Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imela bi otroka, ampak…

Imela bi otroka, ampak…

sama. Ne želim si moškega ob sebi. Pred dvema letoma sem končala daljšo zvezo, ki mi je na nek način priskutila moški spol. Da se razumemo, nimam zamer do moškega spola na splošno, ne želim pa si več moškega partnerja.

Tudi, ko gledam prijateljice, sestro, ugotavljam, da pravzaprav vse te ženske otroke vzgajajo same. Moški so tam bolj za okras. Pa si vse te ženske želijo, da bi bili njihovi partnerji/možje bolj vključeni v vzgojo otrok, vendar njim prav očitno ni kaj veliko do tega.

Ima katera to izkušnjo, da je šla na umetno oploditev v tujino in da zdaj otroka vzgaja sama?

 

 

V dobro otroka – NE. Ne bodi egoist.

Jaz sem se odločila za posvojitev. Nekako nisem mogla se odločiti za umetno. Poznam pa dve, ampak sta obe v tujini. Vso srečo, kakorkoli se boš že odločila. Ni lahko biti sam za vse, ampak je vredno. Samo poskrbi da vseeno imaš krog ljudi, ki bodo tam zate ko jih boš rabila. Ker slej ko prej jih boš rabila. Če ne drugega za pogovor.

Če potrebujete oplojevalca sem vam na voljo.

Odgovor na objavo uporabnika
moje mnenje, 27.05.2022 ob 08:18

V dobro otroka – NE. Ne bodi egoist.

Zakaj pa se vam zdi, da je to egoistično? Ogromno otrok ima očeta (vsaj na papirju), pa tako ali drugače niso prisotni v njihovem življenju ali pa so jim slab zgled, npr. izogibanje odgovornosti, alkohol, fizično in psihično nasilje. Tega je zelo veliko, samo treba si je priznat, da veliko moških danes še vedno misli, da smo ženske na tem svetu samo zato, da strežemo njihovim željam in si podredimo svoje življenje njegovemu.

Ženske ste neumne in temu primerno dobivate zanič partnerje. Da ti sploh na pamet hodi si nabavit froca, kot da greš po igračo v trgovino. je povsem jasno, zakaj naletiš na bedne moške, ker sama nisi na nič višjem nivoju. Ena egoistična zafrustriranka, ki si bo komplekse zdravila z ‘materinstvom’. Ni čudno, da te orng moški zaobidejo, na žalost te nesrečni otrok ne bo mogel.

Ženske ste s tem nagonom po razmnoževanju preprosto neumne kot noč. Get a life in ne vleči nedolžnih bitij v svojo butasto dramo.

Odgovor na objavo uporabnika
firbčna789, 27.05.2022 ob 08:32

Zakaj pa se vam zdi, da je to egoistično? Ogromno otrok ima očeta (vsaj na papirju), pa tako ali drugače niso prisotni v njihovem življenju ali pa so jim slab zgled, npr. izogibanje odgovornosti, alkohol, fizično in psihično nasilje. Tega je zelo veliko, samo treba si je priznat, da veliko moških danes še vedno misli, da smo ženske na tem svetu samo zato, da strežemo njihovim željam in si podredimo svoje življenje njegovemu.

Še več je pa tistih, ki imajo oba starša enakovredno prisotna. Eni sicer vsaj za otroka peljat v vrtec, koristit bolniško, ga čuvat kako uro. In četudi so eni samo na papirju, otrok ve da očeta ima. Kaj bo ona rekla, da ga je štorklja prinesla?

Odgovor na objavo uporabnika
ne, 27.05.2022 ob 08:26

Jaz sem se odločila za posvojitev. Nekako nisem mogla se odločiti za umetno. Poznam pa dve, ampak sta obe v tujini. Vso srečo, kakorkoli se boš že odločila. Ni lahko biti sam za vse, ampak je vredno. Samo poskrbi da vseeno imaš krog ljudi, ki bodo tam zate ko jih boš rabila. Ker slej ko prej jih boš rabila. Če ne drugega za pogovor.

Kako ti je pa uspelo kot samski osebi posvojit otroka? Si ga kupila na črnem trgu?

poznam eno, ki sama vzgaja otroka. oče ni hotel imeti z njim nič, ona ga tudi ni dala pisat za očetovstvo

prav fajn jima gre.

