Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek In sem se naspala…

In sem se naspala…

….dobro jutro kot vsako jutro…cmoka ….kavico še nardim do konca,pa je perfektno….a veste zakaj???…Ker se mi ni več potrebno učit…jupi…izpit opravljen prav dobro….tako sedaj pa malo lenarjenja….
Evo sedaj pa sem lahko med vami dalji časa,komot-brez slabe vesti,ki jo že itak imam,ker nisem nič tu bla….:-)))))))))))))

Cmoka in lep pozdravček iz zmočene Štajerske….dežuje in dežuje…..pravo aprilsko vreme…..Emmmm…nekaterim se obljubila slike s splezanja,tako da jih bom danes poslala….ajd folk….pište kaj….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

sploh nisem dvomila vate. Vedela sem. Vse čestitke.
Pa cmoka na lička.

Hvala in to bo malo narcisoidno zvenelo,ampak sem si zaslužila….:-)
Samo,da je gotovo,kje pa so ostali,a delajo?????Kako pa si ti???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, najprej cmokec, potem pa uživajmo…no slikico pa le pošlji, pa še napiši…kaj se dogaja…saj veš kje…ti ne bom dala miru, ker me skrbi!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vračam cmokeja in bom kar se da hitro poslala….a ti veš kje za vraga pri vas bo v biljardu turnir (mednarodni)?????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ja, jaz imam en kup dela, pa….se mi skoraj ne da – pa bom morala, ni kaj.
Ne bo kdo drug tega naredil…:-)))

Trilčika kdaj prideš k meni?????????????
Sem že kar malo žalostna, ker se nič ne javiš :(((((

No,moja sošolka vedno pravi:”Kdor ne dela,naj ne je.”….bo pač treba, vedno vletim takrat,ko vsi poniknejo,ehhhhhhhhhhhh…….ja,pridno delaj,prej boš gotova,prej boš spet klepetala…..:-))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Lahko ga imaš kar pri meni…drugače pa res ne vem, kje bi to bilo…Povej kraj…in se pozanimam…bom klicala Jonasa, on sigurno ve kako in kaj…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletkec…zmenita se za 11.4., da sigurno prideta…cmoka obema in nič žalostna…pomisli na tisto nočko, ki je bila tako lepaaaa…Lumpka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hehe…Sončika ti me vedno veš v dobro voljo spravit. Tvoj mož/fant (saj niti ne vem, če si poročena 🙂 ima pravi zaklad ob sebi.

Ola kolegica,v ponedeljek sem v vašem kraju in sicer imam ob 17h predavanje,pa do ne vem kolkih…..tako da se bova zmenili….Kako???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ponedeljek gre meni skozi…Lahko bi se zmenile, da prideš pred predavanji k meni na sokeca, pa malo napolitank ti bom dala…pa na čvek seveda :))))
:))
Če imaš ti čas pred predavanji???

V Lj in to takrat ko pridem v Lj tudi jaz,turnir je torej 11.4. in 12.4.,ampak ne vem kje….no tisti naši biljarderi vejo kje,sam mene zdaj zanima kje je….da se bom znala orientirat,ko pridem v vaše kraje….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pred bo malce težje,ker ne vozim jaz,ker grem s sošolko,….mogle se bova zmenit nekak drugače….šment,sovražim,ko sem brez vozila…….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

…tvoj sploh ne ve,kar ima poleg sebe……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hmmm…Lahko pa se zmenive tak…ker jaz hodim v MB na kosilo…grem jaz jest, pa se napapcam, pa me ti kje v MB počakaš, pa se z mano pelješ k meni…pa si pri meni na sokecu…pol pa greš k “sosedom”(na predavanje)…

Ali pa druga varianta, da se kje v MB dobive, pa greve kje tam na pijačo…

Ali pa…???

OK Trilči!A si videla,če mi šape skup tiščimo,kaka sila smo!
Bušman bi moral nas angažirat,pa ne bi zgubil vojne!
glede slik:ja saj bodo kmal za arhiv,če jih hitro ne pošlješ!
Sp

In ne bi bil jaz,če ne bi vprašal:
1. Si že poskusla v steni al ne?
2. Si se s šoferjem pobotala?

Ja,maš dobre idejce,se bova resnično tak zmenile,da se tu v Mb dobima in pol grema v vaš kraj in pol grem v šolo….ja,stajliš,boma prek maila????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ok…ostalo pa se bove zmenile preko maila

…najprej cmoka in hvala za srečo…..potem še dobro jutro in da ti povem,da sem nestrpno čakala nate…:-)))))))))))

Potem pa: obe vprašanji negativno….potem pa še slike bom poslala,ko se bo računalnik tak nehal devat,eno sliko mi pripenja že pet minut…kriza…..
Kako pa si ti????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

genau….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči lepotička naša!
Moraš mal v turbo prestavo dat v obeh primerih!
Leta gredo gor!
Kako sem?Nič posebnega,bi se moral danes z ljubico dobit,pa je spet tisti kurčev angel varuh klocno podstavil in spet s polnimi jajci ostajam!
Naslednji petek se pa vidimo,kajne?
Sp

Drage moje, to je pa tako, pa saj sami vesta…Dokler imaš to ob sebi, sploh ne veš kaj imaš, ko pa to izgubiš, pa prekleto dobro veš kaj izgubljaš…kaj si imel…
Ampak moj dragi ve kaj ima in to zna ceniti, ljubiti in rad imeti…seveda pa so tudi trenutki, ko ga moram na to pa le malo spomniti… ga opomniti in to je potem kot neka iskrica-ogenjček…da je potem toliko lepše… …cmoka lumpki moji…rada vaju imam in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O mojih takih odločitvah ne bi zdaj,ker sem ga lani mimo vsekala,da bolj ne bi mogla,ali ipak,kdo ve,kaj bi bilo,če bi bilo…..ma naj gre k vragu….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close