Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek In sem se naspala…

In sem se naspala…

saj se bo pa katera našla,ki ti jih bo spraznila,ali leva ali desna…hi hi hi….ne malo šale….slikce so menda že poslane…..ja,saj se bom k spravila,no verjetno…..
V petek pa še ne vem,saj zato sem vpraševala Sončico za turnir…s svojimi kolegi iz biljard kluba gremo na turnir,pa se ne moremo zmenit kateri dan točno….te pa se malo kregamo…..upam,da bo šlo skozi….če pa ne,pa se morebiti sama prifuram…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ti je žal, da si pustila ljubezen?

ti jaz dam sama prifuram :)))))))))
Kaj pa sem jaz??? Saj bi lahko šle skupaj, če sva že obe iz istega konca…

Sam lepši za obe bi bilo,da bi imeli pa moško družbo kaj?
taki fejst punci…jaz pa s polnimi….mater,kako je svet napačno razporejen..
Sp

Ja…………ne vprašaj kako…..da glava boli……..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

O superca,te pa bi midve lahko skupaj tja skočle,a????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kako je svet včasih nepravičen??? Ti bošček……v tolkih letih pa še nisi skapiral,da le ni vse vedno tak,kot hočemo….aj jaj jaj….uj mene toto pošiljanje tak zajebava….majke mi….bom vse skupaj nekam zabrisala….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja saj smo vam že včeraj to predlagal.Pa Spiderja spoti poberta,čeprav bo mene pol foušija razgnala!
Sp

Ja,bomo ravnali po načelu: Več nas je,boljše je……hi hi hi…..brez faušije prosim,ker si ti še vedno no.1…………

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

:(((((((((
To je tisto…ko ne veš kaj bi bilo najbolj prav…kaj je najbolje storiti…pol pa nekaj narediš…pa narediš napačno :(((((((
Pri meni je isto…vem, da bi bilo najbolj pametno da bi šla narazen z mojim…po drugi strani pa vem(toliko se poznam), da se bom vsaki dan ko bom brez njega cmerila in ga noro pogrešala…pa vse bo z njim povezano…pa vse me bo na njega spominjalo…sem šla že enkrat skozi to, ko sem odšla od njega…pa sva bila eno leto narazen…in se mi je mešalo…jaz sem mislila da ne bom preživela…
Res je, da sva zadnji mesec in pol v velikem dreku…samo kreganje iz dneva v dan…samo to je zaradi njegove nove službe…za vikend(ko ni službe) nama celo uspe, da se niti 1x ne skregava…samo kaj ko nama tista dva dni komaj malo uspe na noge postavit najin odnos, je že spet ponedeljek in služba 🙁
pa saj vem, da sem jaz dosti kriva, ker sem trmasta do konca in ne popustim…samo če si ne morem pomagat :((((

OOOOOOOOO, ali se nimata prav nič rada…no sama sebe, da si to delata, pa to je kot “norn haus” …nekega dne pa bo ornk počilo…sigurno, če se bo to tako nadaljevalo…saj nista otroka…ej…če imaš nekoga res rad, če ga ljubiš, mu ne delaš tega, naj ti bo to pred očmi, draga moja, pa trma gor ali dol, kompromisi, pogovori, zaupanje so temelji in ne kreganje in drkanje u glavo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Eno leto sta bila narazen…….uj………..te še imam upanje…zakaj pa zaradi službe,a si prepričana da je to vzrok in da ne tiči kaj drugega v ozadju???
No,to kregarijo poznam do nataknosti,potem se pa pobotaš in potem spet jovo na novo….in tako se vse samo stopnjuje….vse mi je znano….kaj pa potem????Te pa greš narazen…si nekaj mesecev narazen,vendar si prva dva čist OK,naslednja dva tak-tak,naslednja dva pa se ti hoče obrnit…No,potem pa vedi,kaj naj narediš,da bo prav???????????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja ja,Sonči,saj imaš prav…pa vendar….sto ludi,sto čudi….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Žena me je že nekako…odjebala.
Ljubica je na poti tega?

pa kaj,če se jaz na Štajersko preselim,ker ste tak fejst ljudje tam!
Sp

Ti kar pridi,saj te bomo pa mi cartali,če te že drugi nečejo….ah smo ženske čudne,ne????…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close