 

Odgovor na objavo uporabnika
moje mnenje, 27.05.2022 ob 08:37

Še več je pa tistih, ki imajo oba starša enakovredno prisotna. Eni sicer vsaj za otroka peljat v vrtec, koristit bolniško, ga čuvat kako uro. In četudi so eni samo na papirju, otrok ve da očeta ima. Kaj bo ona rekla, da ga je štorklja prinesla?

Dajte si kakšne boljše argumente najti no. Štorklja prinesla. Budale. Otroci niso butasti. Se jim da razložit marsikaj. Očitno lažje kot odraslim. Slovenčki vlačite otroke v cerkev, kjer častijo/častite SAMSKO MATI, ki je odrešenika rodila. Od svetega duha :). Pa je očitno kar fajn izpadel a? 🙂

Btw mislim da je lažje pojasniti otroku, da pač mami ni bila v vezi in si je zelo želela otroka zato ga ima, kot pa razložiti otroku zakaj je imela njega z enim luzerjem ki živi 10min stran in ga noče videti, ali pa živi v isti hiši pa ga razen da ga dvakrat dnevno nalaja ne šmirgla pet posto. Kdo misliš da bo imel večje travme?

Odgovor na objavo uporabnika
nemogoče, 27.05.2022 ob 08:43

Kako ti je pa uspelo kot samski osebi posvojit otroka? Si ga kupila na črnem trgu?

Si malo moten? Resno upam da ti nimaš otrok ker si bolano v glavi. V sloveniji lahko samski ljudje posvojimo otroka tako kot poročeni. Zakonito! Ker v sloveniji ni otrok za posvojitev nas je večina posvojila v tujini. Poročenih in samskih. V državah kjer je isto dovoljena posvojitev samskih. Gnoj od človeka si. Sklepaš po sebi in ljudem svoje bolane ideje pripisuješ. Verjamem da nikoli nisi šlo čez posvojitev, ker ni šans da bi psiho test izdelalo.

Eh…..kakšni klišeji.Kaj pa ta varianta:

Kaj pa če je ženska ubrisana, pa zato ne more dobit dedca s katerim bi imela otroka? Joj bo lušno takemu otroku res…..

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne, 27.05.2022 ob 08:50

Si malo moten? Resno upam da ti nimaš otrok ker si bolano v glavi. V sloveniji lahko samski ljudje posvojimo otroka tako kot poročeni. Zakonito! Ker v sloveniji ni otrok za posvojitev nas je večina posvojila v tujini. Poročenih in samskih. V državah kjer je isto dovoljena posvojitev samskih. Gnoj od človeka si. Sklepaš po sebi in ljudem svoje bolane ideje pripisuješ. Verjamem da nikoli nisi šlo čez posvojitev, ker ni šans da bi psiho test izdelalo.

Ja, vprašaj tega froca, ko bo odrasel, kako mu je, da ne ve, kdo je oče. Jaz sem en tak otrok, to je travma, ki pride na dan v raznih oblikah. Samo ljudje ste butli in pojma nimate o ničemer. Ni treba da bo otrok težil o očetu – ker ženske ste tako neumne in nerazgledane, da mislite, da če otrok na videz sprejema takšno situacijo, da mu pa nič ni in je ok. Saj nimate sposobnosti niti inteligence prepoznat, kaj se v resnici dogaja. Travma se kaže na področjih, ki se jih ena takale butasta mama sploh zaveda ne. Če ste ženske že tako zabite, da si ne zmorete najti spodobnega moškega, potem vsaj ne vlečite frocov v to. Otrok ima pravico poznat svoj izvor, vedet, kdo ga je na svet spravil. Tudi če si je neumna ženska zbrala idiotskega tipa za oploditev, ima otrok pravico vedet, kdo sta oba starša.

Samo ste itak babe preneumne za to dojet. Razmišljate samo s hormoni, ko psice, ki se gonijo, o posledicah ne veste ničesar, ker ste pač zabite in primitivne.

Odgovor na objavo uporabnika
moje mnenje, 27.05.2022 ob 08:54

Eh…..kakšni klišeji.Kaj pa ta varianta:

Kaj pa če je ženska ubrisana, pa zato ne more dobit dedca s katerim bi imela otroka? Joj bo lušno takemu otroku res…..

