Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imunski sistem-prehrana otroci

imunski sistem-prehrana otroci

No hvala hahhaha. Evo to sem čakal. Zdaj bova pa res zaključila. Sem se lepo zabaval. Me pa preseneča, da nisi opazila keča hahahhaha.
Hja… Preseneča me res, ampak je to … je to domet nekaterih uporabnikov.
Nisem hotel, ker sem mislil da si že spregledala, ampak… Nisi ne? Bom pojasnil.
Saj je čisto enostavno no.

Torej ti si lepo napisala: oz. si kopirala
Napisal si

Kot pravim, lahko je hipnoza. Jaz recimo sem videl žensko ki je rojevala med hipnozo. Sem bil osebno prisoten. Tako da.. Ne vem, ne bi komentiral nič več glede hipnoze.

na komentar
Ja pa saj porod s pomočjo hišnoze ni nič novega

si ti odgovoril
Za tak porod prvič slišim. Kje ga izvajajo? Nisem še slišal zanj. Lahko daš konkreten link kje ga izvajajo? Ker to v Avstriji ne obstaja.

In celo kot je zgoraj napisano, enkrat takemu porodu osebno prisostvuješ, drugič za tak porod prvič slišiš.
Veš da si hudo nedosleden pri svojih izjavah

Napisala si, da sem nedosleden pri izjavah. Zdaj bo pa sledil tuš hahahha. Ti si pa hudo nedosledna pri branju. Hahahahhaha.

A vidiš kako je napisan komentar, na katerega sem podal odgovor? A je v njem uporabljen stavek POROD S HIPNOZO ali je stavek POROD S HIŠNOZO?

Hahahahha in na ta komentar sem res podal stavek, da jaz pa za tak porod še nisem slišal. Namreč porod s hišnozo pa res ne vem kaj je. To res ne poznam. Poznam pa porod s hipnozo.
[/quote]

Zdaj pa v miru zadihaj, preden preveriš, kje na tipkovnici je “p” in kje je “š”. JA, SKUPAJ STA!

Za konec pa te naj presenetim, ker je očitno stric google pametnejši od tebe – tudi če vtipkaš “porod s hišnozo”, ti ponudi odgovore (s komentarjem Rezultati za porod s hipnozo” in to enake kot če vtipkaš “porod s hipnozo”.

No hvala hahhaha. Evo to sem čakal. Zdaj bova pa res zaključila. Sem se lepo zabaval. Me pa preseneča, da nisi opazila keča hahahhaha.
Hja… Preseneča me res, ampak je to … je to domet nekaterih uporabnikov.
Nisem hotel, ker sem mislil da si že spregledala, ampak… Nisi ne? Bom pojasnil.
Saj je čisto enostavno no.

Torej ti si lepo napisala: oz. si kopirala
Napisal si

Kot pravim, lahko je hipnoza. Jaz recimo sem videl žensko ki je rojevala med hipnozo. Sem bil osebno prisoten. Tako da.. Ne vem, ne bi komentiral nič več glede hipnoze.

na komentar
Ja pa saj porod s pomočjo hišnoze ni nič novega

si ti odgovoril
Za tak porod prvič slišim. Kje ga izvajajo? Nisem še slišal zanj. Lahko daš konkreten link kje ga izvajajo? Ker to v Avstriji ne obstaja.

In celo kot je zgoraj napisano, enkrat takemu porodu osebno prisostvuješ, drugič za tak porod prvič slišiš.
Veš da si hudo nedosleden pri svojih izjavah

Napisala si, da sem nedosleden pri izjavah. Zdaj bo pa sledil tuš hahahha. Ti si pa hudo nedosledna pri branju. Hahahahhaha.

A vidiš kako je napisan komentar, na katerega sem podal odgovor? A je v njem uporabljen stavek POROD S HIPNOZO ali je stavek POROD S HIŠNOZO?

