Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Imam vprašanje za muslimane – če je kakšen tukaj naj odgovori

Imam vprašanje za muslimane – če je kakšen tukaj naj odgovori

Če v Koranu piše, da je treba prešuštnico kamenjati ali prebičati, tatu pa odsekati roko, ali se s tem strinjate? če ste vernik, potem se najbrž morate strinjate, če s epa ne strinjate, potem zanikate Koran in svojega preroka, kaj ni tako?

P.s. Če mislite odgovarjati na ta način, da so krute kazni predvidene tudi v Svetem pismu, naj vas opozorim, da je ta primitivni zakonik v Stari zavezi, v Novi zavezi takih stvari ni. Kristjani se ravnajo po Novi zavezi. Samo toliko, da ne bo nesporazumov.

P.p.s. Jaz sem ateist.

Tako na prvo roko bi rekla, da nestrinjanje in nepokoravanje pravilom v Koranu, ali Novi zavezi pove samo to, da dotični ni pravi vernik.

Nova zaveza govori v glavnem o Kristusovem življenju in smrti ter propagira njegova načela, ki so bila pozitivna. V Novi zavezi nikjer ne piše, da je treba prešuštnice kamenjati, nasprotno, piše: Kdor je brez greha, naj prvi vrže kamen. Torej?

Vse skup je luk in voda

ta diktatorski nauk NI za 21 stoletje, ker sekanje glav in rok POMENI PSIHOPATIZEM. Psihopati pa so zaprti v zaporu ali v norišnici.

Eno je religija, drugo vera. Lahko verjameš brez religije. Slednje niso namenjene prvenstveno verovanju, ampak krepitvi moči. Tako kršanstvo kot islam imata krvave roke od vse te temne zgodovine, kjer je religija služila kot pot nevednim in kazen tistim ki so spregledai.

Če si ateist, bi vedel da so se kristjani z Novo zavezo obrnili, le kamor veter piha. Isto kot to počnejo sedaj muslimani z islamizacijo v imenu Korana.

Nova zaveza govori v glavnem o Kristusovem življenju in smrti ter propagira njegova načela, ki so bila pozitivna. V Novi zavezi nikjer ne piše, da je treba prešuštnice kamenjati, nasprotno, piše: Kdor je brez greha, naj prvi vrže kamen. Torej?[/quote]

Torej kaj? Tudi v Koranu piše marsikaj pozitivnega, o spoštovanju, pomoč ubogim, donacijami…..pa sta tako kršanstvo kot islam imela v zgodovini 1000 letno temo (medieval dark age) nazadnjavanja, pobijanja in čudaških mučilnih metod. Kdor je mislil drugače so ga ali kamenjali ali obesili, obglavili, utopili…eni in drugi.

Ustava je jasna: zakon je nad religijo

” oni ” pa hočejo šeriatsko ” pravo” ( drugače povedano ” IZŽIVLJANJE”) , ki govori kakšne so ” njihove kazni” ( sekanje, mučenje) ..NIMAJO ŠANS V NORMALNIH DRŽAVAH.

hvala bogu ( ZDRAVEMU RAZUMU) DA JE ZAKON V NORMALNIH KRŠČANSKIH DRŽAVAH NAD TEM. Kar oni počnejo NI NORMALNO.

Lep dan vsem.

Zadnjih vsaj 100 let nismo slišali, da bi krščani koga kamenjali, zažgali ….ubili v imenu vere.

V muslimanskem svetu se to dogaja dandanašnji. Pač so še na neki drugi stopnji.