 

Večina usekancev je kar lepo v paru. Ne bi bilo toliko revežev od otrok zlorabljenih in prepuščenih sami sebi če ne bi bilo veliko usekancev na svetu. Samskost pač ni merilo da si usekan ali nisi. Tako kot biti v paru ni merilo da si primeren starš ali pa ne.

Narobe citiralo – govorim o babah, ki se zavestno odločijo osemenit in s tem otroku preprečit, da ve, kdo je njegov oče. Posvojitev je drugo, tam pač je otrok zavržen in dobro, da ga nekdo posvoji, to se otroku tudi da razložiti. Da pa baba zavestno prikrajša otroka za poznavanje in vedenje, kdo je oče, je pa primitivka, zabita, neumna, preprosto glupa do amena.

Skrajno egoistična odločitev, da že v štartu otroku vzameš otroka. Če nisi sposobna mirno bivat z očetom svojega otroka, potem si otroka ne zaslužiš.

In povem ti, da so moški še kako radi vpeti v vzgojo otrok. Samo najti moraš takega.

Odgovor na objavo uporabnika
glupače, 27.05.2022 ob 08:58

Ja, vprašaj tega froca, ko bo odrasel, kako mu je, da ne ve, kdo je oče. Jaz sem en tak otrok, to je travma, ki pride na dan v raznih oblikah. Samo ljudje ste butli in pojma nimate o ničemer. Ni treba da bo otrok težil o očetu – ker ženske ste tako neumne in nerazgledane, da mislite, da če otrok na videz sprejema takšno situacijo, da mu pa nič ni in je ok. Saj nimate sposobnosti niti inteligence prepoznat, kaj se v resnici dogaja. Travma se kaže na področjih, ki se jih ena takale butasta mama sploh zaveda ne. Če ste ženske že tako zabite, da si ne zmorete najti spodobnega moškega, potem vsaj ne vlečite frocov v to. Otrok ima pravico poznat svoj izvor, vedet, kdo ga je na svet spravil. Tudi če si je neumna ženska zbrala idiotskega tipa za oploditev, ima otrok pravico vedet, kdo sta oba starša.

Samo ste itak babe preneumne za to dojet. Razmišljate samo s hormoni, ko psice, ki se gonijo, o posledicah ne veste ničesar, ker ste pač zabite in primitivne.

Moja hči v nobenem primeru ne bi poznala svojega očeta. Niti matere. Ker je bila v sirotišnici od rojstva. In ja vem da bo imela travme zaradi tega. Ima mene tu in razširjeno družino, da ji bom/o v pomoč kolikor ji bom lahko. Tam kjer je na svet prišla ni imela nikogar! Na svetu je miljone sirot. Se ti sploh sanja kaj te otroke čaka ko odrastejo v sirotišnicah? Ti misliš da je to da imajo samo mamo in razširjeno družino v svojem življenju najhujše kar se jim je in se jim lahko zgodi v življenju?

In nikar ne mislite, da se vam tako ravnanje ne bo povrnilo. V oblikah, ki si jih v svojih omejenih zabitih glavah še predstavljate ne. Ko otroku prikrajšate možnost, da ve, kdo je oče, ga trajno poškodujete. To se bo odražalao na načine, ki so vam nedoumljivi, ker itak dlje od svoje goneče se maternice itak ne znate razmišljat. primitivne zabite glupače.

Odgovor na objavo uporabnika
ne, 27.05.2022 ob 09:03

Moja hči v nobenem primeru ne bi poznala svojega očeta. Niti matere. Ker je bila v sirotišnici od rojstva. In ja vem da bo imela travme zaradi tega. Ima mene tu in razširjeno družino, da ji bom/o v pomoč kolikor ji bom lahko. Tam kjer je na svet prišla ni imela nikogar! Na svetu je miljone sirot. Se ti sploh sanja kaj te otroke čaka ko odrastejo v sirotišnicah? Ti misliš da je to da imajo samo mamo in razširjeno družino v svojem življenju najhujše kar se jim je in se jim lahko zgodi v življenju?

ma dej, nehaj s to patetiko, sem zgoraj napisala, da se nanašam na babe, ki zavesto od tipa poberejo samo seme in otroka prikrajšajo za poznavanje očeta, ki dejansko nekje obstaja in ima otrok pravico vedet, vsaj kdo je. glupače na kvadrat, večjih idiotov ni, najprej si debila zbere za osemenjevalca, kar je izključno njena odgovornost, potem se pač še čuti svetniško in poklicano ter pravično, da otroku takega očeta za vedno odstrani. budale, je itak jasno, zakaj tudi budalo dobi za darovalca sperme.

