Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imeti debila za soseda

Imeti debila za soseda

Selitev ni enostavna? Zgoraj našteto pa je? Selitev je enostavnejša, bolj moralna, zanesljiva in legalna od vsega zgoraj naštetega. Kakšen folk šnofaški je to, ki bi raje šel drugim pošto prestrezat, vohljat po bolnišnicah, sodiščih in zakone kršit na 1000 načinov, kot da se enostavno preseli? Jao, jao, sami psihiči tle.

Mene je celo zalezovala ena ženska, ker je vedela, da sem lezbijka oz. bisex. Ko ji je moja bivša ljubimka povedala svoje, je bil mir.


A spet ti, tatič imen? Dolgočasno.. Dej kej bolj izvirnega se spomni.

A misliš da nisem že? Nič ne morem ker ne odpira ust in dokler ne pride do česa, ni nobenih dokazov, sem že klicaril in gleda baje lahko koga in kokr mu paše na javnih mestih. Baje da treba opazovat in če bo poskušal kaj da takoj poklicat. Evo…tolk lahko policija nardi.
[/quote]

Lahko te gleda, verjamem, ne more pa ti slediti, hoditi za teboj, zasledovati….
Pa zagrozi njemu, da boš naslednjič, ko bo hodil za njo, šel naravnost na policijo.

Ti nisi normalen. Se ti vidi da ne veš kaj pomeni biti starš in s takim mišljenjem upam da nikoli ne postaneš.
[/quote]

Sem starš, pa bi takoj nabrisal dobro 16letno mačkico, ki bi bila za stvar, kljub temu, da bi bila starosti moje hčere.
[/quote]

Upam, da ne boš imel nič proti, ko bo en gnoj naredil enako s tvojo sončico, izmeček.

Hvala še enkrat za vse predloge, nasvete, odgovore in se opravičujem, če se je bralo živčno.
Včeraj po treningu ga je videla kako se nagiba čez balkon in jo spremlja za vogal, ko je šla v blok in poklicala dvigalo, je v pritličju debil izstopil. V četrtek bo sestanek etažnih lastnikov, je na spisku. S sosedskim zapisnikom in kaj se nam dogaja se pa bo nabralo dost materiala za prijavo. Baje da je važno, da vsaj 1 priča potrdi. Gospa s pritličja bo potrdila in upam da še kdo.

Ko sem bil mlajši se spomnem je tud bil tle en model v Šiški. Tud tkole kolk berem tvoje poste na podobn način nikol ni nč naredu nobenmu sam gledu je skos na igrišče. Eni frendici tle z Rašiške je tud neki govoru učasih in so baje prijavl pa nč. Pol enx se je pa sfajtu neki zun in so ga iskat pršl in modelu doma najdl pedofilski material. Paz res kr je tolk teh omejencev odzun da si mislet nemorš.

Kaj bo šele ,ko bo imela tvoja hčerka partnerja? Potem boš okoli bloka s puško laufal.

Morda je res ta sosed samo čudak.

Verjetno ne takih, ki bi po vseh javnih krajih lazili za teboj. Če je dekle opazilo, da jo nekdo očitno zaleduje, očetova skrb ni odveč, se ti ne zdi?
[/quote]

Ne vem, je pa zanimivo, da je najprej zbodlo v oči, da naj bi bil peder.
Potem pa dejstvo, da se sosed pojavlja v okolici bivališča.
[/quote]

Tudi meni je to zanimivo. In tudi naslov je zanimivi,ko soseda žali z debilom.

kaj pa, če je serijski morilec, ki se sili sem in tja in pobija mlade najstnice??

kakšno dramo zganjate.. preveč ameriške krimi serije gledate.

tip se pač čudno obnaša, ni ne prvi ne zadnji. bogve kaj vse počne ko hčerke ni zraven. moj nasvet: pogovarjaj se s hčerko, zaupajta si vse, in če bo tip kaj čudnega počel ti bo to povedala. tipa še naprej pozdravljaj, tudi če ne odzdravlja, samo da ve, da ga imaš na očeh. mogoče (zelo verjetno) ni z njim narobe nič drugega kot da je zelo sramežljiv, asocialen in mogoče je čisto v redu oseba in se bo mogoče odprl, če mu pokažeš prijaznost. če pa ne, pa ne, njegov problem. biti čuden ni kaznivo dejanje 😉

Hvala bogu ,da imamo s sosedi dobre odnose…tudi moja hci ima mal cez 13 let in ce bi se to dogajalo nama -verjemi,da bi ga direkt na gobec..ker tak bolnik ima sigurno nekaj za bregom…vse dobro in opazuj ga!!

Ne vem, je pa zanimivo, da je najprej zbodlo v oči, da naj bi bil peder.
Potem pa dejstvo, da se sosed pojavlja v okolici bivališča.

Napisal si, da nasproti njega stanuje še en, ki je tudi sam. Dobro bi ga bilo preveriti! Pa stara gospa z berglo. Morda je tip mamin sinček, pa bi ji rad ušel. Ne verjamem, da bi mali kaj res naredil naredil. Morda sanjari kot Prešeren. pa zraven drka kurac.

naselju pa se to dogaja?

New Report

Close