovražiti moške že samo zato – ker so moški…

In tisočim moškim v Sloveniji tako  ostane le lastna roka,  ali pa tuja  moška rit…

Kolikor vem prvič medvedje ne uporabljajo kondomov in drugič medvedje seksajo z medvedkami zgolj in samo z namenom ustvariti medvediče.

 

Odgovor na objavo uporabnika
bisex, 08.01.2024 ob 09:35

Sem bisex, poročen in imam družino. Družina je na prvem mestu, ti itak. Imam pa tudi lubčka, mlajšega fanta, ki je ravno tako bisex. Midva sva se res našla, ker sva oba vers (to pomeni, da sva tako aktiva kot pasivna). Tko enkrat mesečno se dobiva in uživava. Kar se tiče bare back, ja seveda, saj ni lepšega kot to, ko začutiš topel brizg sperme. Oba imava kar podobne fetše, meni je pa top to, da ko pridem pol domov, da vem, da imam njegovo spermo še kar v sebi in on mojo.

LEpo si to opisal. Žena ve,? Je zadovoljna s tem? Imata dogovor?

Smilis se mi. Zame si poden od podna.

 

New Report

Close