Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek in folk kak ste :)

in folk kak ste :)

sonček za tebe vidim da si srečna, tud SP zgleda srečn, ostali so pa nekam tiho 🙂

jaz sem tud srecn čeprav sma z frendom malo zamudila včerajšni koncert, ampak Hladno Pivo nardi čago tak ko je treba. Takih koncertov je vedno manj, so pa vedno odlični.

Nič pridni bodite, grem jaz lulat s pesi ven :))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

since..lubcka..mmmmmmmmmmmmm..in uzivaj..in me veseli,da si srecen tudi ti..daj tvojim ljubicam en..briketek..piskotek namest mene..lepotickam …hovhovastam;))…

Jaz pa 21..uletim na koncert..mmmmmmmmmmmm..veselim se ga za popizdit..ihaaaaaaaaaaaaaa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ok frend!
Rolamo dalje!
😉

ostali smo ga pa dlje ninali kot ponavadi……….. jao, je blo mega snoči na Purplih……. folka za znoret, vroče……… uuuuuuuuu….. nabijali so….. z vseh strani………. hehhe ………

pa učke sem mal pasla….. jst, nekdanja metalka……. mmmmmm…… so bli čupavčki vseh starosti…….. le kje se skrivajo drgač………

Pufko, ne tega brat, ker sem ti že tolkrat rekla, da si dolge laske pusti…… jaaaaaaaaa, pa nočeš…….. hehe, pa drgje učke pasem…. in si mislem keku bi blu kejšne take laske božat…….. upssssss….. joj joj

New Report

Close