Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek In ostala sva sama…..

In ostala sva sama…..

ma ne poredna…bodi spogledljiva in senzualna,…da vidomo, do kam znas…
ampak zakaj pa mi ne odgovoris…..hihihihih..na meil mislim….pa saj je vseeno, saj jaz nimam skrivnosti, …mladici pa se morajo tak nauciti, kaj si zenskice sproti izmisljate, kak bi dedeca s tira vrgle….hehehe…

no popvej, kaj si sedaj zelim…mislim tak, ko name mislis…~~

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Samo malo ti prišepnem, pazi in ne izzivaj preveč, kajti kot ves tvoj e-mail je lazen, na mojega pa si itak ne upas poslati nicesar!

Kar pa se moje porednosti tiče… kaj si želiš, ja noč je in gotovo si utrujen, ja marsikaj bi si lahko zaželel, se motim?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poslusaj dragi prijatelj, kdaj se bos opisal, da se potem opisem se jaz, nekaj dolgujes, ves to… Ali te naj opisem kar jaz???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hahahah
komaj cakam!

ampka tisto, da je moski lahko utrujen…ma daj ne lomi ga, soncece zlato, …seveda je utrujen, ce je zraven ene v pilotkah in kumrcah na obrazu….al pa ce mu pravljice pripoveduje in obljublja,…ce pa ima tapravo deklico, pol pa utrejonosti ni ne duha ne sluha…..
izgleda draga moja, da se nisi cisto zrasla….mislim, da bi res morala malo bolj pozorno tisto kar ti napisam prebrati…pa ne se sramovati, saj nobena na zacetku ni vsega znala in vedal, dokler ni pravega ucitelja dobila….hihihihi…te ze ucim..evo prvi koraki…

kaj pa ce bi jaz tebe opisal??!

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

stisnil repek med noge in odhitel novim dogodivščinam naproti, kajti na direktna vprašanja ne odgovarja rad, oziroma je njegov odgovor odhod.

Pa vseeno lepo nočko ti želim in pa-pa!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehehh
zakaj pa me sedaj podis spat…
no prav….paa ne bom o tebi sanjal

leta letijo - iščem stevardeso.....

No spet presenečenje, sem ti že zaželela nočko…

Ampak okej, no bom pa mala deklica, ki bi se rada od izkušenega moškega kaj naučila, evo tukaj sem, uči me in seveda opiši me.
cmoka za pogum…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmm
kako pa te naj opisem,
e mi pa ne dovolia, da greva na kavico…da ne bi kaksne druge pripombe dal…recimo, da se te ogledam, tak od blizu…na 20 cm recimo…

no mal pomagaj…..si res tak lepa, kot slisim ptice pet

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ti dobro ves kaksna sem, pa naj ti ne bo to nerodno sedaj opisati, ti dovolim!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehheh
se pustim presenetii

ampak povej, si kaj romanticna…mislim, tako, ko zaides in ali takrat tvoj cas mine…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Romantična ja ja, si ti romantičen, in zvečer je najlepše, ne, ko ima res noč svojo moč, je tako?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Me ni dve uri,pa nisva več sama,kar je prav!
Lepa si
Sp

Tale nočka je bila napisana že nekaj časa nazaj, ko si nekam izginil, verjetno si nekoga pokrival za lahko noč, ja, ja to je bilo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, dobrodošel sprevržko, in pomagaj priklicati nazaj deklico, ki nam je že pobegnila, daj no, ti to znaš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

to ze..ampak soncek zaide in ugasne nekje pred nocjo in potem revcek sameva do naslednjega jutra……ampak jest poznam zdravilo…no a pridem k tebi in greva mal ven…bova kaksno politicno udarila….milsim, da ne bi prevec pricakovala…hihihihi….saj te moram opozoriti, da se pravi moski ne vnamemo samo na sladke besedice nagajivih punck……

ampak a mislis, da bova jutri kragana….pa nic zato, saj bom rekel, da si ti kriva, kaj mi pa miiru ne das….

soncek pusti me pri miru…sem ze oddan in me ne osvajaj in zapeljuj….
tako si me razumala!!!!!!!!!!!!grrrrrrrrrrrrrrrrr..

no zdaj pa mi se kaj lepega povej…hihihi

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

Nisem bral vseh postov,smo mel fešto doma,se opravičujem.Katera ima pa zdaj PMS,da jo moram nazaj vabit,sonček?
Lepa si
Sp

zakja pa sem jaz lep
da nisi malo pomesala

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lahko greva na sprehod in verjemi da ti bom enakovredna sogovornica, probaj in se prepricaj, pa naj bo to politika…in brez skrbi lahko boš dokazal, da si pravi moški!
Kar se pa nadlegovanja tiče, nihce te ne sili, jaz pa se posebno ne in sam zase odgovarjas, saj si baje pravi moški, ali ne?

Evo cmoka za tistega, ki bdi nad nama in naju kontrolira!;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mislim, da se vsem nam že malo meša, pa saj vseeno si lep ali ne, pa bodi lep.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close