Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek In kako….

In kako….

LOTO?

Jani ni še nič kontroliral, po številkah sodeč pa bom čakal da me zadene … strela :)))))

p.s. zajček? Kaj uspeha?

Jani, ker nisem šla v petek, ko me je Pandica spomnila, nisem šla niti v soboto, ko sem videla vrste, ki so se vlekle v nedokončano los angeles avenijo, me je minila volja do vsega. Pa še misel na to, da me pravzaprav sreča v takih momentih vedno izrecno odločno ignorira, me je potem pač odvrnila. Vem, če ne igraš ne dobiš, razumem vse….samo evo bilo je tako….so help me good !!
Mogoče ni prav, samo kaj ko vem, da ne bi bilo nič. Sreča najde tiste, ki že nekaj imajo, se mi zdi…bom počakala do takrat :))

ali pa me prej zadene strela, tudi mene…

Ooooooooooo zajček.. pa ti se “sreči” prav izogibaš no 🙂 No sej tud jest sem vplačal loto ob 16 na Petrolu – tam majo zdej tud to… če ne bi blo na petrolu, bi tud jest n’č ne vplačal :))

Jani tud prav, nej mu boh pomaga.. ker nau n’č zadel… samo.. včasih so rekli.. pomagaj si sam in boh ti bo pomagal :))))))

Lili tud ni nič dobila, šmrk :(((

Me pa res zanima, če bo sedmica. Med 8 in 27 sploh ni nobene številke!! Grozno!

Brusko je tudi v temo brcnil.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ma mislim.. da nas je večina brcnila.. orenk v temo… sam kakšen srečnežse pa zna najti.. med vsemi :))))

Janija bi prov skrbel, če bi moral razmišljat, kam s tem denarjem :)))))))

Nič bat, Jani. Če ne drugače, bi ti gmajnarčki pomagali zapraviti denar, hihihi…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

nič……..
,ker tudi nič nisem igral tokrat !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ti imaš tko al tko dost!

Mi reveži pa stojimo v neskončnih vrstah za nekaj fičnikov :)))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

KUkUc…hja sem že povedala kdo ma krompr.Sploh ni važen kolk debel..Kdo drug ko moj dec.Ta je zadel..majko sveto.Sem mu hotla listek zamenjat.Petico ma ejga..še preveč za njega…Jaz pa spet nič..pod nosom se lahko obrišem…hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heh .. B. je mela 3x po eno cifro … pa taka sreča :)))))

baje tist, ki ima srečo v ljubezni nima sreče pri igrah na srečo … torej .. hehehehehe …..

tko, pošiljam sončka na vso gmajno .. ker ravno zdajle nabija v moj hrbet z vso svojo močjo :))

B.

Dobro jutro vsem,

tudi pri nas nič. Razne dveh trojk nič, nada, ništa.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

he he he .. nikjer ni blo nič .. vaja se ponovi … spet bo veselo :)))

Zdej bi morala bit pa že okoli 600 M, če tako pridno vplačujejo.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Predvideno 570 mio sit. Joj, spet bomo zapravljali.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ah, jest tista 2 listka vplačam, pa je čist dost.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

mah .. jest ne vem če sploh še bom kej napisala … tokrat tud dveh cifer nisem mela :)))

Jaz kupim kar tiste že natisnjene.Se mi ne da zmišljevat cifer.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

jest prej nikol nisem igrala lota .. zdej sem križala cifre rojstnih datumov vseh v familiji :)))))

Jest tudi igram samo kadar je prek 100 M. Pa nikoli ne križam.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Pa ravno v tem je grif: V roki,ki drži svinčnik,kaj prečrta.Sej se ni treba zmišljevat! Kjer se roka ustavi in prekriža,to je to.Srečna roka,bi temu lahko rekli…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. ma jest tko vem da pri teh rečeh nimam sreče .. tko da karkoli bi nardila, bi blo čist vseen :))

.. ok, kaj bi z dobljenim denarjem .. mi je kristalno jasno … hehe .. B. nebi mela nobenga problema .. kam naložit denarčke :))))) hmmm .. ja no sej .. še dobr da sanje niso obdavčene :))

Hja pri dohodnini,si pa revež..uhuuuuuuu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

po moje dohodnina s tem nima veze , ker davek tko al tko plačaš ob prevzemu denarja … 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

sicer pa res nimam pojma kako je s temi stvarmi, sem tud jaz razmišljala .. kaj si po tem, ko se enkrat na tvojem TR znajde takale vsota ..

Barbi…. sej men se je čudn zdel.. zakaj nimam sreče hehehehehehehehe

New Report

Close