Hahahahha in na ta komentar sem res podal stavek, da jaz pa za tak porod še nisem slišal. Namreč porod s hišnozo pa res ne vem kaj je. To res ne poznam. Poznam pa porod s hipnozo.
[/quote]

😂😂😂😂 In celo sama je kopirala del, kjer je že zadnjič ena spregledala in je celo napisala, da je končno ugotovila 😂😂😂. Ampak ji še ni prebilo. Svasta 😜
Ampak roko na srce, bila je vztrajna, samo brati ne zna 😜

Napisal si

Kot pravim, lahko je hipnoza. Jaz recimo sem videl žensko ki je rojevala med hipnozo. Sem bil osebno prisoten. Tako da.. Ne vem, ne bi komentiral nič več glede hipnoze.

na komentar
Ja pa saj porod s pomočjo hišnoze ni nič novega

si ti odgovoril
Za tak porod prvič slišim. Kje ga izvajajo? Nisem še slišal zanj. Lahko daš konkreten link kje ga izvajajo? Ker to v Avstriji ne obstaja.

In celo kot je zgoraj napisano, enkrat takemu porodu osebno prisostvuješ, drugič za tak porod prvič slišiš.
Veš da si hudo nedosleden pri svojih izjavah.
[/quote]
Ja saj je že včeri napisal da gre za malo drkanja pri besedi in še nisi skapirala.

Zdaj pa v miru zadihaj, preden preveriš, kje na tipkovnici je “p” in kje je “š”. JA, SKUPAJ STA!

Za konec pa te naj presenetim, ker je očitno stric google pametnejši od tebe – tudi če vtipkaš “porod s hišnozo”, ti ponudi odgovore (s komentarjem Rezultati za porod s hipnozo” in to enake kot če vtipkaš “porod s hipnozo”.
[/quote]

Obesite se na vsako njegovo besedo in ko se on na vašo je ogenj v strehi. Dobro si vas je privoščil a ne?

😂😂😂😂 In celo sama je kopirala del, kjer je že zadnjič ena spregledala in je celo napisala, da je končno ugotovila 😂😂😂. Ampak ji še ni prebilo. Svasta picka rodi 😜
Ampak roko na srce, bila je vztrajna, samo brati ne zna 😜
[/quote]

Tudi kaj takega

[img]http://shrani.si/f/2v/hy/4Ew5cY5p/vaga-teta.jpg[/img

Tudi kaj takega

[img]http://shrani.si/f/2v/hy/4Ew5cY5p/vaga-teta.jpg[/img
[/quote]

Barca brez besed sem 🙄

Tudi kaj takega

[img]http://shrani.si/f/2v/hy/4Ew5cY5p/vaga-teta.jpg[/img
[/quote]

S sliko, ki si jo dala si izdala se sebe. Poglej katere ikonce imaš gor?! Barca do tega trenutka nisem verjela da si ti tista ki vanj skačeš

Tudi kaj takega

[img]http://shrani.si/f/2v/hy/4Ew5cY5p/vaga-teta.jpg[/img
[/quote]

Hahaahaha mi pa vsi tolkli po Vagabundu a to tista ki v vsako njegovo besedo skačeš. Po zaznamkih na sliki je to lahko samo dosadna računovodkinja, obsedena z limanjem linkov in očitno tudi Vagabundom

Tudi kaj takega

[img]http://shrani.si/f/2v/hy/4Ew5cY5p/vaga-teta.jpg[/img
[/quote]

Ti pa nisi šla med davčne arhive. Lepo da si se predstavila

Tudi kaj takega

[img]http://shrani.si/f/2v/hy/4Ew5cY5p/vaga-teta.jpg[/img
[/quote]

Tvoja slika te je izdala Barca. Zakaj taka zloba?

Tudi kaj takega

[img]http://shrani.si/f/2v/hy/4Ew5cY5p/vaga-teta.jpg[/img
[/quote]
To si ti Barca! Poglej na sliki se vidi kaj uporabljaš dnevno. Iz tega si nam skozi posredovala linke! Ma mona ne ne verjela, če ne bi videla! Veš koliko dobrih razgovorov si uničila? Samo da je prišel nekje zraven, vedno si ti skočila na vsak njegov stavek. Mona ti si bolna!

