Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imam urejeno življenje, drugi pa jamrajo…

imam urejeno življenje, drugi pa jamrajo…

Avtorica, jaz te razumem. Vecina komentatorjev tu bi bila prav tako nezadovoljna kot je zdaj, tudi ce bi imela 3x toliko dohodka kot tvoja druzina.

Lahko je nam, ki imamo malo vec kot povprecne dohodke, pridigat ljudem, ki dobijo minimalca…

O ja človek potrebuje zelo malo haha. Dva pa pol jurčka mesečno .jauuuuu ej ne morem verjet.samo toliko in vse je super.samo jaz osebno res ne poznam nikogar z 2500 eur mesečnih dohodkov..z 250 pa ja al pa mogoče 500 al 600

nova
Uredništvo priporoča

Za razburkat mon?Zakaj? A ta forum je samo za stokanje in jokanje, nihče pa ne sme povedati, da je srečen in vesel? Zakaj ne? Ker vi, ki ste nesrečni, ne prenesete, da je nekdo drug pa srečen??
Ker vas tisti, ki je srečen in to upa še na glas povedat, takoj vrže s tira??
Neverjetno, kako ste nevoščljivi.

[/b][/b

Nič od tega;)

Večina pa vas več kot očitno res ni razumelo mojega posta.
Želela sem povedati samo, da potrebuješ zelo malo, da si lahko zadovoljen in srečen, samo to in nič drugega.
Je pa res, da prebrano vsak razume, kar sodi po sebi:)
[/quote]

Kako to misliš, zelo malo? Imate solidne prihodke, veliko hišo, velik vrt, vsi nekaj počnete za svojo dušo, imate nekaj živali – kakšen je vaš vozni park, me še zanima.
V takih pogojih res ne bi veliko ljudi stokalo. Okej, dežurni jamrači še vedno, ostali bi pa lepo modro molčali.
Res, kje ti tukaj vidiš, da imate malo in da ste skromni?

[/b][/b

Nič od tega;)

Večina pa vas več kot očitno res ni razumelo mojega posta.
Želela sem povedati samo, da potrebuješ zelo malo, da si lahko zadovoljen in srečen, samo to in nič drugega.
Je pa res, da prebrano vsak razume, kar sodi po sebi:)
[/quote]

Veš, ti niti nimaš tako malo. Tega ti ne znajo dopovedati. Imamo manj kot ti, pa živimo čisto ok. Če pa v družini ni plače ali je ta minimalna, je pa stvar precej drugačna.

Za razburkat mon?Zakaj? A ta forum je samo za stokanje in jokanje, nihče pa ne sme povedati, da je srečen in vesel? Zakaj ne? Ker vi, ki ste nesrečni, ne prenesete, da je nekdo drug pa srečen??
Ker vas tisti, ki je srečen in to upa še na glas povedat, takoj vrže s tira??
Neverjetno, kako ste nevoščljivi.[/quote]

Napačno si usmeril/-a puščico. 🙂

Zgoraj je že nekaj postov, kjer ljudje nežno opozorijo, da dejansko srečni ljudje ne čutijo potrebe, da bi to obešali na veliki zvon…

Men se ne zdi, da bi se hvalila…sam opozorila, ker dejansko
smo taki, ko imamo že vse, so želje še večje, uglavnem vse spet od začetka.

avtorica pa se je tle ustavla, ima vse, kar si želi, želja nima, stresa tudi ne, mož enako razmišlja…super
naj tko ostane…drži se točke ugodja

New Report

Close