Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek In tako…

In tako…

Lili, sej jest bi tud….. samo včasih…. pa so me tako grdo naučili, da brez dela pa ni nič :)))

Jani ma rad penzlne :)))

Jani ni delal… samo za intermezzo je uletel… od doma :)))

Muca, dobro jutro tud teb in en leeeeeeeeeeeeeeeeep dan!

Barbaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa…. pa ne nas…… no…. rajcaaaaaaaaaaaaaaat :)))))))

Jani bi tud.. vse to.. ampak, ker ga čakajo delovni dnevi, so to vse samo sanje…. Sicer pa, tud Barbari eno lepo dobro jutro in full lep dan :)))))

Masažaaaaaaaa…… :))

Jani, ki ima rad roke na…… hehehehehe

hehe, Jani… ti kar čakaj… :))))) dobro jutro tudi tebi.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili!!! Čaki, zdej mi ni pa nič jasno… a si ti zdejle mal prej vstala in padla na net.. al si že v službi…. ali pa še delaš nadure?

Jani je v strašni dilemi in čaka……. :)))))) Dobro jutro Lili :))

Draga Lili !

According to the samo ime prvega maja – praznika dela, bom – delal.

Starši so se odpravili čez mejo, Korzika, Sardinija, ipd, tako da bom par dni špilal gazdo v njihovi bajti.

Kravce in telički bodo neizmerno veseli novega gospodarja, ki jim bo rolal v štali Mettalico in Sidharto, ter jih ne bo že navsezgodaj silil k molži ampak jih bo pustil malo poležat :)))))

Prireja mleka bo tako verjetno drastično padla, manj ga bo, ampak bo pa kvalitetnejše. Tako da, tjavendanovci, če ima kdo željo glumit kmečkega turista in pomagat na deželi, ga ali jo vljudno vabim, da me obišče.

Za nagrado vam obljubim, da vas naučim molžnje na roko :)))))))

Noter padla. Zdaj pa grem.

Upam, da je zajček vesel, ker ima delikateso še vedno tam, hihihihi…

Lili, ki je pripravljena na spopad v novem dnevu

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, naj ti bodo borbe današnjega dne… čim lažje :)) Verjamem, da je zajček najsrečnejši….. ker ima še svojo delikateso 🙂

Janiju so delikateso pred nosom zaprli… pol leta nazaj :)))

Čeprav je tole bilo naslovljeno na Lili…. Bruce.. sliši se izredno mamljivo… kmečki turizem in zeleni plan… No ja, vredno razmisleka 🙂

Drugače pa…zamisli si kravco… v ritmu muzike za ples…. Metallica… in greš molzti.. mimogrede, stvar ki jo obvladam :))) no in namolzeš milkshake :)))) Glih za kapučino ;))))

Jani bi marsikaj počel, če ne bi bil…. delovc hahahahahahah

Koštruni moj, dobro jutro ej :)))))), še dobro, da sem zajčka :)))))))))

Na jutranji cmok na nosek :))))))))))))))))) !

Hehe, Lili, čudo božje, pa delikatesa res, še stoji. Sem bila zdajle noter, se pravi, da enostavno sploh nisi šla po tej poti domov!

zajček posluša jutranja poročila, kje je bila katastrofa, povoženi drogovi pa to……

Jani :))))))))))pridi v mojo :)))))))))))))))))))))delikateso ! :))))))))))))jo še imam !

Hah!!!

Če ne drugega, poslušamo lahko tam ” mokre sanje ” .

Lili. to so nadminute, ne nadure. :))))

Ja, kaj pa če se ti pokvari videorekorder ?

A nisi mogla to v soboto omenit ? :))))))

Zajček!!!

Jani zdej gre.. in pride pol, po 12. uri 🙂 Lepo se mejte!

): ): ): ): ):: ):

Milkshake rules!!! Mlekec v kavici pa tud mora bit, a ne? Drugač lahko Lili še bruha. Bljak.

Lili, ki pridno sedi na delovnem mestu in odšteva dneve do prvomajskih :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

in “molza” na roke :):)))

Za gmajno … knedlne za vse +1 :):)))))))

hmmmm … to bi znal bit problem ja … viseča mreža pod jablano in masaža … mi še vedno ostaneta :)))

B.

zajči .. sej vem da bi se tebi tudi prileglo kaj podobnega :)))))))

.. sanje morjo bit .. drugač ni nič .. pa tudi takih prvomajskih praznikov si človek ne more privoščit čist vsak prvi maj ane :))) kdaj pa kdaj pa paše !!! probaj 🙂

Lep dan tudi tebi Jani!

B.

New Report

Close