Tudi kaj takega

[img]http://shrani.si/f/2v/hy/4Ew5cY5p/vaga-teta.jpg[/img
[/quote]
Sem ti reku že prej, da nehaj štrikat, pa si kar metala naprej tisto hipnozo in kaj sem rekel…. Sem rekel, da se boš zaštrikala 😉 Ja nč… Lep pozdrav na koroško kaj naj drugega rečem hahahahahhaha. Vidiš… Bolj z repom opletaš, hitreje ga pohodiš… Lastnega. E barca barca ti si svoje sorte tiček.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Saj ona je edino bitje, ki sedi 12 ur pred računalnikom in je vedno se je takoj oglasila. Najprej prijavljena, kasneje se je samo sebe hvalila pod no-nejmi in tako vsak dan sedem dni v tednu. Če je kdo res mislil da ni ona ta ki stalno zdrahe dela je res blond. Jaz sem vedela že od začetka.

Drži. Vedno prva. Saj je bila zdaj ne prijavljena tudi vedno prva. Ampak to sliko je posnela junija? 😁 Vagabund po moje crkava od smeha

In kar sliko si gor dala? Čuden je ta tvoj hobi. Razumem da so mulci lovili pokemone na netu ampak da starejša ženska cel dan lovi butastega vagabunda? Pogrezni se od sramote ker jst bi se

Sem poslovna sekretarka., vse te in se nekaj drugih takih imam tudi jaz v orodni vrstico, še več jih je.

Po tem si ne bi upala soditi, kdo to je.
Barco pa sem par dni nazaj zasledila spet na strokovnem forumu.


Ni to hobi. S tem se zaposli in prav je da se z nečim. Ok, serje po vsaki temi ampak lej… Če jo to pomirja prav. Saj konec koncev ni prepovedano a ne? Nihče ji nič ne more, piše lahko pod sto linki. Jaz če se mi ne da se ne ubadam s tem a veš. Preskočim. Včasih se mi pa da in to z dolgčasa. Hhahahaha 😉
Ona ni samo starejša ženska, ampak je bolna starejša ženska in to je razlika. Pač naj lovi butastega vagabunda če jo to vsaj malo sprošča. Ni ji lahko veš. Ajde pustite jo zdaj na miru, ker jo je verjetno do konca sram zdele. Najbrž čaka, da se tema zbriše, samo očitno ni moderatorja na šihtu hahahahahhaha.
Saj bodo zbrisal no, nič bati. Ampak jbg, zdaj res vsi vedo da ti čečkaš.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

hahahahahahah ooooo lepo da si jo ravno slučajno zasledila na strokovnem forumu hahahahhaahahhaha. Ajde nehaj zdaj težit dost te mam. Mir s teboj Barbi 😉

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Smešiš se Barca. Nehaj že s to tvojo strokovnostjo. Ne verjamemo več

je to, da res po dveh podanih odgovorih čisto vsaka tema zamre zbog tebe. Zakaj to delaš?

Strokovni forum za barco je starševski čvek. Dokaj hitro te je spregledal, ti si nam pa nejevernikom danes pokazala kdo napada iz zasede.

Zakaj to dela? Zato ker je bolna. Ker je pač bolezen napredovala in počasi iz človeka izvablja zlobo. Ker tega ne more nikamor drugam zlit, ker socialnega življenja nima več ji pač ostane računalnik in sranje po forumih in čvekih. Saj ni edina taka no. Takih imaš na vsakem koraku. Poleg tega je hudo manjvrednostno zakompleksana in evo ti rezultat. Zakaj bi se nekje razvila neka tema? Vse je treba uničit. Serje pod dvajset različnimi imeni, potem pa prijavi temo da se briše. To dela že skoz hahahahahah. Kako je niste prej opazili?
Meni je žal dobrih zdravstvenih ali vzgojnih tem. Saj budalaščine ne uničuje. To ji ni v interesu. Ko dam kaj butastega gor ne hjebe pet posto. Pomembno je, da vse ostale teme zamrejo. Če se kje kaj dobrega razvija, tam prileti in začne cukat za besedo in namerno spelje drugam.
Ampak še enkrat… Če jo to sprošča, če je to njen ventil naj piše. Ignorirajte jo pa bo. Jaz jo, če odgovarjam v resni temi. tam se ne pustim več. Če se pa zajebavam, pa pač se. Njej je pa tudi fino da se en dohtar v njo vtika. hahahahaah

