Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek In še res je ….

In še res je ….

… kar pravi tale misel na vstopni strani:

Nisem edina, ki doživljam strah, kadarkoli
se lotim česa neznanega.
Tako se godi tudi vsem drugim …………….

A priznati moram, da ta strah ni tak, kot je
običajen strah, tale strah je malo drugačen …..
je tudi malo “mikaven”, vzbuja malo “rahle
radovednosti” in še česa ……….

Kje si …….. kje si spet ………. ????????????
Je človek na tem svetu res le zato, da vedno
le išče in kliče in prosi in moleduje in ……..????
Lahko bi res bila spet jezna, se ti ne zdi?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

…. na sestanku ;))))

Nikita je malo tu in malo tam …. z mislimi pa v oblakih

Ja, z mislimi pa v oblakih, točno tako,
draga Niki. Men se pa fuzla tukile ….
jest ne morem več in grem kar lepo domu !!!!

Malo tu, malo tam, nikjer v resnici nič, ker
frlim tja gori, pod nebo ……… kjer mi je milo
in toplo, kjer …….. lahko sanjam sanje, ki jih
tukile ne morem ………. tja grem, takoj zdele ….
greš ti z menoj ??????????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma , jaz sem itak že v orbiti :)))

Grem pa rada povsod , kjer je lepo !
… saj tam srečamo pa zajca in se bomo šli zajčjo norost ;)))

Ej, Niki, si tole že videla? Murni jo je
enkrat prilimal nam vsem sem gori?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

In meni je blazno lepa tudi tale:

Pa naj bo danes še tale za našega zajčka !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz pa še vedno iščem in iščem ………….
makovo polje ……….. kjer bi se prepustila
sanjam, opojnemu vonju in milini tega nežnega
in enkratnega cveta, s sklonjeno glavico pod
bremeni tega sveta ……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kdor išče ta najde Marija

Sebo, našla sem, našla sem …… da,
ta hip,ko si se narisal ti sem gori, sem
našala … nekaj zelo prijetnega. Prijatelja,
kajne da? Ne ustraši se, ne zbeži še ti, bodi
tu in klepetaj malo …. danes se mi ne da delat,
veš, in moram malo sprostiti te svoje nore
hormončke. Sej ti ne bom nič slabega naredila,
mene se ne boj.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Še dobro, da sem najprej tvoje besede prebrala, sem imela tudi jaz tole v mislih…cmoka Seba…si kaj priden ??? Ali tudi danes kaj špičiš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič se ne bojim. Nič bat, ne bom ušel. Velja pa nekaj: Prijatelja za vedno.

Cmoka SončeK tudi tebi. Priden,priden. Ušpičil nisem še nič, zaenkrat. Pa ti?

Tudi jaz sem danes kar preveč pridna in je čas, da še kaj ušpičim…no delam na temu;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Blagor se tebi. Meni se pa ne da. Vreme me…..

Zakaj se pustiš vremenu;)), ne smeš…naj sije sonce ali pade dež…kako gre že naprej ta pesem…uživajmo, jaz grem nekaj špičit, pa magari svinčnik in potem risati sonček…se smejim…grem dol, ugriznit v kaj sladkega, to mi vedno polepša dan…ja na čokolado sem nora in pika, bom še zate ugriznila v košček, prav…in postal boš takoj boljše volje;))….cmoka Sebi in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Da, oja, seveda, prijatelja za vedno !
Tu mač lepo je to, tu mač! Thanks, Seba.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja in če je po vsem tem še slab dan, pride človek na forum in… vojlaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))))

bohdej lep dan vsem skupi in.. ma ja sonca veliko pa n’č snega :)))))))))

živjo SončeK a mal svetiva :)?

čokolado, mogoče s celimi lešniki, njaaaaaami. Jaz tut, jaz tut

Je lepo, ampak tudi resnično, da veš!!!

Evo, čokolado…Milko s celimi lešniki zate……Yes…to je ta pravo…samo ne preveč…da se rita ne zredi…cmoka…veš kaj…ampak ne vem če bo to okej…da se jaz tukaj bašem…ti pa tam nič…kje siiii…na čokolado!
Jaz pa topim v ustih, bolj ližem…moje pralinejčke…mnjasmi…čez tega jih pa ni…tudi poljub ni boljši…no ali pa….ma kaj pa vem …trenutno že ne!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Svetiva ja…na Jani še tebi malo sladkosti…čokolado tapravo…dobro…z lešniki…boš…evo….
Mene takoj spravi pokonci…in dan je že svetel, ni več dežja…še kakšno ušpičimo pa bo. Kako pa kaj učenje in jutri izpit, kdaj moram držati pesti???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ohh si malo izbirčna

Kje pa, jaz pa ne;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma neeeeeeeeeeeeeee, poljub je stokrat
boljši kot čokolada, verjemi, pismo, kdaj si
se zadnjič poljubljala, draga Sončica ?????
To je ……….. da dol padeš od lepote in občutkov ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hehehe

New Report

Close