Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek in dobro jutro :))

in dobro jutro :))

…za vas!
… jaz grem pa spat, … malo vam še pomaham, še posebej… 😉 …no, komu?? he,he…
Rad bi bil več z vami, pa ne gre :(( Ponoči samujem na dežurstvu, dopoldne sem v sukici, popoldan pa so tudi obveznosti… le vmes vam lahko malo pribrenčim… no ja,…
Zdaj sem že zeloooo utrujen, se vam sliši smešno… tako zgodaj zjutraj…
Zmatran pozdrav, a iz srca… fajn bodte!
P.S: pozdravte Bgv, če se kej oglasi, pa Poletje 2001 se nič kaj ne oglasi, pa… v mojem imenu.. amen, jst sem kaput…

Lahko noč(jutro!) Razbo,prijatelj!
Se beremo popoldne!
In pust vojsko pri miru,te prosim!
Sp

Ojla, Razbo … enga virtualnega cmokca samo zate … Cmoooooooooooooooooookkkkkkka … :-**** …. da boš lepše pančkal … :)))) ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dobro jutro,…
upam,da se boš kaj spet kaj oglasil,da se boljše spoznamo…hi hi hi…:)

cmoka na kvadrat…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Razbojniček moj, si pa lumpek do konca, ne izdas pa ne izdas katera ti je najbolj pri srcku, samo namigujes, ja diplomat si ni kaj!
In potem se me čebelce sprašujemo in norimo:” Ali meni še posebno maha, ali bo k meni zlezel pod kovter, ja ja lumpek si cvetko-medvedko !”
Uživaj v ninanju, kaj lepega sanjaj in ti nagajam, cutis to??? Pa vrti se glasba, ki zadane , ja, ja, samo tebe ni, kjeee siii???

Poljubcek na lička za lep dan, ko zlezeš iz svoje šukice…pa naj te kdo lepo preseneti;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… no, zdaj pa skačem malo cika caka, po naslovih… pridni ste, ko se mi takole oglasite… vidim, da ste se nekateri že kar nekaj naklepetali dopoldne… jaz sem sedajle spil kavico, notri seveda malo sladoleda.. mmmm, in sedaj smo tu… razgovor je za mono… nič posebnega… zgolj formalna vprašanja, obljub pa nobenih… hmmmm
No, sem se mislil malo pohecat tukaj, pa mi je te besede najprej ven zmetalo… Zdaj pa res, lumpike a se res sprašujete ali bo meni pod kovter zlezel… hehe, saj se hecam tudi s tem vprašanjem ;))))
Pa porka sveca.. upssss.. pa kaj je s temi emaili??? Sprevržko, a ni to nekaj najbolj… nevem kaj!!!!…, ko pišeš in pišeš… in to v prazno!!!!
Jaz ga danes še odpreti ne morem :((
Bom šel pa na Najdi. si… razglednice :)))

Razbojniček lumpek, jaz bi lizala…..sladoledka, kje siiii????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…kje siiii :)) ??? tukaj sem 😉

Evo me, imas sladoledka, cokoladnega…mmmmmm kako bi ga lizala sedaj, sladoledka ne!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…mmmmmm, jaz bi tudi…

Ja no in , greva lizat…..sladoledka…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…hmmmm… zgodbe, ki jih piše življenje… :((( ja, kaj pa zdaj to pomeni…??? …pa, da sem jaz sredi popoldneva za računalnikom, ob meni pa prazna skodelica z usedlino kavice, ki posrkal sem jo sam :((
Kuku, je kdo tuuuuu!!??? Ali SončeK je kje posvetil ali bo prej nočka??

Ja sonček je tu, ampak kaj ko tebe spet ni, zebe me, kje si?????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonček!A bi si ti kakšen kalorifer nabavil,ko te tako pogosto zebe,a?
Vsaj kakšen konverter a ne?
Drugače pa imam nekaj kosmatega zate….

Ne zezaj, ker veš, da sem nora na kosmato…pazi se, kaj bo pa ljubica rekla, pa žena…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prvo žena!(se strinjaš,a ne?): Spi kot čok poleg mene.
Ljubica? ah,bom kar tiho……………….
Sp

Pa kaj je, a te že spet ljubica daje…in kaj je tokrat ušpičila oziroma kaj ni;))????

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Točno to! Kaj ni!
Veš Sonči,od žene točno veš,kaj ne boš dobil,od ljubice pa…isto!!!
Sp

ne seri!!!!!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tko je,razen če nisi slučajno ti klon od te moje ljubice?

New Report

Close