Najdi forum

Imena

JURE, za drugega/drugo pa še izbiramo.
Predlogi dobrodošli.

hi
Moja pa je Klara. če bi bil fant pa bi ime izbral ati.

A vam nekaj ” napol-eksoticnih” nastejem….:)) Takih s severa…

Za deklico: Elin, Malin, Lena, Lina, Ansofi, Karin, Karina, Ida, Julija, Linea, Tilda, Stina, Ronja, Saga, …

Za fantke: Oskar, Filip, Erik, Emil, Liam, Noah, Niklas, Kasper… Sven, Nils, Lars…

Lp! S.

Naša dva sta Tinkara in Manc.
lp

Za fantka mi je ful useč Ian, Nik, Lan, Gal, Luka, Jaša…
Za punčko mi jih pa manjka, Tija… upam da bo fantek, čene bomo mel krizo:)

Meni je pa za fantka najbolj všeč Nino.

Če bi imeli kdaj fantka….

Moja je Liam,če bo pa še kakšen in bo fantek bo pa Lamar.

Ce bo kdaj se kak fant, bo David. Za hcerko bi pa moz imel Tijano, jaz pa Ano, tako da bi verjetno bila kar Tijana Ana.

Meni je všeč Lina, Neja, Aurora, Maša, Jan, Filip, Jaka, Luka…

Mi imamo fantka Valta, če bil punčka bi mu bilo ime Valet.

he he:)) tudi mi imamo Jana, in tudi naš drugi, ko bo, če bo fantek, bo Rok!!

Za punčko je trenutno rezervirano ime Lara, ker so nam Hano “ukradli” dobri prijatelji:)

Fantek Lenart ali Jaša, punčka Liza ali Nena. Lp

M

Svea,

a veš, da so nakatera od naštetih imen ful lepa, še sploh zadnja tri fantovska. Mi imamo pa med drugim Leno, ki je uradno sicer nekaj drugega, sliši pa samo na to ime, ji je pa ime izbrala (izmed petih predlaganih) njena sestra Ajda.

živjo,

mi pa imamo Natjo. Če pa bi bil fant pa bi bil Luc

lp, Luna

Moja dva pa sta PATRIK in ALJAŽ. Če bi imela deklico pa bi bila NEJKA ali PIA.

Najina punčke se imenuje VERONIKA, če bi bil fantek, pa bi bil definitivno MATEJ.

Veronika; lepo ime.
Enkrat sem nekje brala, da ljudje, ki imajo dolga imena, da so baje bolj intelegentni…
Če pa je to res, pa nimam pojma!

Naš miško je Nace,punčka je bila Tjaša,prijeten dan

Starejši je Rok,če bi bil deklica bi bil Meta.Mlajši je pa Job,če bi bil deklica bi bil Ana.

naši dve princesi sta Alja in Ajša. Če bi bili fantka, bi bili Jaša ali Anže (no, mogoče bo pa tretji fantek). Če bo pa punčka, se bova pa odločala med Tia in Nadja.

Lea

Moj fantek je Matic. Če bi bil punčka bi bil Ana. Sicer pa so mi za fantka všeč še imena Vid, Žiga, Žan,Črt, Rok, Matej.
Za punčko pa Maša, Živa, Vita,Ema, Lara, Katja, Blažka

Najina punčka je Nia.Če bi bila fantek,bi bil Timotej ali pa Tin.

ACJOM, hvala lepa! Tudi nama je bilo to ime zelo všeč, glede inteligence in dolžine pa prvič slišim, da je povezava. Moram pa priznati, da je najina punca pri treh letih izredno inteligentna, pa ne po nama, ker je posvojena (da ne bo kdo mislil, da se hvalim s svojimi možgani). LP

No vidiš; mogoče je pa res kaj na tem, da so (bolj) intelegentni…kaj veš!
pa pa!

New Report

Close