Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek In dan nam prinaša…

In dan nam prinaša…

S tabo bi ga spil takoj.Kaj te kaj matra zdravje?Želodec?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Če te ona poljubijo,…??

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Če bi bil s tabo sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465},da ne bi bil zaspan.Razen po tiiistem,recimo dolgi aktivni noči,ha,ha.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Sprva je ob izgubi ljubljene živalce res hudo.Verjemi,da bo bolje.Najtežje je prve dni ali tedne…

Smej se,pa bo dan prijaznejši

madonca, če pa mam tako gužvo!

Ti kar vse nekam pošlji,mislim tiste,ki ti delajo gužvo,ha,ha.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

ja, s kančkom domače slivovke!

žan pejt si prebrat temo za vse tiste na forum domače živali…bne bom še enkrat pisala tukaj gor

http://sasheen.moj-album.com/

preberi temo po sterilizaciji in novo temo za vse tiste na domače živali…morš pa prebrat skor vse moje poste da boš dojela

http://sasheen.moj-album.com/

OOOoo,miška bi takoj ruknil dve ,pa še ti in bi bilo želodčnih bolečin konec.No potem bi pa še spila vsak po eno Laško in še zaplesala in veselo zavriskala…in se smejala.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

ok pridita k meni mam ful raznih flaš in zvarkov, nekaj svojih, nekaj kupljenih,
pa naj klinc gleda gužvo, službo itd

hvala se nebom potrudila, ni mi do dojemanja, domače živali pa mi tak grejo na živce,
grem raje dalje
fajn se mej

Tako se govori Idica.Prideva k tebi in naredimo žurko sredi dneva,ha,ha.Bomo spet plesali,kajne?Super.

Smej se,pa bo dan prijaznejši

tango?ča-ča-ča?fokstrot?

Pa saj ali nisi s kmetov doma in bi jih morala imeti rada?Vsaj elegantne kužke in muce ali pa ptice?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Zadela v polno,ej midva bi plesala kot nora.Res,si kar predstavljam,ha,ha.Kak si ?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

ja sem s kmetov doma, nimam plota, pa mi hodijo sosedove mačke srat pa scat kjer jih pritisne, pol pa pride četa psov, pa mi veselo vse poserjejo, pol pa moram jih met rada in vse njihove kakece pospraviti, da mi otrok not ne stopi, ker pol smrdi, da je za crknit, ja mam jih rada,
najraje pa imam sosodovega bernskega planšarja, ki me pride jeziti, ko kaj delam, recimo mi odnese rokavice, pol pa v gumiškornjih letam za njim, mam veliko ptičjo hišico in dosti hrane, ………..pa še bi se našlo, nimam pa žal svojih domačih živali, ker mi zmanjka časa, preden sosedove vse porihtam, pol pa sam upaj reč, da jih nimam rada!
:-))

ful-fajn

Razumem te Idy,res .Ampak imš pa rada kaj drugega?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

Pa kdaj gresta s tvojim dragim kaj plesat?

Smej se,pa bo dan prijaznejši

jaz mam vas rada vse po vrsti, lepe, grde, male, suhe, potrebne nasveta, debele, dolgojezične ….
+
domače živali
:-))

Samo sexa potrebnih ne? hahahaha

a te mali mal razganja?
pazi da ti fršlus ne strga

nikserli – on je plesal samo na poroki

Pa da si zadeve ne zapneš tako, kot si jo je uni revež v filmu “Nori na Mery” zapel !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close