Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imate srečen zakon?

imate srečen zakon?

Ja, srečna. Skupaj 23let, poročena 18 let.

zanimivo je predvsem slisati ljudi ko recejo,super zakon imava,samo sex nama ne stima ali se bolje nama ni do sexa..

Jaz ne vem, kaj naj rečem.
Me spoštuje, ceni, me ne vara, ne popiva, samo družino vidi.
Skupaj sva 13 let, en otrok.
Sem zdolgočasena, kar rečem jaz velja, ni prepirov…meni pa dolgčas, brez življenja sem.
Seksava 1 krat na mesec, baje zato ker nisva sama, ker male ne moremo dat kar tako v varstvo.

Ne vem kaj rečt…idealen mož…nesrečen zakon.

ja, pa kako srečo imata, ker obema ni do tega,a ne?
si vsaj ne težita…

Poznam par, ki senskos nekaj heca, se skos dotika..prav fino ju je gledat, vidi se , da ge igrata, da sta v resnici srečna en z drugim. Enkrat mi je ena rekla, da je to zato, ker sta se sprejela- brezpogojno, si nista nikoli želela drug drugega spreminjati in- nikoli nista šla spat sprta.

Ja, no, težko je reči le da ali ne.

V zakonu oz. skupnem življenju je tako, da so zmeraj vzponi in padci. Odvisno, je kako ovire preskočita in ali jih lahko. Najhuje je, ko se oba nehata truditi in oba obupata.

Zmeraj pride do nesrečnih obdobij in pa seveda neskončno srečnih, zdaj bodo odgovori bolj po trenutnem razpoloženju, kot realnem stanju.

Pride obdobje, trenutno traja takšno pri nama, ko imava kar krizo. Ne vem, oba imava neke stresne mesece in se en z drugim ne znajdeva, se nama zdi da si najedava, se ne vidiva veliko, ko ima eden čas je drugi zaposlen, potem pridejo razne zabave in sva spet vsak na svoji….. Upam, da bova to preživela. Sedaj ti lahko rečem, da sva kar nesrečna, kar se najine zveze tiče, če bi me vprašala kakšno leto nazaj bi bil moj odgovor drugačen. Pomembno je kako bova to prebrodila, kot pa to, da ti sedaj ali čez kakšno leto pocukrano govorim, kako sva srečna:) Torej pravo vprašanje je ali imate uspešno zvezo:))

uuu, dober odgovor. imaš čisto prav.

Napačno razmišljaš. Tudi, če se ti mož/žena “kurba”, si ti lahko z njim srečen. Tudi, če ti le misliš, da ti je partner zvest, pa ti ni, si z njim lahko zelo srečen. Do tebe in do otrok je lahko krasen, prekrasen. Kar ne veš, ne boli.
Moja najboljša prijateljica je bila poročena 10 let, na videz srečna, presrečna. Oba. Res sta se super razumela, oba full faci, zabavna, nasmejana, kot ustvarjena drug za drugega. Čeprav, jaz sem vedela, da jo on vara, a ji tega nisem povedala, čeprav sem ji že velikokrat mislila, pa nikoli nisem mogla. Ja, sem imela težko vest, ampak …
Ko ga je sama zalotila pri varanju in mi je povedala, da jo vara … takrat sem ji povedala, da vem, že dolgo in da mi je žal, da ji nisem povedala, če mi zameri … veš, kaj mi je odvrnila? Da mi je hvaležna, da ji nisem povedala. Da je bila z njim res zelo srečna, kljub temu, da jo je varal.
“Ampak, kar ne veš, ne boli”, je rekla. Sta se ločila, ampak dokler je zakon trajal, je bil srečen.

Evo, jaz sem tudi z mojim srečna, zelo. Imava zelo uspešno zvezo. Pa čeprav me mogoče vara :-). Če bi se pa na lastne oči prepričala, da me, pa bi bilo seveda sreče konec.

Napačno razmišljaš. Tudi, če se ti mož/žena “kurba”, si ti lahko z njim srečen. Tudi, če ti le misliš, da ti je partner zvest, pa ti ni, si z njim lahko zelo srečen. Do tebe in do otrok je lahko krasen, prekrasen. Kar ne veš, ne boli.
Moja najboljša prijateljica je bila poročena 10 let, na videz srečna, presrečna. Oba. Res sta se super razumela, oba full faci, zabavna, nasmejana, kot ustvarjena drug za drugega. Čeprav, jaz sem vedela, da jo on vara, a ji tega nisem povedala, čeprav sem ji že velikokrat mislila, pa nikoli nisem mogla. Ja, sem imela težko vest, ampak …
Ko ga je sama zalotila pri varanju in mi je povedala, da jo vara … takrat sem ji povedala, da vem, že dolgo in da mi je žal, da ji nisem povedala, če mi zameri … veš, kaj mi je odvrnila? Da mi je hvaležna, da ji nisem povedala. Da je bila z njim res zelo srečna, kljub temu, da jo je varal.
“Ampak, kar ne veš, ne boli”, je rekla. Sta se ločila, ampak dokler je zakon trajal, je bil srečen.

Evo, jaz sem tudi z mojim srečna, zelo. Imava zelo uspešno zvezo. Pa čeprav me mogoče vara :-). Če bi se pa na lastne oči prepričala, da me, pa bi bilo seveda sreče konec.[/quote]

Sem vprašala psihologa, pa tudi sama sem na tem, da če gre za varanje, tisti partner ne ljubi. Kako lahko torej reče, da je imela srečno zvezo…pazi: zvezo…lahko, da je bila srečna ona, zveza pa ni mogla biti srečna, dobra, ker je šlo za prevaro, za fikcijo, za laganje…nikoli ni bila ljubljena…

zdaj me pa še zanima, koliko tistih, ki ste srečne in opisujete vzpone in padce je odvisnih od odnosov…koliko vas s padcem razume varanje, psihično in fizično nasilje..potem pa je nekaj časa mir, mož ves sladek, se opraviči….do naslednjega padca? Koliko vas živi zares kvalitetno življenje..imate doma deljeno delo, sta si blizu, v stiku, se čutite sprejete, ljubljene, zaželjene..čutite pripadnost, se oba znata odpreti drug drugemu…

odgovor je v telesu…poslušajte svoje telo in iskreno odgovorite..

poročena 19 let 3 otroci – ja sva srečna:)

Imela sem ljubimca 6 let, (sem sicer samska) ki mi je skoz govoril, da je zelo zelo srečno poročen, a da vseeno brez mene ne more.

In v to sveto verjame. On je srečno poročen.

seveda verjame,ker mu drugega ne prostane

žal ne, pred dvema tednoma sva se odločila za ločitev, otrok star 3 leta, prej skup 10 let.

NE

Trenutno nekaj vmes:)
Je bilo že boljše, pa tudi slabše, skupaj več kot 20 let.

V vsaki vezi so vzponi in padci,srečo pa si gradimo sami.Nikoli pa ne verjamem,da si lahko vedno srečen,ker pridejo obdobja ,ko bi najraje bil sam nekje na samotnem otoku!Moj zakon je dober,čeprav ni vedno rožnat!

New Report

Close