Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek In ostala sva sama…..

In ostala sva sama…..

Kot vedno…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zakaj ti v glavi šumi, si katero prelepo pogledal ali si preveč napet…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,najjači ostaju…
Lep si sonček,
Sp

Veš tisto mi je pa pasalo, da sem sveža…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči,ne šumi več!Bi najbrž pa tudi tebi šumelo,če bi ti dohtar,ki ima gripo(sem ga vprašal,če mu lahko kako pomagam,al da mu zrihtam dohtarja,da mu predpiše bolniško)— ene dve litri vroče vode v ušesi nabutal.Ampak,rešil me je,zdaj slišim kot ruševec,ampak ene stvari pa vseeno ne…
Lepa si
Sp

Danes sem ti že napisala, da ne vem ob marsikateri tvoji besedi se samo smejim in se res bojim, da ne boš danes še meni moral dohtarja rihtati, ga boš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

tudi mene delo ponovno kliče, ampak se bereva še…do takrat pa eno cmoko na lička!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bi,bi.Ampak ta moj ma gripo,pa tud do tebe bi rabil kar nekaj časa,tista ,ki ji nabolj zaupam je pa zobozdravnica.A bo treba?
Lepa si
Sp

heheh
to vidva mislita

ojla…a ste bili pridkani….in sta pazila na mojo…..

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

Mislita si, lumpa!
Kaj pa mi, ostali?!

?????????

ops kaj se ne spis…hhihih

cmok

ok pa meni ti kaj povej….saj si ti tudi cist ok

leta letijo - iščem stevardeso.....

za kaj takšnega sem ti pa dobra, ne?! Če drugih ni, potem šele jaz?! Čaki, čaki, še žal ti bo, lump.

Kako pa to, ne vem, če ravno ti nisi cel dan prespal?! :-))
(noč ima svojo moč, ne?!)

no no, nista sama, razočarko pa smo te le priklicali, cmoko obema, za lepo nočko, ki je pred vama!
Žverček, a še ne spiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ne pusti…:-))))))))))

ja-ja
ponoci se life zacne….
pridne pupike lepo spanckat, deci pa na jago deklice lovit…..

ma saj bom skozi nate mislil, pa ce bom se tako fino blondiko na kavico povabil…….

ops…vidim, pa, da zvercica kar simpatije pridobiva….bom moral se kaksen dan prespati, da se bodo fantki opogumili in mal na tale forumcek prsili….no saj pol jih bom ze razhajkal in zvercico v svojo kletko zaprl….ce ne…hmmmmmm…bom mal zajokcal pol pa sonceka poklical…ona je tak mila in vedno pripravljena…tolaziti..mislim..

pa-pa zdaj pa moram iti
saj te bom jutri mal drazil….
evo enega velikega cmokeca

leta letijo - iščem stevardeso.....

sonci..
sam malo da ta malo spanckat spraviva, potem bova pa ze midva tole noc imela…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

Na, pol pa slabo misliš…….:-)

Evo to, vidis tole hecanje smo pogresali, kurjenje, ja to nam je danes res manjkalo. A ne žverčka???

Cmoka razočarko, kje si se potepal danes in ali me res caka lepa nocka???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če boš še dodatno kurila, ti bojo pa ja žarki pregoreli.

Na, zdaj te pa res zapuščam.
Pridna bodi, ne pecaj dečkov, ker bom jutri vse prebrala…jasno?!
:-)))))

Nočko!

ja ni kaj kurjač si in to boš ostal, nočka in lepe sanje in pazi nekega dne te ne bom vec tolazila!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

NO VIDIS…JO ZE ZASPANE DAJE…..se malo…nina nana tutaja in deklica odsla v spancek…

no vidis zdaj pa midva lahko zacneva….
si dobila moje pisanjel in kako se ti zdi, kar sem ti napisal..je bilo v redu…

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

Halo, pokorno javljam, da bom ravno tako pridkana kot ti in tako poredna kot ti, to pa pomeni, da bova obe zadovoljni, jupi!

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmm……pazi nekega dne te ne bom vec tolazila!….

a mislis tako samo preko neta ampak bolj tak zavzeto,kajne soncica…mater moram kar malo oken odrpet…dans bo se dolga vroca noc….

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ej, se že smejim, pa ti nimas jajc, da bi meni kaj pošiljal, ti si samo svetovni kurjac in pika!
ampak znaš pa ves…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Joj moram biti previdna, neki angel stoji za menoj in me cuka, naj bom pridna in naj ne napisem kaj prevec, kaj mislis, naj ga ubogam ali naj bom kar poredna se naprej???

ja greje pa greje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close