Lahko navedeš primer normalne krščanske države, kjer vlada zdrav razum ?
Ker mi Slovenija s svoio korupcijo, klientelizmom, izkoriščanjem delavcev, nedotakljivost elite….. nekako ne paše v ta kontekst.:-)

korupcija ni okej, šeriatsko “pravo” pa je psihopatizem, ne išči izgovorov

oboji so kaznivi po Kazenskem zakoniku

pa lep dan, ” Robi”


Krščani so v avstroogrski zažigali žive ženske na grmadah.Marija terezija je to počasi uspela ustavit.Po letu 91 so vatikanske firme zvonovi ob kruh spravili desettisoče družin.Vse so pokradli in prodali.to je krščanska vera.Direktorje so nastavili svoje tiste,ki so klečeplazili po cerkvah,Destkrat slabši so bili kot najslabši komunisti.
Nekaj malo več kot sto let je minilo od zažiganja žensk v katoliški veri.Toliko okrutnosti in vsega ne premore nobena muslimanska vera.A si predstavljate žensko krivo mešanja toče,a si predstavljate,da ena ženska ne more mešat toče.Se pravi kurili so popolnoma nedolžne ljudi.To je groza.Jaz sem se odpovedal tej morilski veri že v mladosti.
Delal sem v tovarni ,ki smo jo pošteni ljudje ustvarili skozi desetletja.Zvon 1 ali 2 je uničil 70 let truda pridnih rok.In tudi enega centa več ne dam za cerkev ,še babo sem napuntal naj ne hodi k maši.ni šans.Hotela je nakazat denar za cerkve.Jebi se ne boš .in tudi ni.nikoli več.

To je res. Danes se na zahodu uporabljajo bolj sofisticirane prikrite metode za tlačenje naroda. …Še vedno smo sužnji vodjem, le da imamo svobodo, vsaj navidez.

Se pravi,če ni v 100 let in je v 120 let to ne velja.Če so zažigali babe 20 let prej ista fera ,to ni nič hudega.Jeba vas krščanstvo.To je največje zlo.
Pres 120 leti je bilo vse ok ko so kurili ženske pred sto leti pa je vse ok.Dragi moji sokrščani ,nobena muslimanska vera še tako zadrta ni požigala svojih ljudi.Zato vas naj bo sram ,če pripadate sekti,ki je žive ljudi kurila kadarkoli.

https://www.youtube.com/watch?v=e2kFzGyKgpA

Najhujše zločine je pozročilo krščanstvo.Zažigali so nedolžne ženske in risali križe na čela ljudi v srednjem veku.

Mi najdete posnetek, kjer krščani delajo nekaj tako okrutnega – danes ?


Tudi v takoimenovani demokraciji vladajo psihopati, le da uporabljajo bolj sofisticirane metode in se ljudje sami pobijajo (delajo samomore), psihično zbolevajo zaradi nepoštenih zakonov…..In elita je nad vsemi zakoni in ustavo. In to v “demokraciji”.

Evo jaz sem dopoldne v Postojni videl popolnoma zakrito žensko v niqabu. Bo treba očitno zavzeti bolj odločno stališče do musličev, saj nismo v Atganistanu.

------------------------------------------------------------------------------ Starši pazite na svoje najstnice. https://www.youtube.com/watch?v=Urw-iutHw5E

V Afganistanu ženske nosijo burke, nikab je nekaj drugega.

Ti tapameten, lepo, da nas zabavaš s svojimi umotvori. 😀

Ne, zadrta muslimanska vera samo seka roke, kamenja do smrti in izvaja smrtne kazni na ulici nad domnevnimi prešuštnicami še danes.

Daj, pojdi ti raje poštimat svojo nimfomanko pa se nam potem malo pohvali. Boš bolj verodostojen, čeprav ti še zmeraj nič ne verjamemo. 🙂

islamisti dajo ljudi v kletke, in zažigajo, obglavljajo, grozijo odkrito da hočejo tukaj delat sranje

hvala bogu da obstaja Policija, da so obveščevalne službe

točno tako,ustava je najvišji organ v državi hvala bogu v EU smo v demokraciji…..amen
pa naj si potem vsi razlagajo religijo kot želijo in naj pridejo od kjerkoli,tle je demokracija…..pika.

se strinjam in ne vem zakaj tega ne prepovejo kot so prepovedali v franciji……

New Report

Close