Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek IME ZA MUCO

IME ZA MUCO

Polonca

"I dont care about money, but they are good for my nerves" -Ingmar Bergman

Anabella, Shiva, Oziris, Onyx, Marrcia, Cleopatra, Aquamarrina (če ima modre oči), Jade (če ima zelene).

ampule proti bolham so v A v Schlekerju 3 skupaj pakirane za 8,5€- pri nas pa en Frontline stane malo manj…

Ker že sprašuješ na Mon-u…naj bo MONA:))))))

lahko pa je LUNA
AJŠA
ZOFKA
BARBI
KRISTY
ŽUŽA
BIBA
MIŠA
LADY
MATHILDA
ITD

ali bolj specifična glede na izgled

PIKA
OZZY
ČUPKA
ČITA
SNEŽKA
TAČKA
BOLHICA (SMO IMELI ENO, KO SMO JO DOBILI, JE BILA POLNA BOLH)
ITD

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

He he si predstavljaš da je zunaj in jaz jo kličem :Mona,muc muc Mooonaaa…kako bi me sosedi gledali:))

Zaenkrat na prvem mestu je
Lili
mogoče Miša…

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Jaz sem imela že 4 leta nazaj eno zverinico, ki je slišala na ime ŽULA…Kadar je sploh hotela slišat…Je bila obupna mačka, tako da upam, da ime ne pogojuje značaja…Ker si nasankala,če ji daš tako ime…;-)

He he upam da bo karakter dober ker je samička, pravijo da se rade cartajo pa bolj navežejo kot samčki

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

ej…kako bi se sosedi režali, če bi se zunaj drla SMRKETA:)))))

MONA je bila šala:)

Kaj pa pravijo otroci? Imajo kakšne ideje?

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.


Ja Pikica, Mikica intd…nimajo idej preveč..ittak mislim da bo bolj moja kot njihova..

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Muca

Hihhii Roxy je moja čivava 🙂

Nala je mačka.

Merry mi je všeč za mucko 🙂

Moja je Munka, uradno Munčka (mačja punčka) in res je ena taka mehka, ljubka mačka….munčkasta,

Hihhii Roxy je moja čivava 🙂

Nala je mačka.

Merry mi je všeč za mucko :)[/quote]

Tudi Nala mi je všeč…Sem pa leta nazaj imela mojo muco 15 let je doživela in isto ime tej muci ne bi dala več, ker potem me bo stalno spominjala na njo

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

DOBRA IDEJA:

Moj mož je predlagal, da ji daj ime “BEŽI BEG” … Hihihi..Ampak ne vem, kako jo boš pol poklicala npr.; “Beži beg, pridi sem!”…

Ha ha ta je dobra:)))

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Tita, ko jo boš držala v rokah, boš sama vedela katero se ji njabolj poda. Veliko sreče pri izbiri,

Lp, Zzzzzzz

Tita, ko jo boš držala v rokah, boš sama vedela katero se ji njabolj poda. Veliko sreče pri izbiri,

Lp, Zzzzzzz[/quote]

Hvala:)

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

Maca – ji boš mačka Murija brala 🙂

Imenovat mačko Roxy, Trixy, Stella? A ima osebno, da bo ime not pisalo pa more bit z vsemi x in y?

Kje je fora da se ne piše z y in y?….sj bi lahko napisali ROKSI, TRIKSI, STELA (pa bi se kdo vtaknil v pisavo, ker pri nas se pač ne piše kot se govori)…..kaj natančno te moti?….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Naša je Pepsi 🙂

Kika

Nutela

Trenutno sta dva: Lili in Capek;)
Najdenčka

Šaja…no v osebni bi bilo bolj fensi Shaya :)))

ena je pa za sivega muca spraševala, jaz bi mu dala ie Shrek 🙂

New Report

Close