Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imate tablico?

Imate tablico?

Fouss ahahaha bravo dober si jo.
Kurec je blo fajn. Fous mu je

Tako lahko tudi prvi dan vrže čez balkon, ker koristi ne bo od nje.

Tako lahko tudi prvi dan vrže čez balkon, ker koristi ne bo od nje.

Odrasli jih imamo za druge namene kot otroci;
Naš je dobil staro od strica za 8 rd. Več ali manj je v uporabi za gledanje posnetkov z YT, filme, poslušanje glasbe, igrice. Sem ter tja tudi mail, Viber, snemanje inštrumenta, včasih za hec obdelava slik in kakšnega videa.

Jaz jo imam tudi, srednjo klaso za cca 160 Eur; Uporabljam za branje stvari, ki si jih zaznamujem med službo na računalniku, mail na poti, kakšne osnovne službene stvari ko sem kje zunaj, pisanje zapisnikov in opomnikov, organizacijo koledarja, beleženje delovnih ur po projektih, vremenske aplikacije, navigacijo, itd.
Pa tudi za dostop in urejanje računalnika staršev kadar se kaj zaplete pa sem izven doma, gledanje filmov kje na poti ali dopustu, itd. Včasih tudi za glasbo.

MIslim da je za odrasle ki zadevo uporabljajo – smiselno – za otroke pa ne ravno. Mogoče samo toliko, da so si domači z moderno tehniko in se spoznajo z urejanjem in nastavljanjem sistema, nalaganjem in brisanjem aplikacij, varovanjem podatkov, itd.

Imam. Več v uporabi kot računalnik, ki je samo še za šolske namene, priklopljen na printer in zunanji monitor. Vse ostalo se dogaja na tablici in telefonu. Prenosni comp je pretežak, preokoren, prepočasen…je super za šolo, a za kamot je tablica. Je pa iste firme kot telefon.


In zakaj se moraš ti strinjat, kaj sin naredi s svojim denarjem?
Bil je priden, prihranil denar za nekaj, kar si želi, zdaj mu pa mati tega ne dovoli imet … Halo???


In zakaj se moraš ti strinjat, kaj sin naredi s svojim denarjem?
Bil je priden, prihranil denar za nekaj, kar si želi, zdaj mu pa mati tega ne dovoli imet … Halo???
[/quote]

Ti pa si ena trapa. Kaj je treba mulcem vse pustit, kar jim v glavo nakaplja?? Ti tvojim očitno vse pustiš, razvajencem!
HAAAAALLLLLLOOOOOOOOOOOOO??????????????????????????????

Ko se zmenite, da bo otrok sparal…
Se še zmenite za kaj bo sparal..
Drugac bo brezvezen kreg.

Ti pa si ena trapa. Kaj je treba mulcem vse pustit, kar jim v glavo nakaplja?? Ti tvojim očitno vse pustiš, razvajencem!
HAAAAALLLLLLOOOOOOOOOOOOO??????????????????????????????
[/quote]

Tebe so že krasno vzgojili, vidim. Ti nič niso pustili nikoli, sama komanda, zdaj pa svoje frustracije stresaš naprej na svojo mularijo in tu na forumu.

New Report

Close