Odgovor na objavo uporabnika
glupače, 27.05.2022 ob 09:06

ma dej, nehaj s to patetiko, sem zgoraj napisala, da se nanašam na babe, ki zavesto od tipa poberejo samo seme in otroka prikrajšajo za poznavanje očeta, ki dejansko nekje obstaja in ima otrok pravico vedet, vsaj kdo je. glupače na kvadrat, večjih idiotov ni, najprej si debila zbere za osemenjevalca, kar je izključno njena odgovornost, potem se pač še čuti svetniško in poklicano ter pravično, da otroku takega očeta za vedno odstrani. budale, je itak jasno, zakaj tudi budalo dobi za darovalca sperme.

Otroci, ki so spočeti z darovanimi celicami se v večini primerov lahko pri 18ih spoznajo z darovalcem. Če seveda izbereš takega, ki si to želi.

Jaz osebno tudi nisem za ta način, mi je moralno sporen, ampak na način kot tu pišete pa mislim da tudi vi niste najbolj primerni za starše. Toliko nerazumevanja, obtoževanja, primitivnosti….noben otrok si ne zasluži takšnih staršev.

Mah…če ženska ni sposobna sobivat z moškim, tudi z otrokom ni. Pika.

Odgovor na objavo uporabnika
ne, 27.05.2022 ob 09:10

Otroci, ki so spočeti z darovanimi celicami se v večini primerov lahko pri 18ih spoznajo z darovalcem. Če seveda izbereš takega, ki si to želi.

Jaz osebno tudi nisem za ta način, mi je moralno sporen, ampak na način kot tu pišete pa mislim da tudi vi niste najbolj primerni za starše. Toliko nerazumevanja, obtoževanja, primitivnosti….noben otrok si ne zasluži takšnih staršev.

blablabla, ja itak, in otrok bo pri 18 mogoče uspel priti do spermodarovalca (ker to je pa tako enostaven in nekompleksen in psihološko preprost proces, kajne?), ‘če bo ta na to pristal’. ma dejte, babe glupe, pa kaj res v svojih praznih glavah niste sposobne dojet ničesar, možgani se vam ustavijo pri maternici in tam obtičijo, to je vse, o čemer ste sposobne razmišljat. uredite si glave pa life, da vas ne bo gnala bebava kompulzija po razmnoževanju, da vam otrok zapolni praznino, ki je same v svoji nedoraslosti in neinteligenci niste sposobne zapolnit.

ne da se mi več. glupe ste do amena in takih ‘sogovornic’ ne rabim. pobebavljene od gona po razmnoževanju, idiotske egoistke, sposobne lastne otroke zavestno travmirat, da pridete do svoje igračke, ki ji rečete ‘otrok’…glupače nesposobne, neinteligentne brez lifa in totalno zabite. saj vem, da ste nesposobne dojet, kaj hočem povedat, vam možgani gnijejo od hormonov in neuporabe. zato LP

Ni govora.

Dovolj je otrok, ki zaradi različnih zadev ostanejo brez očetov, da mu ga pa načrtno vzameš?

Zakaj? Kaj ti je pa naredil ta ubogi otrok?

“ne”, pišeš, da si senti odločila za posvojitev. Kot samska ženska?

Konec koncev, zakaj pa ne! Boljše da imajo tudi takšne ženske otroka, ker smo potem glede biološkega izumrtja naroda vsaj malo na boljšem. Kandidatov, da te nabrizgajo, ti očitno tudi ne manjka…

Boljše po tej poti kot pa da plačuješ na tisoče evrov za zelo bolečo umetno oploditev. Pa še otroci so bolj zdravi, če so bili na ta svet naravno priseksani.

New Report

Close