Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek In tako…

In tako…

… vse tiho je bilo…

Vsi ste šli, Lili pa se malo dologčasi…

Nismo rekli še nobene na temo: Prvomajske počitnice. Kam greste? S kom greste? Kaj nameravate tam delati? Za koliko časa greste?

Uf, tole bi morala bit nova tema z novim naslovom.

Izgleda, da bom morala do večera, ko se nočni tički spet zbudite, počakat.

***
Lili, ki ji je kar malo dolgčas na delovnem mestu.
***

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hja, prvomajske hollidays, hm ? Midve s čebelico greva menda v Bolivijo, potem pa ne vem, kam naprej….kakor bo veter pihal…
Lili, ti pojdi kar lepo domov, zapri office, pa basta. Odločno ! Utrujena ne moreš delati, tuki ni kej !

lp, zajček

Zajčiiiiii!!!!! Kaj pa delaš tukaj gor? Ne pospravljaš? Ne kuhaš? Ne pečeš? npr. lapačinke ali kaj podobnega???

Lili, ki ima do konca delovnega dne še 53 minut.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ne, ampak zdajle grem res delat večerjo. Pa komaj sem stran od koharja stopila, ajde jovo na novo ! Menda ne dežuje tuki več, mokra ne boš, ko boš šla domov :))))
Saj ljubi se mi nič, so me tuki ene punce sosede posilile z viskijem :)))

posilile z viskijem… uf, sem že mislila, da je kaj drugega…

Lili, ki gre čez 40 minut domov. Jupi!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

He, he, ne, ne žal !!!
A še tako malo, no viš, pa boš le kmalu spet divjala proti domu. Saj jaz bom sicer na varnem, samo delikateso ob cesti, pa semafor pa le pusti, ker ga bomo rabili še. Morda bi danes le malce bolj umirjeno vozila skozi naselje, kaj praviš. Sama sem še vedno izredno bleda v obraz od sobotne summer night drive on……..uf, ja, ko bi mi le kdo verjel, kako srečna sem lahko, da danes sploh še tuki šrajbam poste, hehe…..
Lili, na cmočke, lepo zdrži, pa se čitava jutri. Če me pa kaj rabiš, me kar poišči, ni blema, samo peljala se s teboj ne bi več :))))

Hja, Lili, za prvi maj.. penzlne v roke pa beliti, pa nabijati… strope v sobah.. pa laminate polagat.. viš, vse to bo.. :))))) No, ja:) tud delat je treba :))))

Jani pa čaka, pa ne bo n’č pobegnu… :))))) Lep večer obema puncama :))) in seveda, tud ostalim, ki bodo sigurno prilezli.. iz skrivnih kotičkov 🙂

Zajček :)))))))

Lili :))))))))

ej, Jani!!! :))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jani, kol’k si ti priden :))) Ja, tudi delat je treba včasih…
Ampak meni se zdi, da ti stalno delaš.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

koštruni moj :))))))))))

a še ne kuhaš? Kaj bo zajček danes skuhal?

radovedna Lili, ki mora nekako preživeti še 8 minut!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Storno ! So si pico naročil. YEEEEEEEEEESSSSSSSSSSS, sam da sem rešena:))))))))))))))))))))) je pa to izjema, ja !

a potem delikatese danes ne boš rabila?

Lili, ki se poslovi čez 4 minute!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ku kuc..eto mene..ej jest bom dons gauznla od dolgčasa bemti nč se mi ne da..eto eno dete je že v flikah..eno pa čaka pokemon risanko..hmmm jest pa pmoje že kako 5 šalco kufeta..Majko mila kak smotan dan…
Janček a še delaš..uh pa tvoj dan je danes!! Sej ni več pravice na tem svet..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

no, če jo hočeš sesut, jo pa dej, kaj čem :)))))))))

hahahahah “opice”

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheheh, fajn punce:)))))))))

Muca! Raport danes ob 21:05. Može?

Lili, ki že 8 minut dela nadure!!!

Čauuuuu

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hmm že klečim..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. a za prvomajske … hmmmm .. ja, verjetno tako kot vedno … za kak mesec ali dva izginila .. pod kakšno palmo, v visečo mrežo, pa kokos s slamco v roke … bom gledala morje polno tropskih ribic … malo snorklala .. se potapljala, jedla ful dobro tropsko sadje … spala v bamboo kočici tik ob obali … na beli peščeni plaži nabirala tiste drobne školkice … in iz njih delala verižice … na koncu pa uživala v nepozabnih masažah :)))))))))))))))))

Tako !!
B.

A je kdo omenil masažo??????

Lili, ki obožuje roke na sebi

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, jest še kar čakam, da se orenk ogreješ… ja? :)))

Jani želi Lili dobro jutro in lep dan 🙂

Zajček mooooooooooooooooooooooooooooj :)) Dobro jutro!!!!! In en full lep dan. Samo za mojega zajčka :)))))))))))))))

Jani ne more pozabiti, da je zajček…. zajčka :)))

New Report

Close