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Meni pa je fascinantno, da se ukvarjate s tem, kdo naj bi to prilepil, čeprav sem točno to že videla. Tudi če bi to bila barca, bi mi bilo vseeno. Nihce pa ni prebral, kaj je prilepljeno.
ikone pa tudi niso nič posebnega.

Zakaj to dela? Zato ker je bolna. Ker je pač bolezen napredovala in počasi iz človeka izvablja zlobo. Ker tega ne more nikamor drugam zlit, ker socialnega življenja nima več ji pač ostane računalnik in sranje po forumih in čvekih. Saj ni edina taka no. Takih imaš na vsakem koraku. Poleg tega je hudo manjvrednostno zakompleksana in evo ti rezultat. Zakaj bi se nekje razvila neka tema? Vse je treba uničit. Serje pod dvajset različnimi imeni, potem pa prijavi temo da se briše. To dela že skoz hahahahahah. Kako je niste prej opazili?
Meni je žal dobrih zdravstvenih ali vzgojnih tem. Saj budalaščine ne uničuje. To ji ni v interesu. Ko dam kaj butastega gor ne hjebe pet posto. Pomembno je, da vse ostale teme zamrejo. Če se kje kaj dobrega razvija, tam prileti in začne cukat za besedo in namerno spelje drugam.
Ampak še enkrat… Če jo to sprošča, če je to njen ventil naj piše. Ignorirajte jo pa bo. Jaz jo, če odgovarjam v resni temi. tam se ne pustim več. Če se pa zajebavam, pa pač se. Njej je pa tudi fino da se en dohtar v njo vtika. hahahahaah
[/quote]
Res je, ni edina. Tudj ti spadaš zraven. Evo ti dokaz – ta tema. Namesto da bi kaj pametnega napisal o vitaminskih dodatkih se greš prepucavanje zaradi tipkarske napake. Res otročje. Zdaj pa še utemelji zakaj tvoji otroci jejo vitamin C prosim. Bi bilo 100x bolj zanimivo. Upam.


Res je, ni edina. Tudj ti spadaš zraven. Evo ti dokaz – ta tema. Namesto da bi kaj pametnega napisal o vitaminskih dodatkih se greš prepucavanje zaradi tipkarske napake. Res otročje. Zdaj pa še utemelji zakaj tvoji otroci jejo vitamin C prosim. Bi bilo 100x bolj zanimivo. Upam.
[/quote]

Res je. Ampak kaj češ, sem vidu da je začela srat in se mi je dalo prepucavat. Ampak saj je vedno isto. Saj vidiš, da vleče gor stvari, za katere bi vsak človek, ki ima dva grama mozga, vedu da je zajebancija. Ampak vzame vse dobesedno. Vidiš da je glupa in če ni linka, ne ve nič. hahahahhaha.
Ok. C vitamin? Mi pač prisegamo nanj in se ga poslužujemo vsako jesen in zimo. O tem vitaminu si lahko prebereš veliko tudi na bolj strokovnih forumih. Nima smisla, da dajem napotke glede zdravil in vitaminov. To delam jaz v službenem času in sem zato plačan. Tukaj pač samo povem, kaj mi jemo doma, kot je bilo tudi vprašanje avtorice.
Ni pa vedno vse za vse. Mogoče komu ne paše, mogoče ga kdo ne sme… O vsaki taki stvari se je potrebno posvetovati ali z zdravnikom ali pa lekarnarjem.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

New Report

Close